Pages:
Author

Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler - page 4. (Read 11639 times)

hero member
Activity: 1078
Merit: 696
$2.49 USD (9.36%)

0.00026637 BTC (6.89%)

0.18645742 NEO (12.70%)

BTC ve USDT bazlı %5-10 arası yaptı bu günde, resmen sağlam bir boğa koşusu yapıyor. bakalım ne olacak bu işler merak ediyorum,

ben daha 1 sene dinlenir ondan sonra atak yapar diyordum. bu fiyatlara, takım da biraz satıp, gelen parayla çok daha iyi proje geliştirebilir. zaten takımda yamuk yok. neo gibi projeyi, hayata geçirip işlettiler. hala da işliyor.
member
Activity: 742
Merit: 19
Nash borsası ilk zamanlarda baya revaçtaydı proje olarak açıklandı.İyi hype yapmıştı.Ama bir türlü borsa tam manasıyla faaliyete geçemedi.Buda projeye yatırım yapanlarda soru işareti oluşturuyor.Ne zaman borsa faaliyete geçer başarılı olur mu hepsi soru işareti.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Neo ekibi çok yavaş hareket ediyor tıpkı bunlar gibi. Bunlar borsa acana kadar sürüyle borsa açıldı hepsi parsayi kaptilar.
full member
Activity: 770
Merit: 103
bu arkadaşların asıl mevzusu kendi borsalarını kuracak olmalarıydı. ama aradan geçen oncaz zamana rağken halen orta da bişey görünmüyor.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
değişik bir projeye benziyor, benim zaten çok anladığım bir iş değil. fakat araştırmayı düşünüyorum. çünkü NEO ya zamanında yatırım da yapmıştım uygulamalarını da kullanmıştım, oldukça başarılı işler yapıyorlardı. zamanında o kadar neo takip etmeme göre yinede, pek fazla duymadım bu nash'i
full member
Activity: 1358
Merit: 193
elimde 2000 adet var. kendi borsası açıldığında kısa sürde 3-4 dolar bandına ulaşacağını düşünüyorum ki bende eldekinin 1500 kadarını bu aralıktan satıp ,kalanınıda eğer tabi gelirse gelecek boğa sezonuna kadar tutmayı planlıyorum.
hero member
Güncelleme;

Nash token Şu an ki fiyatı;
$2.22 USD (0.22%) fiyat olarak fena gitmiyor.

Son zamanlarda BTC nin bu haline göre bile  yukarı yönlü gitmeye çalışanlar borsa tokenleri bnb ve kcs şuan için yeni ieo lar açıkladığı için gidiyor tamam anladık ama bu neden bu kadar yükselmiş merak ettim doğrusu?

Valla hocam bunların ekibi sağlam. NEO ağını kuran takım bunlar,   ben de çok güvendim bu takıma, zaten ICO su çekilişle oldu ve çok büyük yığılma oldu. 

Fakat ICO dan sonra bu büyük düşüş geldi,

Altcoinler %90-99 arası çakıldı. Bunların ICO fiyatı 1 dolar idi.  yani o düşüşten sonra 0.1-0.05 dolar olması lazımken,  0.5-1 dolar arası gezdi, fiyatını korudu. Bu bile ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor,

Büyük düşüşte,  3-5 tane sağlam koin fiyatını korudu, bunlardan biri BNB zaten.  Nash token da, henüz ortada fol yok yumurta yokken bile fiyatını korudu tutundu.  (bunda hacimsiz borsalarda listelenmesinin de etkisi büyük, yani satış yemedi hiç, hacimsizdi.)

2 ay önce bir BETA sürümü yayınladılar, baya insan beğendi arayüzünü. Ben de eh işte olmuş dedim.  Ara ara bu şekilde çıkışlar yapıyor,

zaten bu Token 3 Yıl saklamalık token. yani bu kadar uzun vade tutulması gereken bir token.  Tam bir Al- Unut.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Güncelleme;

Son zamanlarda BTC nin bu haline göre bile  yukarı yönlü gitmeye çalışanlar borsa tokenleri bnb ve kcs şuan için yeni ieo lar açıkladığı için gidiyor tamam anladık ama bu neden bu kadar yükselmiş merak ettim doğrusu?
hero member
Güncelleme;

full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Elimde bana göre çok olan nex token vardı birazını otcde bozdurdum fakat hala elimde duranlar var ancak gerçekten beklentimi karşılamadı hem de hiç
member
Activity: 532
Merit: 22
Neo tabanlı icolar tercih sebebiydi ve boğa gelirse Neo ya çok büyük destek olur fiyatı iyi uçar diye bekleniyordu ama maalesef olmadi. Kendi borsası da şuan için yalnizlari oynuyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Çok geç ico yaptılar bu hype ı azalttı ama yine de iyi yatırım almıştı ama nedense hala bir şeyler vermediler bu da insanı üzüyor bende yatırım yaptım fakat hala beklediğimi alamadım şu an buna girmek yerine tonla 10 kat düşmüş iyi altcoinler var diye düşünüyorum ama yine de elimde tutuyorum bir umutla
hero member
Güncelleme; son olarak, NEX token ın adı NASH olarak güncellendi. yeni Borsanın ismi de NASH olacak.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Ne alaka neo güzel bi yekseliş yaşamış lan neo zaten piyasa yükseliyorken kendide öyle tepki verdi nex icosu oluyo diyemi yükseldi sanıyorsun sen borsa açılsın yine düşmüyecek neo marketin durumuna göre yön belirleyecek
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
NEX borsa projesi sayesinde NEO güzel bir yükseliş yaşadı. Büyük ihtimal borsa açıldıktan sonra güzel bir düşüş yaşayacaktır. Smiley
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Genel olarak bakıldığında nex gerçekleştirdiği onay süreciyle birlikte kriptoların dünya tarafından resmi kabulunu desteklemek amacıyla da kurulmuş bir borsa. Medium'da yayınladıkları makaleyi okursanız niçin uzun soluklu düşünülmesi gerektiğini göreceksiniz. Onayı gazeteye reklam vererek ilan etmeleri v.b. boşuna değil.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
adamlar ikinci güncellemeyi verip 15 dolardan saycaklar sanırım ikinci partta Cheesy
full member
Activity: 672
Merit: 100
Düşüş böyle devam ederse token fiyatıyla fiyat eşitlenecek gibi görünüyor. Piyasanın düşüşüne ne neo ne de ethereum dayanamadı. Bu durumda bile yine de iyi para toplamışlar .
full member
Activity: 532
Merit: 100
Ben eskisi kadar iyi düşünmüyorum nex hakkında evet 1000 dolarlık yatırım yaptım ama bu piyasada çok bişey yapacağını düşünmüyorum. Ekip çok sağlam ama neo sağlam ilerlemiyor şuan
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
Neo fiyatı yerlerde sürünüyor. Ekip birazda bunun üstüne kafa yormali yoksa borsa falan kurtaramaz . Piyasanın en düşük olduğu zamanda ico yaptılar.Sonucu merakla bekliyorum
ekibin neo fiyatıyla işi yok ki? tokenleri 1 usd den satışa sundular. neo fiyatındaki değişimlerle 1.20-1.25 civarından satışlar oldu. neo 100+ olsaydı ellerindeki neo miktarı daha az olacaktı. bir bakıma neo nun fiyat düşüklüğü ekibin işine yaradı.
Pages:
Jump to: