Pages:
Author

Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler - page 2. (Read 11639 times)

sr. member
Activity: 840
Merit: 300
değişik bir proje, fakat uzun vadede iş yapmayabilir, ne olacağı belli olmuyor koin piyasasının. zaten dex devri kapandı kapanacak, piyasa daha çok sosyal medyaya kaydı sosyal medya odaklı yani. kimse anonimiteye önem vermiyor, kimse merkeziyetsizliğe önem vermiyor bunlar pek değer görmüyor piyasada, böyle olunca da zaten dex ler pek iş yapmıyor. daha yavaş kalıyor.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
bir hesaplık kadar almıştım 1 haftalıktı sanırım tarih aralığındaki ortalamayı almışlardı ve bize neoları 22.5 dolar civarından sokmuşları 18.5 dolar olmasına rağmen fiyat. Yani ico fiyatı aslında 1 dolar değil 1.2 dolar civarında. sonra bir kısmını karaborsada 2.5 dolardan bir kısmını da exchange girdiğinde tezos-hitbtc ayarında bozdurmuştum. Bana güzel bir kar elde ettirmişti. Ama helal olsun piyasa o kadar kötüye giderken hiç bozmadı kendini. Bunda şampiyonlar ligi ekibin çok büyük etkisi var
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
fiyat 1.69 dolar ile bayır aşağı yuvarlanmaya devam ediyor, hadi hayırlısı diyelim ne diyelim, bu gidişle 1.20 leri görür gibi. piyasanın toparlanması lazım ilk olarak bitcoinin toparlanması lazım
hero member
çok fazla olumsuz görüş var bu durum insanı büyük bir sıkıntının içersinine sokuyor, forumdan uzaklaştırıyor.

evt nash üzerinde olumsuz görüş fazla, zaten ico fiyatını korudu hatta 2x-3x yaptı yani zaten fiyat olarak başarılı oldu. çok fazla başarı beklememek lazım. ama yinede sağlam bir token.  çoğu token %90-95 kadar kaybederken, 10x-20x çakılırken fiyatını koruyan bir token
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Çok şansları olduğunu düşünmüyorum maalesef. Piyasa zaten ölü. Bu piyasayı canlandıracak etkilerde bunlarda yok gibi. Daha çok küçük çaplı bir borsa gibi.
hero member
evet bunun özelliği, o büyük çöküşte bile hayatta kalıp zarar ettirmesiydi ve ekibinin sağlam olmasıydı, her şey ekipde bitiyor kim ne derse desin. ama öyle faiş kar ettireceğini düşünmüyorum 4-5 dolar arası ben de salarım.  ama sembolik olarak gene bir miktar tutarım hep
full member
Activity: 1358
Merit: 193
İş yapar mı sizce neo ve tokenleri bu kadar unutulmuşken? Yoksa neonun atılımının kıvılcımı böyle mi başlayacak?

neo değil ki sadece bildiğimiz anlamda ico olayı bitti zaten. bundan dolayı bende elimde 2000 adet nash olsada ico dan aldığım,  kendi borsasında nash listelendikten(yani son pumpdan) hemen sonra satacağım.
ico lar tekrar dirilmedikçeki dirilmeyecek bu tarz bir projenin uzun vadede iş yapma ihtimali pek yok.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Neo da neo icoları da sonuçlanmış olsun veya olmasın iyice gözden düştü. Ben burada görmesem aklıma gelmez. Buna rağmen yürüyebilir mi göreceğiz.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
İş yapar mı sizce neo ve tokenleri bu kadar unutulmuşken? Yoksa neonun atılımının kıvılcımı böyle mi başlayacak?
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
Bu borsaya yoğunlaşıldığı için mi neo böyle atıl durumda kaldı? Çok yüksekten açılmış ama ileride değerleneceğini düşünüyorum daha da.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
dükkanı açtılar hadi hayırlı olsun. Fiyat bir anda 2.5 dolara atladı bakalım ne olacak.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Bundan önce coinex çıktı ve iyi kazancı oldu sonra catex çıktı iyi kazanci oldu. ( Tabi ilk başta bu borsalara girip tokenini anlar iyi kazandı.)
Şimdide nash exchange var ve ben daha üyelik bile açmadım. Bu nasıl olur merak ediyorum. Tokenini ilk sıralarda  görüyorum ama hiç alım vs yapmadım.
full member
nash security olduğu için borsası açıldıktan sonra bir müddet listelenmeyecek kendi borsasında. tavsiyem borsasında ticareti açılmadan satmaması kimsenin. direk komisyonlardan staking verdiği için baya kişi lock lamak için nash alacaktır muhtemelen. malı ucuza kaptırmayın  Smiley
legendary
Kyc uygulamaları google apps'te yayınlanmış bu gece itibariyle beklentim büyük arkadaşlardan ama bakalım ne olacak. Alın edin diye beklentim büyük yazmıyorum tamamen duygusal Smiley
hero member
Bu bitcoindeki düşüşten nash de etkilendi.  fiyat da bayır aşağı indi tabi.

fiyat 2.10 lara kadar düştü.  2 yerde de kademeli olarak aşağı çaktılar, direk yüklü satış yaptılar.  2.30 dan 2.20 ye sonra da 2.20 den 2.10 a saldırlar.

şu anda da fiyat $2,32 civarı geziyor. bu fiyattan işlem görüyor piyasalarda. tabi hacimsiz bir şekilde. Ben performansını iyi görüyorum
hero member
23 ağustosta borsası açılıyor. bundan sonra kısa süre içinde 5 usd bandına yaklaşacağını düşünüyorum. o aralıkta benim taaa icosundan aldığın 2000 adet nash le vedalaşıp bnb aldığım aralık olacak.
bildiğimiz anlamda ico lar öldüğü ve bir daha geri gelmeyeceğine inandığım için malesef artık dex lerde gelecek görmüyorum. en populer oldukları dönenmdede zaten asla cex lerin yerini alamayacaklarını beirtmiştim sürekli.

allah bin bereket versin ico nun arkasındakiler iyi niyetli olunca işte böyle ayının koynunda bile güzel kazandıran ico lar çıkabiliyormuş. fakat malesef artık icolar için çok geç.

ben de 5 dolardan salmayı düşünüyorum -tabi gelirse-.   çok cüzzi bir miktarı uzun süre tutarım. borsasında durur bir işimiz görür.

Hatırlayalım büyük çöküşte %96-98 arası kaybetti altcoinler. Hele hele tokenlar dibi boyladı. 50 dolarlıkken, 0.30 dolara düşen bir sürü token oldu.

Böyle bir piyasa sürecinde bile çok iyi şekilde tutundu, şimdi de ağır ağır sindire sindire 3x yaptı.

$3.13 USD (0.17%)
0.00026296 BTC (-2.51%)

yerli ve milli tokenımız nash token  Grin  3.13 dolar dan işlem görüyor.  Hala 3 dolar üstü tutunması şaşırtıcı, ben 1 gün anca tutunur diye düşünüyordum.
member
Activity: 966
Merit: 18
geç de olsa güzel bir borsa olacak.

umut veriyor. bnb yi 0.1 lerden kaçıranlar 2 3 sene sonra nashı i 3 dolardan kaçırdık diye hayıflanabilir.
legendary
Kardan pay olayı direk başlangıçta gerçekleşmeyecek hocam Fabio Canesin aylar önce söylemişti net hatırlıyorum. Başlangıç için btc paritesinin bulunmayacağını da söylemişti.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
$2.96 USD (1.92%) civarında işlem görüyor.  3 dolar sınırına tekrar yaklaştı

bakalım 3 dolar üzerine atabilecek mi?

Otto diesel hocam bu nash exchange olan token mi?
Toplam miktarı ve sirkülasyon da olan miktarı gayet iyi. Eğer bir boğa gelirse sanki çok daha iyi yerlere gelir gibi duruyor.

cmc'de gösterilen adet yanlış hocam. Toplamı 50 milyon ico satışında 21 milyon civarı satış oldu yanlış hatırlamıyorsam. Özel satış yok takımınkiler ve diğerleri 3 sene kilitli idi.

Bende 2000 vardı 2 kere sat ve al yaptım bütün yatırımı dışarı çekmiş oldum. Eldeki karın hepsini 0.11-0.12 neo fiyatında tekrar içeri sokmuştum. Sanırım en karlı trade'im oldu keşke hepsiyle alsaymışım eldeki neolar erimezdi en azından.. Sıfırlanacağınıda bilsem eldekinin yarısını hiç çıkmayacağım. En azından ekipleri sağlam eninde sonunda iyi iş çıkaracaklar.

Sanırım nash ile ilgili iki başlık var ben açılış haberini alınca yazmıştım ama diğer çok aktif olmayan başlıkmış o sanırım.

%10.5 özel satış var, ama %20 den fazla indirim olmadığını açıklamışlardı . benimde elimde icodan beri tuttuğum nash ler var. usd  bazında zarar yazmadığım tek ico oldu son dönemde girdiklerimden . bir süre daha elimde tutmayı düşünüyorum. en azından borsanın ilk açılışını sistemini görmek istiyorum.
birde kardan pay dağıta olayı var bildiğim kadarıyla nash de , onuda incelemekte fayda var
full member
şu anda 3.4 usd ile yeni ath ını yaptı. hayırlı olsun.

Hocam BTC arttığı için mi yoksa BTC bazlı da artış gösterdi mi?

son bir haftalık bakarsak btc bazlıda artış yaptı. ana neden borsanın kesin kuruluş gününün açıklanması.
yanlız sat bazlı işler ilgim dolayısıyla bilgim dışında ,usd bakan biriyim fakat sat bazlıda yükselişte olduğundan eminim haftalık bakarsak.
Pages:
Jump to: