Pages:
Author

Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran - page 8. (Read 57984 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
hacim yokki, 10bin dolara ciksa ne yazar... elindeki tokenlari rahatlikla satamadiktan sonra:)

Ethereum gateaway bu soruna çözüm olabilir. Bununla birlikte belki güzel borsalara giriş imkanı yakalar ve hacim bulma şansı artar.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
hacim yokki, 10bin dolara ciksa ne yazar... elindeki tokenlari rahatlikla satamadiktan sonra:)
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Fiyat artışının sebebi ne yahu ? hiç alışık değilim Smiley %40 olarak artış gösterdi bakalım nereye kadar gidecek ? bir haber bir gelişme mi yaptılar da artış gösterdi bulamadım birşey ..
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hiç almasaydım su anda alabilirdim bir miktar.
ama zaten ico dan agzım yanmış bu saatten sonra kuruş yatırmam.
ofis açmış olaiblirler ama nasıl açtılar kime kiraya verdiler bunun waves tokena geitrisi ne oldu(şimdilik hiçbirşey),ne olacak?

bu arada hala dolar bazında kar zarar hesaplayan var ya bende birşey demiyorum.tl ile hesaplayın bari daha da az cıkar zarar.

yani ofisler açıldı ama ofisi kullanan varmı? dediğiniz gibi bunun token sahiplerine tkisi olmadığına göre ofis olayı biraz hikaye gibi. dolar bazında kar-zarar hesabını proje ekibi tarafından aylık verilen bilgilendirmelerde bile yapılıyordu. yani belki ordan bir mesaj çıkartıp zarar yok iken çıkmak gerekirdi.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
hiç almasaydım su anda alabilirdim bir miktar.
ama zaten ico dan agzım yanmış bu saatten sonra kuruş yatırmam.
ofis açmış olaiblirler ama nasıl açtılar kime kiraya verdiler bunun waves tokena geitrisi ne oldu(şimdilik hiçbirşey),ne olacak?

bu arada hala dolar bazında kar zarar hesaplayan var ya bende birşey demiyorum.tl ile hesaplayın bari daha da az cıkar zarar.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
o degil de mercury bittrex e girdiginde 10x yaptiysa bunda da bi isik olabilir. 2. 3. ofisleri acip major bir borsada yer alirsa tadindan yenmez Smiley
full member
Activity: 560
Merit: 113
10x yapacağım  Cool sizler sayesinde ablalarım abilerim thank youu
hero member
Activity: 658
Merit: 500
ne diyeyim bu başlık kendi alanında globalde ve yerelde en çok post atılan konudur sanırım TR olarak Smiley en çok bizi siktiler sanırım . bende dahil yani .
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Primalbase ekibinden hala umutlu olan var mı? Bu kişiler gerçekten dolandırıcı ve sadece haklarında dava açılmasın diye birkaç göstermelik ofis oluşturdular. Her şey hikaye, paranın üstüne yattılar ve Waves tabanlı.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Bir miktar daha almayı düşünmüyor değilim . Kararsızım ..

hocam sendeki adrenalin tutkusuna hayran kaldım . en kral extrem sporda bu projedi ekibin vereceği heycanı yaşatmaz. bence zaten dip bu sevie gibi durmasına rağmen 1 satoşi atmam açıkcası
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ben monetha'yı yerden yere vurmuyorum çünkü ekip çalışıyor bu düşmenin arkasında başka bir sebep var(monetha için) Primalbase'nin yerden yere vurulmasının asıl sebebi ekibin beceriksizliğinin bu düşmede çok önemli yer oynaması.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Projeler uzun vade de değerlendirilmeli özellikle bu tarz da ki bir proje diye düşünüyorum fakat ekibin yavaşlığından kaynaklı olarak fiyat çakılıyor . Belki daha aktif olsalar fiyat buralara kadar düşmeyecekti . Çok güzel ilk ofislerini açtılar . Sıra 2 .nciye geldi bakalım sonrasında ne olacak ? Bir miktar daha almayı düşünmüyor değilim . Kararsızım ..
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Monethanın değeri 3x düştü diye yerden yere vurduk . 10X Düştü adamların değeri . Vay anasını ya .

Değeri o kadar düşmedi, bitcoin yükseldi. ICO da 7500 dolar civarı olan fiyat şu an ($2121.47) görülüyor. 18XX waves ICO fiyatı şimdi (510.12) Waves
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Monethanın değeri 3x düştü diye yerden yere vurduk . 10X Düştü adamların değeri . Vay anasını ya .
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Primalbase ten çıktığıma çok mutluyum valla başta tırsmıştım ama sonra bu seviyelere gelince rahat ettim.İnşallah kalan arkadaşlar için iyi olur
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
her gördüğümde küfredip kapatasım geliyor arkadaş nedir bu proje böyle yaa.
aq yatırımcısını aynalı siken preojeler arasına kendini altın harflerle yazdırdı.
scam çıksa bu kadar koymazdı aq sikildiğimizle kalırdık derdim geçerçim bunlar fanzeti yapıyorlar aq çocukları
newbie
Activity: 28
Merit: 0
bu videoyu geçengün forumda bi arkadaş paylaşmıştı primalbasei görünce aklıma geldi yine

https://www.youtube.com/watch?v=-GYMd_8X3lk
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Arkadaşlar dikkatli olun bu dakikadan sonra bence girilmez zaten bu zamana kadar bir borsaya giremediler bundan sonra iş olmaz

Asıl şimdi girilir diye düşünüyorum bende.
ico fiyatına göre sudan ucuz durumda. İlk kiralama ofisi açılmış durumda. Yaşayan bir proje sonuçta.
Evet ico dan alıp bekleyenler çok fena zarar ettiler ama bu seviyelerden yapılacak bir yatırımın üzmeyeceğini düşünüyorum.

Söylediğiniz mantıklı gerçekten. Ortada vaat eden aktif bir proje var . Sabırlı davrananların kazanacağı bir proje olacak gibi duruyor . ICO ' dan katılanlar için sadece üzücü bir durum bakınız ben .. İnatla tutmaya da devam edeceğim .2. ofis olmazsa 3.ncü ofis bir yerde aktifleşecek ve fiyata güzel bir etki sağlayacağı konusunda hislerim var . Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. Net bir bilgi yok elimde ..
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Gerçekten anlamak zor bir sürü alakasız proje bile 2 milyon dolar market cap'ın üstünde, bu kadar aşağıya düşmek için ekstra bir çaba sarfetmek lazım. Yol haritasındaki teknik- teknik olmayan her şey ertelenmiş.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Arkadaşlar dikkatli olun bu dakikadan sonra bence girilmez zaten bu zamana kadar bir borsaya giremediler bundan sonra iş olmaz

Asıl şimdi girilir diye düşünüyorum bende.
ico fiyatına göre sudan ucuz durumda. İlk kiralama ofisi açılmış durumda. Yaşayan bir proje sonuçta.
Evet ico dan alıp bekleyenler çok fena zarar ettiler ama bu seviyelerden yapılacak bir yatırımın üzmeyeceğini düşünüyorum.
coinin hacmi öyle demiyor ama hocam. bu saatten sonra bi artış beklemek biraz zor bence. waves tabanlı tokenleri borsalar almıyor sonuçta.
Pages:
Jump to: