Pages:
Author

Topic: 🔥INS - Bilgilendirme ve İnceleme Yazısı(YENİ anlaşmalar + video) 11.08.2018 - page 8. (Read 1573 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
Hocam öncelikle emeğine sağlık uzun bir yazı olmasına rağmen akıcılık konusunda mükemmel olmuş. Okurken hiç zorluk çekmedim ciddi anlamda emek ve isteyerek konuyu açmışsın teşekkür ederim.
INS benim ilgimi çeken projelerden birisi piyasanın düşüş yönünden yeni yeni çıktığını varsayarsak birde en son dağıtılan bountylerinde satıldığını düşünürsek bence 4-5 aya INS en az x2 ile karşımıza çıkacaktır. elimde bir miktar hold yapıyorum.
member
Activity: 742
Merit: 19
Şu an 2 dolar civarında dolaşıyor.Alış için gayet uygun.Kademeli alınıp düştükçe almaya devam edilebilir.BTC normale dönene kadar bu seviyelerde dolaşabilir biraz daha düşebilir.Piyasanın gidişatına bağlı.Piyasa düzeldiğinde moon.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
INS Atacağı ilk ciddi adımlarda durdulamaz buraya yazıyorum ,

O yüzden aldıysanız 1 - 3 ay gibi bakmayın . Gelin 2019'da öyle bakın . Çok ciddi yol kat edecekler .
member
Activity: 1008
Backed.Finance
INS iyi bir proje evet ama şu aralar nedense sürekli aşağıya doğru bir ivme var ve bu biraz can sıkmıyor değil ama yinede ben ümidimi ve güvencimi kesmiyorum bakalım ...
member
Activity: 238
Merit: 10
INS fena bir proje değil fakat ben AirDrop yüzünden fiyatın ne düşeceğini ne de artacağını düşünüyorum.. Uzun bir süre boyunca stabil olarak ilerleyecek, airdroptan faydalananlar ise airdrop gelirlerini kâr olarak görebilirler. Uzun vade de nasıl davranacağını kestirmek mümkün değil, kendi zinciri geldiğinde değerlenir.
Bu airdrop olayı yüzünden değerinin artması bir anda beklenemez zaten konuyu açan arkadaş da belirtmiş değerinin hemen artmayacağını. Uzun vadede iyi yerlere gelecektir çok sağlam proje. 1 yıl içinde 30-40 dolar civarına ulaşacağını düşünüyorum ben.
member
Activity: 448
Merit: 17
Airdropta öyle yüklü yüklü gelmiyor sanırsam parça parça gönderiyolar diye biliyorum fiyatada etkisi 0 oluyor adamların kafa çalışıyor ama balinalarda hhareketlilik yok bu token için
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
kazanç listemde güzel bir sıralamaya oturmuştur. ve daha bunun hiç bir şey olduğunun da farkındayım. INS ölmeyecek, nadir projelerden biridir. yolu uzun ama sabredene de cömert olur.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
airdrop yapsa yapsa pozitif etki yapar yoksa benmi yaniliyorum buzamana kadar hep pozitif etkisi olan airdrop INS e neden negatif etki etsin? Ama olay suki bu airdropdan bise gelmiyor, yani bunun fiyata bir etkisi yok! Projenin kendini gelistirmesi lazim fiyata etki icin.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
INS fena bir proje değil fakat ben AirDrop yüzünden fiyatın ne düşeceğini ne de artacağını düşünüyorum.. Uzun bir süre boyunca stabil olarak ilerleyecek, airdroptan faydalananlar ise airdrop gelirlerini kâr olarak görebilirler. Uzun vade de nasıl davranacağını kestirmek mümkün değil, kendi zinciri geldiğinde değerlenir.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Elinde tutanlara heray dagıtım diyorsunuz baktım walleti yok nasıl gelecek bize binanceden aldık.

INS Token şu an için ERC20 tabanlı olduğu için MyEtherWallet üzerinden yarattığınız herhangi bir MEW adresinde sakladığınız sürece size de airdrop gelir diye düşünüyorum.

binancedeki hesabımdan myether. deki eth hesabıma göndersem onu ins olarak algılar demi çünki token adres alamıyoruz ?
full member
Activity: 420
Merit: 108
Twitter adreslerinden etkinlikle ilgili bilgiler paylaşıyorlar, fiyata bu durumda etkisi olur mu olmaz mı bilemiyoruz açıkçası.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Elinde tutanlara heray dagıtım diyorsunuz baktım walleti yok nasıl gelecek bize binanceden aldık.

INS Token şu an için ERC20 tabanlı olduğu için MyEtherWallet üzerinden yarattığınız herhangi bir MEW adresinde sakladığınız sürece size de airdrop gelir diye düşünüyorum.
jr. member
full member
Activity: 728
Merit: 151
yorum ve meritler için tekrardan teşekkürler arkadaşlar.

Evet, INS gerçekten hype ile kendini kanıtlamış bir proje fakat insanların neden olumsuz yorum yapmasının önüne geçmeye çalıştığınıza pek bir anlam veremiyorum. Bitcointalk'ta yatırım yapmak ve paramızı katlayabilmek için konuşuyoruz ve INS'nın yapacağını söylediği aylık Airdrop belliki fiyatın önünde büyük bir engel olacak. Ben 6 aylık süreçte herhangi bir yükseliş beklemiyorum. Bu benim düşüncem, buna saygı duymalısın eğer silme yetkisini istiyosan konuyu self-moderated açman gerekirdi.

yazının en başına eleştirmek herkesin tabiki en doğal hakkı sadece geçerli ve mantıklı sebepler ile birlikte bu eleştirinin yapılmasını yazmıştım

ben, 6 ay boyunca yapılacak olan airdrop ın oranları düşük olduğu için fiyatın olumsuz etkileneceğini sanmıyorum (sahip olunan 1000 token için +10 airdrop)

Arkadaş yazmış 6 ay airdrop yapacak demiş ama benim o konu hakkında bir fikrim yok.Bir fikri olan arkadaş varsa aydınlatırsa bizi iyi olur.Hiç olmazsa katılırız airdrop'a.Cüzdan da tutanlara mı verecekler acaba 6 ay.Cüzdanda tutanlara vereceklerse bu fiyatı yukarı taşır satış azalır.İçerigini bilmek lazım airdrop'un.

birinci mesajda yazmıştım bunu...borsadan cüzdana çekiyorsunuz tokenları ve 30 gün boyunca cüzdanın ins token bakiyesinde eksilme olmaması gerekiyor.daha sonra ay sonunda ins sistemi otomatik olarak ether cüzdanlarını tarıyor ve 30 gün boyunca ins token bakiyesi eksilmemiş cüzdanlara airdrop olarak token atıyor.

ben de ico dan almıştım..ancak geldiği gibi başka bir cüzdana taşıdığım için ocak için alamamıştım..şubat sonunda bakalım gelecek mi  Smiley

güncelleme: airdrop sadece ico katılımcılarına var...ancak tokenların gönderildiği adreste durması gerekiyor..ben o cüzdanın priv keyini etherdeltaya girdiğim için tokenları ordan taşıdım  Grin
member
Activity: 406
Merit: 10
Farklı ins den bahsetmiyoruz değil mi? 6 aydan önce satmıyorum zaten ama icosunu katılmıştım cüzdana baktığımda hemen hemen gönderdiğim değeri görüyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Arkadaş yazmış 6 ay airdrop yapacak demiş ama benim o konu hakkında bir fikrim yok.Bir fikri olan arkadaş varsa aydınlatırsa bizi iyi olur.Hiç olmazsa katılırız airdrop'a.Cüzdan da tutanlara mı verecekler acaba 6 ay.Cüzdanda tutanlara vereceklerse bu fiyatı yukarı taşır satış azalır.İçerigini bilmek lazım airdrop'un.
jr. member
Evet, INS gerçekten hype ile kendini kanıtlamış bir proje fakat insanların neden olumsuz yorum yapmasının önüne geçmeye çalıştığınıza pek bir anlam veremiyorum. Bitcointalk'ta yatırım yapmak ve paramızı katlayabilmek için konuşuyoruz ve INS'nın yapacağını söylediği aylık Airdrop belliki fiyatın önünde büyük bir engel olacak. Ben 6 aylık süreçte herhangi bir yükseliş beklemiyorum. Bu benim düşüncem, buna saygı duymalısın eğer silme yetkisini istiyosan konuyu self-moderated açman gerekirdi.

biz yükseliş bekliyorduk 6 ay yükseliş beklemiyormusun Sad  Cry
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
member
Activity: 1008
Backed.Finance
Hocam konu için çok teşekkürler çok severek okudum :=). INS ye gelecek olursak zaten olabileceği en güzel borsalarda şuan yakın zamanda güzel şeyler olacak bekliyoruz =)
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
vallahi diyecek bir şey bulamıyorum. emeğinize sağlık. özellikle mükemmel projesiyle ins ilgimi çeken bir girişimdi fakat kendi ekosistemlerini kuracaklarını ilk defa burada öğrendim. zamanım olduğunda tümünü okuyacağım. tebrikler.
Pages:
Jump to: