Pages:
Author

Topic: incikitap.com Bitcoin İle Ödeme Kabul Ettiğini Açıkladı. - page 2. (Read 1303 times)

jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Güzel haber gerçekten yakında tüm ticari işlerde kullanılacağını umut ediyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Online kitap satışı yapan bir e-ticaret firması olan incikitap.com, Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini duyurdu.

”İkinci el kitapçınız” sloganıyla hareket eden firma, müşterilerine Bitcoin ile kitap satın alabilme imkanı sunuyor.

Kaynak : kriptoparahaber.com

Koyması bile güzel hamle. Ayrıca bugün belki alınacak bir kitapla ileride daha fazla kar elde etmiş olacak. Pizza olayı gibi. Yani bilgili bir kripto manyağı kıyamaz bitcoinlerine Smiley
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
E-ticaret siteleri neden ödeme yöntemlerine ethereum ve bitcoin'i eklemekten aciz hiç ama hiç anlam veremiyorum. Çok fazla artısı var, bir kere bedavadan reklam sonrasında daha fazla ödeme yöntemi sayesinde insanlar daha kolay ödeme yapabilirler.

Artık bu e-ticaret sitelerine birileri durumu anlatmalı.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
bu ödemeler bitcoin ile değilde eth ile falan olsa güzel olur.transfer ücreti kitaptan daha fazla. 10 dolar transfer ücreti mi olur .
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Yani e- ticaret firmalarından bu tarz ataklar gelmesi normal, güzel hareket olmuş ama btc henüz stabil değerde kalabilmiş değil. Dolayısıyla sen btc yoluyla ödeme kabul edersin ama kim sana btc ile ödeme yapar? Asıl olay insanların da btc ile ödeme yapabilecek kafa rahatlığına ulaşması. Neden olmasın, o günler de gelir
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Genelde bitcoin işiyle uğraşan benim kafam hergun tonlarca yazı okumaktan haber takip etmekten kitaba sıra geleceğini dusunmuyorum ama bu tür haberler güzel tabii
member
Activity: 140
Merit: 20
Kitap fiyatı kadar işlem ücreti vermek şuan pek mantıklı gelmiyor açıkçası ama güzel bir reklam olmuş şuan için pek bir alım olmaz ama ilerisi için güzel bir gelişme bu tür şeyler arttıkça kripto para borsası daha da gelişecek ama bitcoinin yavaş ve yüksek ücretleri biraz sıkıntı yaratmıyor değil ilk ve reklam yüzü olduğu için şuan vazgeçilmez bu tür işler için çok güzel coinler var inşallah ileride bu coinler daha çok kullanışlı hale gelecektir.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Güzel haberler bunlar, ülke bu şekilde yavaş yavaş kabul edecek.  Cool
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Bu gidişle bitcoin işi her yere yayılmaya başlayacak  Grin
full member
Activity: 532
Merit: 102
Bitconinin kişisel olarak bu siteden alışveriş yaparken saçma buluyorum toplu büyük alışverişlerde mantık çerçevesinde olabilir ama 1 kitap 2 kitap için fee gönderim zamanı gibi şeylerle uğraşmak saçma bana göre böyle durumlar ether in kullanılması lazım
full member
Activity: 200
Merit: 100
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
Bu websitesini bilmiyorum fakat kurumsal duruyor ayrıca Bitcoin'i kabul etmesi onların farkını gösteriyor. Yurt dışında birçok websitesi Bitcoin ile ödeme kabul ediyor, bir VPN sitesiyle konuştuğumda Kasım ayının ortasında Bitcoin ile ödeme sisteminin getirilebileceğini söylemişlerdi.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Bu olayı küçümsemeyelim arkadaşlar.İnci kitap akıllıca davranmış.Ülkemizde milyonlarca öğrenci var ve online kitap alımı çok yaygın.Umarım eğitimle ilgili kitapları da satıyorlardır.Hayırlı olsun,bol kazançlar diliyorum.Bakalım uygulamada ilgi nasıl olacak?
member
Activity: 182
Merit: 10
Oldukça başarılı bir site . 2. el kitapların yaygınlaşması adına öncü olacaklarına inanıyorum. Arkadaşlara başarılar . İlk fırsatta beğendiğim 3 kitap alarak destek olacağım bir site .
rdy
member
Activity: 70
İsminden dolayı inci sözlüğe ait bir site sandım ama değilmiş.
Her ne kadar kullanılabilirlik olmasa da, reklam amaçlı olsa da çok güzel bir adım.
Asıl büyük haber ise ticimax, t-soft, ideasoft gibi alt yapıların bunu kabul edip sistemlerine dahil etmeleridir.
full member
Activity: 756
Merit: 104
İşin aslı daha hızlı yayılmasını bekliyorum ancak hala ciddi direnç var gibi ülkemizde hatta dünyada. Bugün kırk düşünüp bir kişi belki kabul ediyor, yarın bir düşünüp kırk kişi kabul edebilir.
member
Activity: 96
ilim her zaman bir adım önde olacak
member
Activity: 109
Decentralized Transportation Economy
Çok güzel bir haber, daha çok alana yayılmasını bekliyoruz.
Türkiye ve Türk insanı teknolojiye kolay adapte olabiliyor çoğu avrupa ülkesininde ötesinde.
member
Activity: 196
Merit: 12
Bu çok güzel bir haber bu hamleyi diğer e-ticaret sitelerinden de bekliyoruz isteyen dilediği gibi ödeme yapabilmeli
member
Activity: 504
Merit: 11
Böyle şeylerin olması gerçekten çok güzel ama biraz daha artması gerekiyor. Benim görmek istediğim Türkiye içerisinde online satış yapan büyük bir sitenin bitcoin ile veya başka bir şekilde ödemeyi kabul ettiğini duyurması. Hepsiburada mesela bunun için çok uygun öncülük etse gerçekten harika olur. İlk fırsatta incikitap.com dan bitcoin ile alışveriş yapıp buradan bilgileri paylaşacağım.

Bu hamleler bitcoinin Türkiye'deki gelişmesi açısından çok önemli. Bu tür uygulamaların artması çok önemli
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Böyle şeylerin olması gerçekten çok güzel ama biraz daha artması gerekiyor. Benim görmek istediğim Türkiye içerisinde online satış yapan büyük bir sitenin bitcoin ile veya başka bir şekilde ödemeyi kabul ettiğini duyurması. Hepsiburada mesela bunun için çok uygun öncülük etse gerçekten harika olur. İlk fırsatta incikitap.com dan bitcoin ile alışveriş yapıp buradan bilgileri paylaşacağım.
Pages:
Jump to: