Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 121. (Read 18871 times)

full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
December 11, 2017, 03:42:37 PM
Peoje güzel, bahsedilen markalar insanlara cazip geliyor.Sanırım hardcapi ulaşacaklar.İnandığım bi proje bakalım ne kadar başarılı olacaklar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
December 11, 2017, 03:36:05 PM
bitti daha artmaz diyoruz gene artior yuzdesi sahsen hardcap yapamayacagini dusunuyordum ama suan yuzde 90 a yaklasti ve isler degisti artik bi umut var hard cap icin. bu %20 bonusla bi hardcap olsa ICO sonrasi fiyat yukselmesi icinde iyi olacakti bu.
full member
Activity: 476
Merit: 100
December 11, 2017, 02:49:44 PM
Demekki unileverle felan iyi reklam yaptılar insanlar da bir şekilde inandı proje güzel zaten, harbiden aracıları ortadan kaldırabilecekler mi onu nasıl becerecekler tam anlamasam da, bunu sadece belli ülkelerde mi yapıcaklar nasıl olucak vesaire görelim bakalım. Hardcapa doğru gidiyor 87.6 olmuş en son.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
December 11, 2017, 02:45:58 PM
Ico sürecinde iyi yatırım toplamış ama bu dağıtacağı bounty oranını etkilemediği için çok büyük bir beklenti içine girilmesin hatta bir anda bu kadar yatırım toplaması imza katılımcıları için dezavantajlı bir durum bile oluşturdu sonradan çok kişi katılım gösterdi kampanyaya.Alacakları payda önemli miktarda azalma yaşanacak.
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
December 11, 2017, 02:27:43 PM
Açıkçası son zamanlardaki en iyi kampanyalardan biri bana göre. Kötüleyenleri anlamıyorum. İyi para dağıtacaklarını düşünüyorum açıkçası ben kampanyaya katılanlara.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
December 11, 2017, 12:10:09 PM
bountysine girdim amk sayfada paylaşmadım diye hiçbir stake vermemiş bana hakkıma girdi çok sövdüm birsürü rt yapıp tweet atmıstım sayfada yazdım tınlamadı beni elume verdi anlıcanız yaptgm rtleri üşenmedim tek tek geri aldım bende
hocam bounty kurallarında belirtmiş ama. adamlar sizin son girip hepsini rt yaptıgınızı nereden bilsin. okumayıp yayınlamamanız sizin sorununuz bana göre. bi dahakine dikkatli olun.
full member
Activity: 364
Merit: 102
December 11, 2017, 10:32:35 AM
bountysine girdim amk sayfada paylaşmadım diye hiçbir stake vermemiş bana hakkıma girdi çok sövdüm birsürü rt yapıp tweet atmıstım sayfada yazdım tınlamadı beni elume verdi anlıcanız yaptgm rtleri üşenmedim tek tek geri aldım bende
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
December 11, 2017, 09:51:10 AM
OKEx de listelineceklermiş biraz araştırdımda twitter'da yazıyo
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
December 11, 2017, 07:46:15 AM
Şuanda %87.4 Hardcap yapacak diye düşünüyorum ilk günlere göre biraz daha yavaş ilerliyor ama hardcap için fazla bi miktar kalmadı. %12.6 gibi bi civar kaldı bunu toparlayacaktır INS. Güzel para kazandırır. Tebirk etmek lazım imzasına girenleri.
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 11, 2017, 07:43:46 AM
Hitbtc ile anlaşmışlardır zaten, bu bountyyi tutmak lazım arkadaşlar öyle gelir gelmez ucuzdan satıp sonra pişman olmayın derim. Ekip çok iyi pazarlama vesaire yapıyor, aynı başarıyı projeyi hayata geçirirken de yapacaklardır diye düşünüyorum.
sr. member
Merit: 250
December 11, 2017, 07:34:40 AM
Ekip borsaları sağlam tutacağa benziyor, borsada 3x falan yaparsa süper olur. Borslarda görmek için bir an önce hardcap i yapıp dağıtlmasını görmek istiyorum. Hacimli borsalara eklenen coinler genelde 2x i rahat yapıyorlar usd cinsinden.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
December 11, 2017, 07:30:12 AM
Geçen twitterına katılayım dedim. Akşam eve gittiğimde katılım kapanmıştı. Ben giremediysem kesin patlar bu proje.
member
Activity: 112
Merit: 10
December 11, 2017, 07:14:51 AM
INS iyi bir girişim oldu. Bence hardcap yapabilir. 30K ETH çok iyi bir rakam. Aferin size arkadaşlar ülkeye döviz getirin bakalım. Elinize sağlık. INS sağlam bir ekibin neler yapacağını gösterdi. Güle güle harcayın paranızı.
member
Activity: 308
December 11, 2017, 07:03:39 AM
Arkadaslar merak etmeyin azcik forumu ve telegrami takip eden varsa hardcap yapsa da yapmasa da imzayi full dagiticaklarini bilirdi bosa cene yormayin ben jr member ken girdim. Member oldum hic bisey kazanamicam belki 50 dolar falan gelir ilk bounty benim buyuk tecrube olcagini dusunuyorum bana da hero / leg arkadaslar iyi kazanacaklar

İyi alırsın bence gayet iyi topladılar ve imzacisina kazandırır. Hardcap dayandığından bence imzaları aldığınız gibi satın illaki düşer . alttan biraz daha alırsınız

İyi toplamalarıyla dağıtacakları miktarın alakası yok aslında tabiiki adam akıll bir rakam toplayamasalar tokenların değeri düşerdi ama bu saatten sonra projenin hardcap yapması sadece,dağıtım sürecini hızlandırır bana göre.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
December 11, 2017, 06:54:58 AM
Arkadaslar merak etmeyin azcik forumu ve telegrami takip eden varsa hardcap yapsa da yapmasa da imzayi full dagiticaklarini bilirdi bosa cene yormayin ben jr member ken girdim. Member oldum hic bisey kazanamicam belki 50 dolar falan gelir ilk bounty benim buyuk tecrube olcagini dusunuyorum bana da hero / leg arkadaslar iyi kazanacaklar

İyi alırsın bence gayet iyi topladılar ve imzacisina kazandırır. Hardcap dayandığından bence imzaları aldığınız gibi satın illaki düşer . alttan biraz daha alırsınız
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
December 11, 2017, 06:42:47 AM
member
Activity: 308
December 11, 2017, 06:38:27 AM
Genelde hardcap yapan projeler önceden belirli bir rakam dağıtıyor.Örneğin bu projede toplam ödül havuzu belliydi.Monetha aklıma geliyor dakikalar içinde hardcap yaptı ama hardcap yapmasa bile aynı token miktarını ödeyeceklerdi.Sadece zamana yayacaklardı.
full member
Merit: 100
December 11, 2017, 06:04:26 AM
hala bıtmedımı ins, her yerde gormekten sınır olmaya basladım bunun ayrıca ana konusu var keske orada kalsaydınız arkadaşlar tekrar konu açmanın geregı yoktu. Hardcap yapamayacak bu proje o zaman da o 500bını dagıtmazlar gıbı gelıyor ana bır yan cızeceklerdır.
Deadley hardcap olsa da olmasa da 500k doların dağıtalacağını söylemişti, o konuda bir sıkıntı yok, hardcap yapmasının tek artısı 2 hafta daha beklememiş olucak insanlar, ona girecektim son anda vazgeçmiştim güzel toplamış iyi gidiyor %85.3e ulaşmışlar.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
December 11, 2017, 04:11:23 AM
hala bıtmedımı ins, her yerde gormekten sınır olmaya basladım bunun ayrıca ana konusu var keske orada kalsaydınız arkadaşlar tekrar konu açmanın geregı yoktu. Hardcap yapamayacak bu proje o zaman da o 500bını dagıtmazlar gıbı gelıyor ana bır yan cızeceklerdır.
full member
Activity: 420
Merit: 108
December 11, 2017, 04:03:07 AM
Forumda iyi dağıtan bountyler arasına girmeye aday INS. İnşallah dğerlerlerinde olduğu gibi ödül düşürme geç dağıtma gibi dalaverelere bulaşmadan sapasağlam alırsınız ödüllerini[Suspicious link removed]lum son zamanlarda çok fazla sıkıntılar yaşanmaya başladı

Ben çok fazla ödül dağıtacaklarını düşünmüyorum (en azından imza için) ilk girenler hatrı sayılır rakamlar alır. Sonradan giren arkadaşlara ancak bir yemek parası düşer.
Zaten sonradan giren arkadaşların hatrı sayılır bir miktar alacağını kimse söylemiyor.İmza kampanyalarında zaten uzun süre duranlar iyi bir miktar alıyor.Ayrıca adamlar sadece imza için $150.000 dağatacak.Neye dayanarak söylediniz bunları?
Jump to: