Pages:
Author

Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran - page 7. (Read 57984 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
gecenlerde amsterdam'a gitmistim, hic aklima pbt ofisine gitmek gelmedi...
berlin ofisi ne alemde? onunda acilmasi gerekmiyormu bu günlerde? burada yok mu berlin'den katilan, gitsin bi baksin ne alem yapiyorlar orada:)
full member
Activity: 350
Merit: 100
Fiyat btc cinsinden hala düşük ama daha waves dex ve tidex'deyken 5200 dolar seviyelerinde olması sevindirici. En azından dolar cinsinden zararını çıkaracaktır sabırlı olanlar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
beyler bu ico döneminde siteye üye olup coinleri aldığımız adres neresiydi acaba? ben ana siteden login diyorum ama böyle bir kullanıcı yok diye hata veriyor. şifremi unuttum vs de iş görmedi. ben toplamda ne kadar yatırdım onu bulmaya çalışıyorum ama göremedim o kısmı. bunun kullanıcı paneline erişmek istiyorum biri yol göstersin Shocked Shocked
newbie
Activity: 53
Merit: 0
Ben tutacağına ihtimal vermiyorum. Sonuçta ortada bir para dönmeyecek ve sürekli bir harcama var. Bu dolaşımda olan 800 suplyle nasıl dayanacaklar daha fazla. Umarım yatırımcılarını ilerleyen zamanlarda güldürür ancak şuan durum vahim
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Fiyat olarak 5k usd bantlarindayken elimde bir miktar vardi ve sattim ama satarken hep umarim pisman olmam diyordum. Ara sira fiyati takip ediyorum iyi ki satmisim , ben waves tabanli projelere inancimi buyuk oranda kaybettim. Waves platformuda duzgun bir dex cikartmadikca bu isin duzelecegini hic sanmiyorum.

işin doğrusu bende bu waves platformu ile yapılan icolara artık çok itibar etmiyorum. tokenler adam gibi bir borsaya bile giremiyor ve buda herkese büyük zararlar veriyor. gerçi yanlış değilsem waves ile ilgili olarak 20 kasımda bir güncelleme gündemde ama bu beklentileri karşılar mı kestirmek zor.

O 20 Kasımdaki güncelleme nedir bilmiyorum ve araştırmadım ama biraz da olsa fiyatlara yansımış gibi görünüyor. Bu aşamadan sonra kısa vadede tutup 10 dolar fiyatı görmez ama yine de bir şekilde alım oluyor olması sevindirici. Aylardır sürünüyordu waves çünkü.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bana ilk kez sağlam kaybettiren ico bu  , pbt yi gördükce waves ve teamdan tiksiniyorum Cheesy

herkese sabır dilerim arkadaslar , umarım en az zararla bu assetten kurtulursunuz
full member
Bu projenin tutacağına hala inanıyorum. Kripto para piyasası dünyada bi yere gelecekse bu proje de değerlenecektir illa ki
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
bahar gelse de çiçekler açsa. primalbase yaza bir tatil parası bıraksa Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Fiyat olarak 5k usd bantlarindayken elimde bir miktar vardi ve sattim ama satarken hep umarim pisman olmam diyordum. Ara sira fiyati takip ediyorum iyi ki satmisim , ben waves tabanli projelere inancimi buyuk oranda kaybettim. Waves platformuda duzgun bir dex cikartmadikca bu isin duzelecegini hic sanmiyorum.

işin doğrusu bende bu waves platformu ile yapılan icolara artık çok itibar etmiyorum. tokenler adam gibi bir borsaya bile giremiyor ve buda herkese büyük zararlar veriyor. gerçi yanlış değilsem waves ile ilgili olarak 20 kasımda bir güncelleme gündemde ama bu beklentileri karşılar mı kestirmek zor.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Hala şu dolandırıcılara inanan var mı? Primalbase'nin tek amacı parayı toplayıp ortadan kaybolmaktı zaten genel olarak kriptoparaları fiziksel ortama entegre etmeye çalışan hiçbir proje beklentileri karşılayamıyor ve yeterli kârlılık sağlanamadığından dolayı projelerin geliştirilme aşamaları yarım kalıyor. Primalbase Waves tabanlı olmasından dolayı asla tam olarak değerlenemez.
member
Merit: 10
Şu projede gözümüzün önünde patladı gitti, düştükçe düştü, bi yerden döner ama nerden , tutturan köşe olur
full member
Activity: 392
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Ben ico dan alan bir kaç yatırımcıdan biriyim. Bir çoğumuz ilk çıktığında %15 - 20 karı görünce dumpladı gitti.
Ben imza gelirini de dahil ederek kenarda tutuyorum. Hatta elime para geçse biraz biraz daha alıp 1 PBT ye tamamlayıp kullanım hakkı almayı düşünüyorum.
Ne saçma sapan projelere milyonlar akıyor bu uzayda. En azından bunların elle tutulur gözle görülür bir işi var.
Ben beklemeyi seçiyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bugün yüzde 40'lık bir artış olsa da bunun ico yatırımcılarına bir faydası yok onlar hala zararda, düşükten alanlar varsa onlar kazandı.
full member
Merit: 110
70 sayfa sövülmüş burada, bir 70 sayfa daha sövülse hiç bir şeyin değişeceği de yok. Bunların allah belasını versin. Yaptığım en kötü ve aptalca yatırım olarak tarihime geçecek. Hoş bana da geçti bu tokenler ama göte giren şemsiye de malesefki açılmıyor. 3-5 değerlensin satıp kurtulacağım. Bu waves alt yapısı da kulağıma küpe olsun bu saatten sonra bulaşanı kendi adıma yatırıp...

Yükseliş var hocam bu kadar karamsar olmayın. Bişeyler yapabileceklerine hala inanlardanım ben. Bazı projeler çok uzun süreler sonunda bi yerlere geldi, bu proje neden olmasın .
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
70 sayfa sövülmüş burada, bir 70 sayfa daha sövülse hiç bir şeyin değişeceği de yok. Bunların allah belasını versin. Yaptığım en kötü ve aptalca yatırım olarak tarihime geçecek. Hoş bana da geçti bu tokenler ama göte giren şemsiye de malesefki açılmıyor. 3-5 değerlensin satıp kurtulacağım. Bu waves alt yapısı da kulağıma küpe olsun bu saatten sonra bulaşanı kendi adıma yatırıp...
full member
Activity: 336
hacim yokki, 10bin dolara ciksa ne yazar... elindeki tokenlari rahatlikla satamadiktan sonra:)

Ethereum gateaway bu soruna çözüm olabilir. Bununla birlikte belki güzel borsalara giriş imkanı yakalar ve hacim bulma şansı artar.

öylede bu waves  asseti  Huh Huh
ne  işini yarıcak bi onun

Bu şekilde ethereum bazlı dexlere girme fırsatı bulabilir belki. 2018’de kybernetwork geliyor ona giriş yaparsa bu sayede hacim kazanır diye düşünüyorum
member
Activity: 77
Merit: 10
2 gündür iyi artmış. 2bin dolar seviyesinden alanlar varsa 3 kat kar etmiştir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Ben sattım çıktım 10 dakika sonra fiyat yine arttı şansıma. Hayır yine çıkmazdım da waves almak için çıkmış bulunuyorum waves'den beklentim olmasaydı çıkmazdım. Ufak ufak satabilirsiniz isterseniz birden yüklenmeyin zarar edersiniz.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
hacim yokki, 10bin dolara ciksa ne yazar... elindeki tokenlari rahatlikla satamadiktan sonra:)

Ethereum gateaway bu soruna çözüm olabilir. Bununla birlikte belki güzel borsalara giriş imkanı yakalar ve hacim bulma şansı artar.

öylede bu waves  asseti  Huh Huh
ne  işini yarıcak bi onun
Pages:
Jump to: