Pages:
Author

Topic: incikitap.com Bitcoin İle Ödeme Kabul Ettiğini Açıkladı. - page 3. (Read 1303 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
reklam ve yaygınlaşma açısından çok güzel bir haber daha ancak uygulamada ne kadar işlevsel olur bekleyip göreceğiz
full member
Activity: 252
Merit: 100
Vay be gözelerim yaşardı ülkemizden üstelik bir kitap sitesinden bu tarz bir uygulama görmek çok güzel hem kolaylık hem güzel bir tanıtım olacaktır.
member
Activity: 322
Merit: 14
Bitcoin şu anda en fazla duyulan olduğu icin hazırlık aşamasını BTC ile yaparlar. Daha sonra alternatif bir kripto para kullanılabilir
full member
Activity: 182
“Decentralized Transportation Economy”
İyi olmuş bakalım tutacak mı. Fee ve transfer hızı konusunda ethereum daha iyi olurdu özellikle son güncellemeden sonra ethereumu 0.5 gwei fee ile gönderiyorum 1-2 dakikaya gdiyor. Tabi bitcoin bile daha tam duyulmamışken ethereum olmazdı.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
Eskiden btc orda burda kabul görsün diye uğraşılırdı artık pek bi anlamı kalmadı fiyat + trans volume artınca
Alacağınız şey kadar fee ödemek mantıksız
https://twitter.com/erikvoorhees/status/926791347016646658
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Bence fee ücretleri dikkate alındığında bitcoin ile ödeme yapmak biraz zararlı olabilir bir kaç kitap alacaksanız  Grin Tabiiki bitcoin ile ödemenin ülkemizde yaygınlaşması bakımından çok güzel gelişmeler bunlar.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Gerçekten sevindirici haberlerden biri ülke adına. Bu şekilde yenilikler ile birlikte bitcoin kullanımı daha da yaygınlaşacak ülkemizde. Ticarette bitcoin kullanımı güzel bir şey daha da artarak devam etmeli bence. Bu konuda teşvik edici gelişmeler de lazım tabi.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Güzel reklam olmuş Smiley İşin resmi-mali boyutunun üstesinden nasıl gelecekler onu merak ediyorum. Nitekim borsalara para gönderen hesaplar bile kapatılırken bitcoinle satış yapmak cesaret doğrusu.

Mali konuda sorun olmaz satış zamanında TL tutarı kadar hesaplama yapılıp bitcoine çevriliyor. TL tutarı kadar fatura kesecek zaten, vergisini ödedikten sonra niye sorun olsun.
Ayrıca bence iyi olmuş hatta geliştirilip diğer altcoinler ile de satış yapılabilmeli. Shapeshift entegre edilse fena olmaz.
full member
Activity: 336
Güzel bir hamle olmuş ancak bir iki kitap almak için bana mantıklı gelmiyor fee ücreti vs. Ancak toplu fazla sayıda kitap alınırsa o zaman mantıklı olabilir.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Güzel reklam olmuş Smiley İşin resmi-mali boyutunun üstesinden nasıl gelecekler onu merak ediyorum. Nitekim borsalara para gönderen hesaplar bile kapatılırken bitcoinle satış yapmak cesaret doğrusu.
member
Activity: 126
Merit: 12
Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi
Online kitap satışı yapan bir e-ticaret firması olan incikitap.com, Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini duyurdu.

”İkinci el kitapçınız” sloganıyla hareket eden firma, müşterilerine Bitcoin ile kitap satın alabilme imkanı sunuyor.

Kaynak : kriptoparahaber.com
Pages:
Jump to: