Pages:
Author

Topic: ICO Nedir? ICO Yatırımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nedir? - page 3. (Read 724 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Tavsiye olsun. Ben icolara yatırım yapmadan önce vizyona bakarım. Ekibe bakarım. Smart cont ve sponsor partnerlere bakarım. Mesela ürünü kullanımda olan bir şirketin icosuna katılmam. İntel ico yapsa kaçarım neden derseniz zaten dünya devi neden para toplamaya ihtiyacı olsun ki. Telegramın icosu gibi saçma olurdu

Katılıyorum, mantıklı bir düşünce ve yaklaşım.
full member
Activity: 364
Merit: 100
oyle once parayi toplayalim.icodan sonra tokenlari gonderelim seklinde yapilan icolardan uzak durmak lazim. parayi gonderdin mi aninda cuzdana gelmeli tokenlar. ayrica satis sonrasinda borsalarda listelenme konusunda yorum yapmiyoru diyenlerden de uzak durun. surunduruyorlar. en azindan borsa gorusmeleri yapanlari tercih edersiniz.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Tavsiye olsun. Ben icolara yatırım yapmadan önce vizyona bakarım. Ekibe bakarım. Smart cont ve sponsor partnerlere bakarım. Mesela ürünü kullanımda olan bir şirketin icosuna katılmam. İntel ico yapsa kaçarım neden derseniz zaten dünya devi neden para toplamaya ihtiyacı olsun ki. Telegramın icosu gibi saçma olurdu
hero member
gereken açıklama yapılmış uzun bir süredir merak edilen konulardı teşekkür ederim bu kaliteli paylaşımınız için başarılar

Rica ederim, bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana. Smiley
full member
Activity: 490
Merit: 105
gereken açıklama yapılmış uzun bir süredir merak edilen konulardı teşekkür ederim bu kaliteli paylaşımınız için başarılar
hero member
Konu günceldir arkadaşlar, görmeyen ve bu konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için güzel bir rehber olduğunu belirtmekte fayda var.
hero member
Bence açıklamanız çok iyi olmuş her yeni başlayanın anlamaya çalıştığı temel kavramlar bunlar. Bence ICO'ya girmek için bu kavramları anlamak yetmez. Yeni kişilerin piyasaya hakim olmadan girmemesi daha risksiz olur

Katılıyorum yorumunuza fakat yeni kişiler yatırım yapmadan piyasa hakkında detaylı bilgi ve tecrübe edinemez ne yazık ki. Smiley

Seçimlerine katılıyorum advisor, proje, white paper ve partnerler benim için önemli bunlar boş ise yatırım asla ve asla yapmam

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Bence çok faydalı dolu dolu bir yazı olmuş yeni başlayanlara ve bilgi edinmek isteyenlere. okuyan anlar ICO nedir nelere dikkat etmek lazımı iyi açıklıyor..tesekkurler..

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
member
Activity: 350
Merit: 10
Bence çok faydalı dolu dolu bir yazı olmuş yeni başlayanlara ve bilgi edinmek isteyenlere. okuyan anlar ICO nedir nelere dikkat etmek lazımı iyi açıklıyor..tesekkurler..
member
Activity: 448
Merit: 17
Seçimlerine katılıyorum advisor, proje, white paper ve partnerler benim için önemli bunlar boş ise yatırım asla ve asla yapmam
member
Activity: 210
Merit: 10
Bence açıklamanız çok iyi olmuş her yeni başlayanın anlamaya çalıştığı temel kavramlar bunlar. Bence ICO'ya girmek için bu kavramları anlamak yetmez. Yeni kişilerin piyasaya hakim olmadan girmemesi daha risksiz olur
hero member
Konu görmeyen arkadaşlar ve aramıza yeni katılan arkadaşlar için günceldir.
hero member
Bence en önemli noktalardan biri ekibin eski projeleri ne durumda ben flixxo dan bunu gördüm direkt referansdı ve yine başardılar. Bu şekilde yön bulmak bana şimdilik kolay geliyor.

Kesinlikle ekibin daha önce el atmış olduğu projeleri araştırmak da önemli bir unsurdur.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Bence en önemli noktalardan biri ekibin eski projeleri ne durumda ben flixxo dan bunu gördüm direkt referansdı ve yine başardılar. Bu şekilde yön bulmak bana şimdilik kolay geliyor.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
Başlıktan sapmak yerine hatası varsa arkadaşın yazısını düzeltseniz biz de bilgilenmiş olurduk arkadaşlar. Bir sayfa boş yorum görüyorum şuan.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Proje nedir-Takım Kimler-Advisorlar bunlar çok önemli benim için sonrasıda geliyor zaten direk lap diye girmeyin ICO lara.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Yazı için teşekkür ederim ben bunlara hisse senedi gibi bakıyorum, bana öyle geliyor bunun dışında insanlardan verdikleri değersiz tokenler karşılığında Ethereum'ları, Bitcoin'leri alıyorlar.. Bana bu sistem pek mantıklı gelmiyor, icolara pek yatırım yapmıyorum ama bitcoin holderi olarak takılıyorum.
newbie
Activity: 1
ICO katilmak isteyenler, lütfen benim havuzumu (fonuma) katilin!
Bildiginiz gibi, tek basina ICO'lara katilmak çok zordu çunku en az 50000$ lazim. Ama hepimiz birlesirsek bu iç olabilir. Amerikalilar ve fransizlar hep oyle yapiyor.

Telegram adressim, herkez gelebilir! :

https://t.me/joinchat/HhvIJVC935akIeXk8gbjQw

Hepinizi bekliyoruz!
newbie
Activity: 154
bence ICO = Initial Coin Offering, bu  kadar açıklama yeterli olurmuş,

anlayana..
hero member
Konu günceldir, yeni arkadaşlar için güncel tutmakta fayda var.
hero member
Ico projesi yatırımı hodl seçeneği için en makul karar. Token satın almanın güzel yanı proje büyürken içinde olmak. Ayrıntılı araştırma ve doğru karar geleceğinizi belirler. Dikkatli ve soğukkanlı olun.

Genesis Vision Token (GVT) bunun en güzel örneğidir.
Pages:
Jump to: