Pages:
Author

Topic: [INFO] Συζήτηση για την Ισοτιμία - page 10. (Read 11166 times)

sr. member
Activity: 1624
Merit: 294

Ειστε τρολακια χειριστου ειδους και οι δυο Cryptotourist & Cryptosize
και απο οτι βλεπω, δουλευετε σε αγαστη συνεργασια.

Τα Χριστουγεννα ειναι κοντα, ελπιζω να σας δωσουνε κανενα μποναμα για τα αθλια post που κανετε,
και τις βρισιες που στελνετε στα μελη του forum.
Mονο πανικο και παραπληροφορηση εισαστε.

Για τον Αντωνοπουλο δεν υπηρξε ουτε αιχμη για την ποιοτητα και την αξιοπιστια του.
Είσαι τόσο αφελής που δεν καταλαβαίνεις ποιό είναι το συμφέρον σου...

Σε συμφέρει κι εσένα να πέσει στο 1k για να αγοράσεις κι άλλα BTC.

Τις βρισιές στις επισήμανα με bold. Άλλη μια αντίφαση εκ μέρους σου!  Kiss



Πολύ ενδιαφέρων thread. Όποιος έχει χρόνο συνιστώ να το διαβάσει.

Ωραίοι οι Jason και ο dwsteharh.

Προτιμώ το παρόν thread  Grin
Το merit είναι για το popcorn; Δουλεύετε σε αγαστή συνεργασία;

Εγώ ούτε έστειλα, ούτε έλαβα merit. Άλλοι είναι κλίκα εδώ μέσα και «καρφώνονται» κιόλας! Wink
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
δεν σου είπα ότι προωθείς μιλάω για παραπομπές σε αυτό το site. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να κατανοήσεις τι γράφω. Δλδ να μην προστατέψουμε τους νέους χρήστες και να τους προειδοποιήσουμε για το τι είναι αυτό το site.. Οσο για την πρώτη θέση στο google ο τύπος απλά έχει πληρώσει για να είναι εκεί. Είπαμε early adopter.
Για την ιστορία καλό είναι να αναφέρουμε τι έκανε ο Roger Ver ο διαχειριστής του bitcoin.com πριν ασχοληθεί με το Bitcoin και με το να προσπαθεί καθημερινα να καταστρέψει το Bitcoin.
Τπτ ιδιαίτερο. Απλά ήταν φυλακή για ένα χρόνο επειδή πούλαγε εκρηκτικά  μέσω ebay και τα έστελνε με απλό ταχυδρομείο... Tongue
Οσο για το adslgr να πω ότι ήταν ένα από τα καλύτερα linux forum  με νήματα για όλες τις διανομές και το διέλυσε ένα συγκεκριμένο troll με την ανοχή τότε των mod. Οι περισσότεροι τότε είχαν αποχωρήσει από το forum ε εγώ που παρέμεινα έγινα ban γιατί δεν έχω μάθει στην ζωή μου να την κοπανάω.
Εντάξει, αλλά η ουσία είναι ότι και το τρισκατάρατο bitcoin.com έκανε copy-paste από medium.com, βάζοντας και λίγες «σάλτσες».

Αντί να μείνετε στην ουσία όμως (hyperbitcoinization), κολλήσατε στις... σάλτσες. Έβαλα και βίντεο από Αντωνόπουλο όπου είπε κάποια ενδιαφέροντα πράγματα για αυτό το ενδεχόμενο του hyperbitcoinization, ούτε αυτό όμως το σχολίασε κανείς! Ε τι άλλο να πω; Δεν είμαι εγώ ο biased εδώ μέσα... θα διαβάσω και Ριζοσπάστη άμα λάχει, κι ας μην γουστάρω κομμουνισμό. Ελπίζω να έγινα σαφής.

Για τον no_logo στο adslgr μια χαρά τα ξέρω, δεν νομίζω να σου φαίνομαι χτεσινός... και το παρόν forum το ξέρω πολλά χρόνια. Την ορολογία troll την έμαθα πριν 15 χρόνια, όταν άλλοι ήταν αγέννητοι σε fora. Badge of honor όπως είπα και τώρα την έχει μάθει ως βρισιά ο κάθε κακομοίρης ελέω social μύδια.

Στο θέμα μας τώρα περί ισοτιμίας:

https://twitter.com/bobbyclee/status/1071100283638280194

Τι στοίχημα ότι θα έχουμε πάλι κλάψα στο bear market του 2023; Grin Χώρια οι τιμές των GPUs το 2021 (οι PCάδες να προσέχετε πότε θα κάνετε upgrade, μην πείτε ότι δεν ξέρατε)... Wink
member
Activity: 74
Merit: 38

Ειστε τρολακια χειριστου ειδους και οι δυο Cryptotourist & Cryptosize
και απο οτι βλεπω, δουλευετε σε αγαστη συνεργασια.

Τα Χριστουγεννα ειναι κοντα, ελπιζω να σας δωσουνε κανενα μποναμα για τα αθλια post που κανετε,
και τις βρισιες που στελνετε στα μελη του forum.
Mονο πανικο και παραπληροφορηση εισαστε.

Για τον Αντωνοπουλο δεν υπηρξε ουτε αιχμη για την ποιοτητα και την αξιοπιστια του.
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Παιδιά νομίζω ότι είναι να πούμε το έχουμε πει ήδη. Πλέον ότι είναι άσχετο με το νήμα θα το διαγράφω. Αντε αφήνω άλλο ένα post στον καθένα να πει την τελική του άποψη πάνω στο θέμα που έχει ανοίξει γιατί απλά γνωρίζω ότι υπάρχει και αρκετές φορές ο εγωισμός στα forum και οι περισσότεροι θέλουν να έχουν αυτοί την τελευταία γνώμη.
Μετά από αυτό τα άσχετα post θα γίνονται delete.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
Δεν ειμαστε στο 85% ακομα (82-83%). Επισης sorry, αλλα το 10% του 20κ ειναι τα $2000, ουτε τα 3k ουτε το 1k.
Αν δεν πεσει εκει, δεν θα φαει ο McAfee το τσουτσου του.

Αγαπουλες μην μαλωνετε, η νεκροψια θα δειξει.
Σωστή η επισήμανση σου! Μαθηματικά από τα Lidl ο φίλος μας. Grin

Όσο για το 1k, δείτε το παρακάτω:

https://twitter.com/Super_Crypto/status/1071253760981286913

Θα παιχτεί τρελό μανιπιουλάρισμα για να φορτώσουν πράμα τα μεγάλα ψάρια από τους πανικόβλητους bag hodlers...

Ορθώς τους λέω bag hodlers, γιατί ήταν κάτι λαλίστατα φρούτα στο Insomnia τέλη 2017 με hype στον θεό και από το 2018 και μετά έγιναν πεσιμιστές και ξέχασαν τα fundamentals του BTC.

Ε από αυτά τα κορόιδα θα φορτώσουν οι μεγάλοι... και στο Insomnia του 2021 θα κλαίνε με μαύρο δάκρυ που ξεφόρτωσαν νωρίς, αλλά θα είναι αργά.

Η νεκροψία θα δείξει λοιπόν... εδώ θα είμαστε με screenshots & bookmarks να τα ξαναπούμε. Kiss
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Πάντως ρε κερατάδες θέλω το 2030 κάποιος να μνημονεύει τα posts μας του 2018 και να δείχνει ποιός έπεσε μέσα στις προφητείες του... Grin

Το troll δεν είναι βρισιά όπως νομίζετε, είναι badge of honor για κάποιους (όπως ο jason του AWMN για την προφητεία του 2003).

Οι κλειστόμυαλοι κοροϊδεύουν διαχρονικά... δικιά τους η χασούρα όμως!

Άλλη μια πηγή για κομπλεξικούς/biased:

https://medium.com/coinmonks/hyperbitcoinization-winner-takes-all-69ab59f9695f

το bitcoin.com είναι ότι ποιο άκυρο και μη bitcoin υπάρχει στον χώρο. Δλδ το site είναι καθαρά για altcoin και έχει και τζόγο μέσα.

Αυτό ξανα πές το! Όταν τις προάλλες έφτιαξα το νήμα σχετικά με ενημερωτικά sites ξένου κυρίως περιεχομένου το bitcoin.com ήταν 1ο στη black list μου. Το κακό είναι ότι έχει ο απατεώνας ένα τόσο δυνατό domain και σπέρνει προπαγάνδα καθημερινά.

πάντως η προπαγάνδα του έχει μηδενικό αποτέλεσμα καθώς το shitcoin του βυθίζεται στην ανυποληψία. Το κακό είναι οι νέοι στο χώρο που τους πουλάει αυτό το site το συγκεκριμένο shitcoin ως Bitcoin και μένουν με κάτι που δεν έχει καν την ρευστότητα να το μεταπωλήσουν στην αγορά. Δδλ αν δεν λέγετε αυτό scam πως το ονομάζουμε? Για να ξέρω και εγώ....
Ρε αγόρι μου γλυκό έχεις φάει σκάλωμα με τον Roger... ποιός προώθησε το BCH εδώ μέσα; Ξεκόλλα πια και κοίτα την ουσία! Σαν ΚΚΕδες/Ιεχωβάδες κάνετε που σας θίξανε το tribe (ούτε καν όμως!).

δεν σου είπα ότι προωθείς μιλάω για παραπομπές σε αυτό το site. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να κατανοήσεις τι γράφω. Δλδ να μην προστατέψουμε τους νέους χρήστες και να τους προειδοποιήσουμε για το τι είναι αυτό το site.. Οσο για την πρώτη θέση στο google ο τύπος απλά έχει πληρώσει για να είναι εκεί. Είπαμε early adopter.
Για την ιστορία καλό είναι να αναφέρουμε τι έκανε ο Roger Ver ο διαχειριστής του bitcoin.com πριν ασχοληθεί με το Bitcoin και με το να προσπαθεί καθημερινα να καταστρέψει το Bitcoin.
Τπτ ιδιαίτερο. Απλά ήταν φυλακή για ένα χρόνο επειδή πούλαγε εκρηκτικά  μέσω ebay και τα έστελνε με απλό ταχυδρομείο... Tongue
Οσο για το adslgr να πω ότι ήταν ένα από τα καλύτερα linux forum  με νήματα για όλες τις διανομές και το διέλυσε ένα συγκεκριμένο troll με την ανοχή τότε των mod. Οι περισσότεροι τότε είχαν αποχωρήσει από το forum ε εγώ που παρέμεινα έγινα ban γιατί δεν έχω μάθει στην ζωή μου να την κοπανάω.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
Επισης ο Θεουλης δεν με προικισε με μεγαλο... Ειναι μετριο στο μεγεθος αλλα κανει σωστα την δουλεια του. Το feedback συνεχως ειναι πολυ θετικο.
Εσυ?
Οπως κ οι βαλιτσες?
sorry φιλε.

Θεός!  Grin
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Ποιός ξεκίνησε να προκαλεί πρώτος φίλε μου; Να σου θυμίσω το butthurt post με τα μελομακάρονα; Εκεί γιατί δεν είπατε κάτι να με υπερασπιστείτε από αναίτια προσωπική επίθεσηHuh

Moderation δεν βλέπω να υπάρχει εδώ μέσα, οπότε αναγκαστικά ο καθένας είναι moderator του εαυτού του...

Εσύ με τι διαφωνείς σε αυτά που είπα; Στην ουσία, όχι στις σάλτσες.

Δεν έχει σημασία αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί σου. Εγώ αναφέρομαι στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς. Το γεγονός ότι κάποιος σε προκαλεί (ή έτσι πιστεύεις εσύ) δεν σημαίνει ότι πρέπει να απαντάς με τέτοιες εκφράσεις.
Έτσι πιστεύω εγώ, ε;

Τα μελομακάρονα, οι κουραμπιέδες, τα troll, τα χαρτζιλίκια, το φιλαράκο, το άσχετος είναι «φιλικοί» χαρακτηρισμοί;

Γιατί έχεις 2 μέτρα και 2 σταθμά; Γιατί έδωσες merit σε εμφανώς επιθετικό post;

Μην πας να βγεις κι από πάνω όταν τον σιγοντάρεις με merit και μετά απορείς για τους τσακωμούς...  Angry

Merit έδωσα γιατί το post του μου φάνηκε αστείο. Το γεγονός ότι κάθεσαι και κοντράρεσαι με τον καθένα εδώ μέσα καταντάει γραφικό. Δεσμεύομαι από τη πλευρά μου να μην ασχολούμαι με posts σου άλλη φορά γιατί από ότι φαίνεται οτιδήποτε και να σου πούμε πλέον θα καταλήξει σε λογομαχία.
Σου φάνηκε αστείο, αλλά λάδι στην φωτιά έριξες... και ζητάς και τα ρέστα τώρα.

Αν δεν έλεγες τίποτα να μοστράρεις δήθεν ηθικό πλεονέκτημα, δεν θα είχα πρόβλημα μαζί σου. Τώρα έχω όμως... φρόντισε να είσαι συνεπής την επόμενη φορά, ΟΚ;
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
sorry φιλε.
member
Activity: 204
Merit: 10
Ν26 Ambassador - Contact for free promo codes
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Ποιός ξεκίνησε να προκαλεί πρώτος φίλε μου; Να σου θυμίσω το butthurt post με τα μελομακάρονα; Εκεί γιατί δεν είπατε κάτι να με υπερασπιστείτε από αναίτια προσωπική επίθεσηHuh

Moderation δεν βλέπω να υπάρχει εδώ μέσα, οπότε αναγκαστικά ο καθένας είναι moderator του εαυτού του...

Εσύ με τι διαφωνείς σε αυτά που είπα; Στην ουσία, όχι στις σάλτσες.

Δεν έχει σημασία αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί σου. Εγώ αναφέρομαι στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς. Το γεγονός ότι κάποιος σε προκαλεί (ή έτσι πιστεύεις εσύ) δεν σημαίνει ότι πρέπει να απαντάς με τέτοιες εκφράσεις.
Έτσι πιστεύω εγώ, ε;

Τα μελομακάρονα, οι κουραμπιέδες, τα troll, τα χαρτζιλίκια, το φιλαράκο, το άσχετος είναι «φιλικοί» χαρακτηρισμοί;

Γιατί έχεις 2 μέτρα και 2 σταθμά; Γιατί έδωσες merit σε εμφανώς επιθετικό post;

Μην πας να βγεις κι από πάνω όταν τον σιγοντάρεις με merit και μετά απορείς για τους τσακωμούς...  Angry

Merit έδωσα γιατί το post του μου φάνηκε αστείο. Σου ξαναλέω, εμένα με ενοχλεί το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς όχι η γνώμη σου. Το γεγονός ότι κάθεσαι και κοντράρεσαι με τον καθένα εδώ μέσα όμως καταντάει γραφικό. Δεσμεύομαι από τη πλευρά μου να μην ασχολούμαι με posts σου άλλη φορά γιατί από ότι φαίνεται οτιδήποτε και να σου πούμε πλέον θα καταλήξει σε λογομαχία.
hero member
Activity: 1190
Merit: 755
Homo Sapiens Bitcoinerthalensis
Παω στοιχημα οτι απο Bitcoin δεν εχετε ουτε μισο και οι δυο μαζι.

Τρελος εισαι? Με αυτη την αγορα? Οχι μισο, καθολου BTC δεν εχω οταν παω για υπνο - για να κοιμαμαι ηρεμος Wink
Που κ που ψωνιζω κατιτις εκτος BTC. Εχω 2-3 κολοκυθια coins για να εχουμε να ασχολουμαστε. Σε καλυψα?

Επισης ο Θεουλης δεν με προικισε με μεγαλο... Ειναι μετριο στο μεγεθος αλλα κανει σωστα την δουλεια του. Το feedback συνεχως ειναι πολυ θετικο.
Εσυ?
Οπως κ οι βαλιτσες?

Το χαμηλό επίπεδο εσύ το ξεκίνησες πρώτος και εγώ το συνέχισα. Φοράω παντελόνια και το παραδέχομαι. Εσύ θα το παραδεχτείς; Για να σε δω...

Όσο για το τι έχω και πόσο έχω, δεν αφορά κανέναν εδώ μέσα, το μέγεθος της τσάντας δεν το διαφημίζουμε, εκτός αν μας τρώει η ανασφάλεια.

Βρε συ, συνεργατη μου με μπονους Χριστουγεννιατικο, ηρεμησε, τον πιασαμε τον στοχο μας παλι σημερα  Tongue


PS: Ευχαριστω για το merit @agaga. Πλακα εκανα φυσικα, αλλα κ παλι ευχαριστω.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Ποιός ξεκίνησε να προκαλεί πρώτος φίλε μου; Να σου θυμίσω το butthurt post με τα μελομακάρονα; Εκεί γιατί δεν είπατε κάτι να με υπερασπιστείτε από αναίτια προσωπική επίθεσηHuh

Moderation δεν βλέπω να υπάρχει εδώ μέσα, οπότε αναγκαστικά ο καθένας είναι moderator του εαυτού του...

Εσύ με τι διαφωνείς σε αυτά που είπα; Στην ουσία, όχι στις σάλτσες.

Δεν έχει σημασία αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί σου. Εγώ αναφέρομαι στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς. Το γεγονός ότι κάποιος σε προκαλεί (ή έτσι πιστεύεις εσύ) δεν σημαίνει ότι πρέπει να απαντάς με τέτοιες εκφράσεις.
Έτσι πιστεύω εγώ, ε;

Τα μελομακάρονα, οι κουραμπιέδες, τα troll, τα χαρτζιλίκια, το φιλαράκο, το άσχετος είναι «φιλικοί» χαρακτηρισμοί;

Γιατί έχεις 2 μέτρα και 2 σταθμά; Γιατί έδωσες merit σε εμφανώς επιθετικό post;

Μην πας να βγεις κι από πάνω όταν τον σιγοντάρεις με merit και μετά απορείς για τους τσακωμούς...  Angry
hero member
Activity: 1190
Merit: 755
Homo Sapiens Bitcoinerthalensis
Εσυ δηλαδη πριν γινει το ATH , το ηξερες ποτε θα γινει?
Εισαι θρασυτατος να τους αποκαλεις κοροιδα.

Οχι, κανεις δεν το ηξερε. Αλλα μολις παρει την κατηφορα, κανονικα πουλας, συμφωνουμε?
Κοροϊδα λοιπον οσοι δεν πουλησαν BTC πχ. στα 15κ, κ ακομα πιο κοροϊδα (κοροϊδα δυο φορες) αυτοι που αγορασαν εκει κ τελικα τα κρατησαν (ή τα κρατανε ακομα).
Αν σ ενοχλει η λεξη θα μπορουσα να το κανω - μπουμπουνας ή αντε, ελαφρομυαλος.

Στο long term και αυτοι που μπηκανε στο ATH θα βγουνε ολοι κερδισμενοι.

Μαζι σου εδω, το ψυχικο τραλαλα μεχρι τοτε ποιος θα το πληρωσει ομως? Εμεις?  Cheesy
member
Activity: 204
Merit: 10
Ν26 Ambassador - Contact for free promo codes
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Ποιός ξεκίνησε να προκαλεί πρώτος φίλε μου; Να σου θυμίσω το butthurt post με τα μελομακάρονα; Εκεί γιατί δεν είπατε κάτι να με υπερασπιστείτε από αναίτια προσωπική επίθεσηHuh

Moderation δεν βλέπω να υπάρχει εδώ μέσα, οπότε αναγκαστικά ο καθένας είναι moderator του εαυτού του...

Εσύ με τι διαφωνείς σε αυτά που είπα; Στην ουσία, όχι στις σάλτσες.

Δεν έχει σημασία αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί σου. Εγώ αναφέρομαι στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς. Το γεγονός ότι κάποιος σε προκαλεί (ή έτσι πιστεύεις εσύ) δεν σημαίνει ότι πρέπει να απαντάς με τέτοιες εκφράσεις.
hero member
Activity: 1190
Merit: 755
Homo Sapiens Bitcoinerthalensis
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
Και συνεχίζεται η πτώση από πανικόβλητους bag hodlers... πότε θα πέσει στο χιλιάρικο να κάνουμε τα ψώνια μας; Grin

Αφου μας ειπες οτι περιμενεις να αγορασεις στο χιλιαρικο (ονειρα γλυκα κιολας)
μετα μας ποσταρισες οτι θα παει 100.000.000 το Bitcoin και μας εδωσες link απο τα γνωστα scam sites.
Αφου θα παει 100 εκατομμυρια, ποια η διαφορα να αγορασεις τωρα ή αργοτερα?

Αυτο για να καταλαβουν αυτοι που μας διαβαζουν, ποιος ειναι σε συγχυση και ποιος φασκει και αντιφασκει.






Είσαι κορόιδο μεγάλο αν αγόρασες στο ATH του 2017, αλλά τι να σου κάνω... ας πρόσεχες! Κάποιοι πλούτισαν πάντως.


Εσυ δηλαδη πριν γινει το ATH , το ηξερες ποτε θα γινει?
Εισαι θρασυτατος να τους αποκαλεις κοροιδα.
Στο long term και αυτοι που μπηκανε στο ATH θα βγουνε ολοι κερδισμενοι.

Έκανες γαργάρα τις αντιφάσεις βλέπω... γνωστό scam site το medium.com και το βιντεάκι του Αντωνόπουλου; Ενδιαφέρουσα άποψη, πες μας κι άλλα!

Αφού λοιπόν δήθεν αγόρασες πριν πολλά-πολλά χρόνια και είσαι για long-term εδώ, προς τι η κλάψα για το bear market του 2018-2019; Άλλη μια αντίφαση που θα κάνεις γαργάρα φυσικά... δεν περιμένω απάντηση.

Όσο για το ATH, έχουμε ποστάρει φρακταλοειδή patterns πολλές φορές:

https://pbs.twimg.com/media/Ds23aC4WkAAlcFD.jpg

Αν δεν είσαι τόσο επιθετικός, μπορεί και να μάθεις κάτι... και ο chek2fire θέλει πτώση για να αγοράσει φτηνά, αλλά δεν του τα έχωσες. Μόνο σε εμένα. Γιατί άραγε;

Η διαφορά αγαπητέ είναι ότι στο ναδίρ αγοράζεις περισσότερα crypto με την ίδια ποσότητα fiat -> profit maximization. Άλλος πάει για 2-3x, άλλος πάει για 100-200x. Δεν είμαστε όλοι το ίδιο.

ΥΓ: Όνειρα γλυκά λέω εγώ σε αυτούς που περίμεναν 50k τέλη 2018 (μάλλον είσαι σε αυτούς) ή 1 μύριο τέλη 2020.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Βλέπω έδωσες merit στο παρακάτω post:

https://bitcointalksearch.org/topic/m.48522493

Μήπως είσαι λίγο biased; Μήπως λέω;

Πως γίνεται να δίνεις merit σε κάποιον που διαπράττει προσωπική επίθεση και να μου ζητάς και τα ρέστα κι από πάνω; Angry

Αιδώς αργείοι...!
member
Activity: 74
Merit: 38
Και συνεχίζεται η πτώση από πανικόβλητους bag hodlers... πότε θα πέσει στο χιλιάρικο να κάνουμε τα ψώνια μας; Grin

Αφου μας ειπες οτι περιμενεις να αγορασεις στο χιλιαρικο (ονειρα γλυκα κιολας)
μετα μας ποσταρισες οτι θα παει 100.000.000 το Bitcoin και μας εδωσες link απο τα γνωστα scam sites.
Αφου θα παει 100 εκατομμυρια, ποια η διαφορα να αγορασεις τωρα ή αργοτερα?

Αυτο για να καταλαβουν αυτοι που μας διαβαζουν, ποιος ειναι σε συγχυση και ποιος φασκει και αντιφασκει.






Είσαι κορόιδο μεγάλο αν αγόρασες στο ATH του 2017, αλλά τι να σου κάνω... ας πρόσεχες! Κάποιοι πλούτισαν πάντως.


Εσυ δηλαδη πριν γινει το ATH , το ηξερες ποτε θα γινει?
Εισαι θρασυτατος να τους αποκαλεις κοροιδα.
Στο long term και αυτοι που μπηκανε στο ATH θα βγουνε ολοι κερδισμενοι.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 294
"νουμπάς", "καραγκιόζης", "Ιεχωβάδες", "γαμημένη η ανθρώπινη φύση"....Μήπως έχεις αρχίσει και ξεφεύγεις λίγο κύριε cryptosize? Πλησιάζουν και γιορτές ρε παιδιά, ηρεμήστε λίγο. Γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε συνέχεια μεταξύ μας σε αυτή τη χώρα?
Ποιός ξεκίνησε να προκαλεί πρώτος φίλε μου; Να σου θυμίσω το butthurt post με τα μελομακάρονα; Εκεί γιατί δεν είπατε κάτι να με υπερασπιστείτε από αναίτια προσωπική επίθεσηHuh

Moderation δεν βλέπω να υπάρχει εδώ μέσα, οπότε αναγκαστικά ο καθένας είναι moderator του εαυτού του...

Εσύ με τι διαφωνείς σε αυτά που είπα; Στην ουσία, όχι στις σάλτσες.
Pages:
Jump to: