Pages:
Author

Topic: 🔥INS - Bilgilendirme ve İnceleme Yazısı(YENİ anlaşmalar + video) 11.08.2018 - page 4. (Read 1572 times)

member
Activity: 448
Merit: 17
Bence boğayı bekliyor fiyatında uçuşa geçmek için yoksa şimdiye çoktan geçerdi yada balina gelmedi bu tokene gelirse uçurur çok sağlam borsalarda bide adamlar
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Başka bir coin/token için bu kadar haber olsa şimdiye kadar çoktan tepki verirdi. INS ölü gibi bakalım hangi haber kıpırdamasını sağlayacak.
newbie
Activity: 212
Merit: 0
Ben bu kadar anlaşma yapsam marsa kadar giderdim heralde bunlar yerinde sayıyor la adamların daha ne yapmaları gerek. Ayrıyetten kendi blockchainlerine geçiceklermiş.
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Bu tür projeler kendilerine ait blok zincirinde yazılım sistemleri geliştiremeyip, isterlerse 1 milyon anlaşma yapsınlar sadece gelip geçici hype oluşturabilir.

Bu görüşe katılıyorum artık piyasada Ethereum tabanlı coin oluşturmak için Solidity programlama dili bilmek gerekmiyor.. Ethereum'un Waves assetlerinden bir farkı kalmadı.
member
Activity: 633
Merit: 15
Bu tür projeler kendilerine ait blok zincirinde yazılım sistemleri geliştiremeyip, isterlerse 1 milyon anlaşma yapsınlar sadece gelip geçici hype oluşturabilir.

full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Bu proje ortaya tam olarak fiziksel bir ürün koyamadıği ve hala kendi blokzincirlerini oluşturamadıkları için yükselemedi. Ne diyelim, sağlık olsun.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Piyasa vasat durumda ins yi beklemekten gözümüz kaldı. Ama toparlayamayacak gibi
full member
Activity: 406
Merit: 158
Başlık çok güzel, proje çok güzel anlaşmalar çok güzel fakat piyasa berbat. Düzgün bir piyasada çıksa o hype ile neler yapardı INS, hodl bekliyoruz güzel günleri.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
INS yatırımım aklıma geldikçe, gelip avalonn ekleme yapmış diye bakıyorum. Forumdaki en dolu dolu başlıklardan bir tanesi, herkesin bilgiye ulaşması adına yukarıda tutmak lazım. Güncellemeler için teşekkürler.
full member
Activity: 406
Eline sağlık cok güzel bir çalışma yapmışın zaten önceden beri takip ediyorum INS i yatırımıda yaptım bekliyorum
full member
Activity: 616
Merit: 101
Ortaklıklardan sonra biraz arttı ama okex deki erc-20 hatası yüzünden bugün büyük bir düşüş oldu umarım toparlar en çok güvendiğim coin boğa piyasasında en az 5x bekliyorum
newbie
Activity: 182
Merit: 0
İnanılmaz detaylı bir Ins incelemesi olmuş. Globalde tanınan çok iyi markalarla isimleri geçtiği için başına ncash gibi bir şey gelecek diye korkuyorum.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Yavaştan yavaştan uyarılmaya başlandı umarım 5 dolar civarlarını görür merakla bekliyoruz bakalım :=) o günlerde gelecektir yakında
full member
Activity: 630
Güzel haberler ve Boğa başlangıcı çok iyi denk geldi gerçekten. Diğer coinlerdeki karlarımı alıp INS'e geçmeyi düşünüyorum. Gerçekten geleceği sağlam olan bir proje. Uzun vadede 15-20 dolarları göreceğini düşünüyorum (YTD)
full member
Activity: 658
Merit: 153
INS'ye pump geldi sonunda bi miktar arttı artmayada devam eder inşallah çok güzel haberlerde geliyor ekipten.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar  Wink büyük sükse getirecek haberleri anlaşmaları var mı yokmu telegramda biraz ağız aramak gerekiyor belki.. piyasa düzelmesini mi bekliyorlar acaba ? mayıs ayında platformun betası geleceği söyleniyor...sanırım şu sıralarda kapalı alfa sürümü özel ortaklar için teste açılmış olabilir. anlaşmalar güzel ancak fırlama için sanırım platform bekleniyor ytd

Diğer konu yerine anasayfada bu konunun kalması daha mantıklı olur. En azından güncel bilgilere direk erişebiliyoruz.

INS an itibariyle 2$ oldu. Bu tempo ile 3$ gelip biraz soluklanırsa, oradan da 5$ yolculuğu başlayabilir. Sene sonuna doğru 10$ hayal değil.

Arkadaşlar ben de dahil elimde INS olduğu için duygusal yorumlar yapabilirim, bir coin/token yatırım yaparken, yorumlara değil kendi araştırmanıza güvenin. Herkese iyi kazançlar.
full member
Activity: 728
Merit: 151
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar  Wink büyük sükse getirecek haberleri anlaşmaları var mı yokmu telegramda biraz ağız aramak gerekiyor belki.. piyasa düzelmesini mi bekliyorlar acaba ? mayıs ayında platformun betası geleceği söyleniyor...sanırım şu sıralarda kapalı alfa sürümü özel ortaklar için teste açılmış olabilir. anlaşmalar güzel ancak fırlama için sanırım platform bekleniyor ytd
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Gerçekten güzel projelerden biriydi, ekip sağlamdı, reklam çalışmalarına ciddi bir ağırlık vermişlerdi herkesin beklentisi yükseldi ben de bir miktar almıştım takipteyim ama yok yani umulan yükseliş olmuyor bir türlü.
full member
Activity: 450
Merit: 122
Ya bu tokene patlayacak patlayacak dediler zorla icosuna sokmaya calisan arkadasim oldu token resmen icimize patladi tutuyoruz hadi bakalim onumuzde ki bogada iyi kar bekliyorum
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Sıçtı sıvadı ama güzel yükselişi devam ediyor en azından bunun böyle böyle giderse 2018 sonu hedeflere ulaşabilir gibi
Pages:
Jump to: