Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 19. (Read 18839 times)

member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
April 18, 2018, 04:39:10 PM
9 Cent arttı,evet kapısında yatıyoruz  artsın diye dört gözle bekliyoruz ,artık artsında mutlu olalım ya =)
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
April 18, 2018, 10:35:03 AM
haftalardir pump beklemekten biktim ve skerim airdropunu deyip cikardim elden. bundan 2x-3x fiyat beklemektense baska coinlerde firsat kovalamak daha makul geldi.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
April 18, 2018, 07:20:10 AM
Türk lokal forumunda ödülüne giren onlarca kişi vardı ve herkes ödülden yüksek miktarda para kazandı, bundan dolayı size 10 dolarken bile al al çektiler, bildiğin bakkal koin.

matthias sanırım dediğin oldu dostum bir miktar alım yapmıştım 3.5 dolar seviyelerinden ve resmen elimde patladı yarı yarıdan fazla düşüş yaşadı bountysinden iyi gelir geldiği için birazcık forumun gazına geldik sanırım. aldığım meblağa gelirse çıkaracağım elimden
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
April 18, 2018, 06:17:00 AM
Türk lokal forumunda ödülüne giren onlarca kişi vardı ve herkes ödülden yüksek miktarda para kazandı, bundan dolayı size 10 dolarken bile al al çektiler, bildiğin bakkal koin.

editspor: zararina satmayın, kâr beklemiyorum ama adamlar kendi zincirini yayınlar pump yer en azından zararınızı çıkarırsınız.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
April 18, 2018, 06:11:58 AM
İns'i takip ediyorum hacim gelmezse yatırım almazsa bu fiyatlarda bekler durur.Ekibin çalışması lazım.Birşeyler patlatması lazım.Yatırımcının dikkatini çekecek.Airdrop pek başarılı olmadı bana göre.PundiX gibi bir airdrop yapamadılar.Yapsalardı fiyat uçmuştu.Bakalım ileri de neler yapabilecek.
pundix i 4 aydır tutuyordum ve elimde resmen eriyip gidiyordu geçen hafta sattım birden bire artmaya başlamış.Ha ortada üründe yok onlarda sadece buyback söylentisi şişirdi
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
April 18, 2018, 05:35:05 AM
İns'i takip ediyorum hacim gelmezse yatırım almazsa bu fiyatlarda bekler durur.Ekibin çalışması lazım.Birşeyler patlatması lazım.Yatırımcının dikkatini çekecek.Airdrop pek başarılı olmadı bana göre.PundiX gibi bir airdrop yapamadılar.Yapsalardı fiyat uçmuştu.Bakalım ileri de neler yapabilecek.
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
April 18, 2018, 05:27:14 AM
Piyasaya çok iyi bir giriş yapsalar da şuanki gidişat pek olumlu görünmüyor. Bu durumun piyasayla ilgili olduğunu düşünüyorum. Genel bir durum bu maalesef. Piyasa toparlanınca yine yükselişe geçecektir. Bekleyip görmek lazım.
full member
Activity: 630
Merit: 102
April 18, 2018, 04:40:01 AM
INS'e bende sembolik bir yatırım yapmıştım. Ayı sezonunda diğer coinler gibi yerden yere vurmadı kendisini. Ha düştü ama %10-15 kadar düştü ve şuan toplamaya başladı. Ben boğa sezonu başlayınca 2x bırakacağını düşünüyorum (180 den yatırım yapmıştım)
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
April 17, 2018, 04:52:35 PM
Ins guzel bir cikis yakalasmisti ama suanda durgunlasti bence 2-3 ay icinde duzelecektirde ethereuma bagli
member
Activity: 490
Merit: 16
April 17, 2018, 01:06:20 PM
yok abi yok ins nin yükseleceği yok satıp ncash alsam desem bu sefer ncash düşer binance artar. arkadaşlar trade bana göre değil ya sinirlerime hakim olamıyorum o yüzden hodl. beni tatmin edene kadar bekletmeye devam zaten 3 dolardan almışız anasını satayım
newbie
Activity: 154
Merit: 0
April 17, 2018, 01:04:10 PM
bende ins in waves gibi olacağını düşünenlerdenim. bazıları ethereum gibi olacak falan diyor ama hiç zannetmiyorum. en azından kısa zamanda sanmıyorum belki uzun vadede olabilir açıkcası emin değilim o konuda

Forumda enteresan bir şekilde beklentinin yüksek olduğu tokenlardan. Diğerleri gibi borsada işlem gören zaman zaman çıkan düşen bir token olacak. Fazlası değil.
full member
Activity: 322
Merit: 102
April 17, 2018, 11:46:05 AM
bende ins in waves gibi olacağını düşünenlerdenim. bazıları ethereum gibi olacak falan diyor ama hiç zannetmiyorum. en azından kısa zamanda sanmıyorum belki uzun vadede olabilir açıkcası emin değilim o konuda
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
April 17, 2018, 09:50:23 AM
AlyattesLydia, eline sağlık güzel yazmışsın  Smiley ben artık fazla yazmıyorum bu başlıkta..çünkü millet dönüp dolaşıp aynı şeyleri soruyor aynı serzenişlerde bulunuyor..kimse yazılanları okumuyor..burayı ağlama duvarı + imza kasma alanına çevirmişler  Grin

geçen bi başlık açmıştım 1 trilyon $lık  fon kripto piyasasına yönelecek diye...adamlar bunu 1 trilyon $ kriptolara girecek diye anlamışlar yorumlar tam komedi ahahaha  Grin ..off paraya bak ..off bu para girse btc 100k olur ...yok ben inanmıyorum bu  kadar para girmez falan...
konunu 3. sayfasına yazdım durumu açıkladım..arkadaşlar olay öyle değil böyle diye...ayrıca 1. mesajımdaki yazıya bi güncelleme yaptım..2 arkadaşında yorumlarını alıntı şeklinde ekledim...yok arkadaş adam benim mesajın altına yine yazmış off paraya bak bu kadar para piyasaya girince uçacaz falan..

komedi filmi gibi forum  Grin Grin

adam fon nedir yatırım fonu nedir bunları bilmiyor daha ...başlığa bakıp yorum atıyorlar onu da yanlış anlayıp o şekilde sallıyorlar...  Grin Grin gerçi önemli değil anlayıp anlamaması ..imza yöneticisinin istediği 75 harfi ve haftalık10-20 ileti kotasını doldurma derdinde...bizim milletin özelliği oldu bu zaten..her işimiz fason  Smiley

yazık valla yazık

o yüzden hep derim şu forumda yazılanlara göre hareket edenin vay haline  Grin (çok ince elemek lazım)

tabi herşey bu kadar bombok değil gerçekten bişeyler öğrenmek isteyen  arkadaşları şuraya bekleriz  Wink  https://bitcointalksearch.org/topic/ins-bilgilendirme-ve-nceleme-yazsyen-anlamalar-video-11082018-2985380 (YTD)

Aynen dediğin gibi, hatta bir sonraki sayfaya gelecek yorumu da yazayım; "Waves, Monetha gibi INS'de yine local forumda çok gözde, uzak durmak lazım"

Neyse bir şey demiyorum, yaklaşık 4k kadar var elimde, uzun bir süre satmayı planlamıyorum. 1-2 yıl sonra bu başlığı hortlatıp, biz demiştik deriz  Grin
full member
Activity: 728
Merit: 151
April 17, 2018, 08:55:37 AM
AlyattesLydia, eline sağlık güzel yazmışsın  Smiley ben artık fazla yazmıyorum bu başlıkta..çünkü millet dönüp dolaşıp aynı şeyleri soruyor aynı serzenişlerde bulunuyor..kimse yazılanları okumuyor..burayı ağlama duvarı + imza kasma alanına çevirmişler  Grin

geçen bi başlık açmıştım 1 trilyon $lık  fon kripto piyasasına yönelecek diye...adamlar bunu 1 trilyon $ kriptolara girecek diye anlamışlar yorumlar tam komedi ahahaha  Grin ..off paraya bak ..off bu para girse btc 100k olur ...yok ben inanmıyorum bu  kadar para girmez falan...
konunu 3. sayfasına yazdım durumu açıkladım..arkadaşlar olay öyle değil böyle diye...ayrıca 1. mesajımdaki yazıya bi güncelleme yaptım..2 arkadaşında yorumlarını alıntı şeklinde ekledim...yok arkadaş adam benim mesajın altına yine yazmış off paraya bak bu kadar para piyasaya girince uçacaz falan..

komedi filmi gibi forum  Grin Grin

adam fon nedir yatırım fonu nedir bunları bilmiyor daha ...başlığa bakıp yorum atıyorlar onu da yanlış anlayıp o şekilde sallıyorlar...  Grin Grin gerçi önemli değil anlayıp anlamaması ..imza yöneticisinin istediği 75 harfi ve haftalık10-20 ileti kotasını doldurma derdinde...bizim milletin özelliği oldu bu zaten..her işimiz fason  Smiley

yazık valla yazık

o yüzden hep derim şu forumda yazılanlara göre hareket edenin vay haline  Grin (çok ince elemek lazım)

tabi herşey bu kadar bombok değil gerçekten bişeyler öğrenmek isteyen  arkadaşları şuraya bekleriz  Wink  https://bitcointalksearch.org/topic/ins-bilgilendirme-ve-nceleme-yazsyen-anlamalar-video-11082018-2985380 (YTD)
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
April 17, 2018, 06:42:35 AM
INS bence hemen değil ama 1-2 yıl içerisinde top 20'de yer alacaktır. Çünkü tek amaçları bunu günlük hayata entegre edebilmek, eğer bir şekilde bunu başarabilirlerse, o zaman 20-30 $ ucuz kalacaktır.

Hocam çok mu ütopik yaklaşmışsınız acaba ? İlk 20 çok idaalı olmamış mı ben şahsen ilk 20 deki tokenlerin yada coinlerin çok başarılı olduğunu düşünüyorum ins onların yerini alabilmesi için daha çooook yol katetmesi lazım

Top 20'de bazı coinleri ayırırsak, yıl bazında çok büyük değişimler olduğunu geçmiş yıllara bakarak anlayabilirsiniz. Benim de söylediğim vakit aralığı 1-2 yıl ve ico çıkışında 10$ olan bir tokenın 20$-30$ olması ütopik olabilir mi? Zamanlama olarak çok çok şansız bir döneme denk geldiler. Piyasada iyi dediğimiz tokenların bile kaç kat düştüğüne hepimiz tanık olduk. INS'de bu furyadan payını aldı ve sağlam bir düşüş yaşadı.

Burada en fazla dikkat edilmesi gereken konu takım ve yapmak istediği amaç çünkü; şuan çok fazla  uygulanması mümkün olmayan proje var ortalıkta, adam uzaya araç gönderecek ama blockchain kullanıyorum diyor. Arkadaş sen önce bir dünyayı hallet de, uzay sonraya kalsın. Bu arada bu durum INS için de geçerli, 1-2 yıl içinde yeteri kadar gerçek hayata entegre olamaz ve gereken anlaşamları yapamazlarsa, direk olarak çöp olur. Ama yaparsa da bırakın, kendini biraz fiyatlasın.
member
Activity: 378
Merit: 11
April 17, 2018, 04:35:26 AM
INS beni çok üzdü ve hayal kırıklığına uğrattı, çok düşük fiyatta hala bir türlü kendisini toparlayamıyor. Hacmi iyi olmasına ve iyi borsalarda listelenmesine ragmen durumu oldukca kötü
full member
Activity: 490
Merit: 105
April 17, 2018, 03:47:51 AM
her zaman hedeflenen düzeye ulaşabilen nadir coinlerden biri oldu ama ayı piyasasında erdikçe eridi uzun vadede ne olur hep birlikte izleyeceğiz.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
April 17, 2018, 02:55:20 AM
ins bu forumun waves, mth den sonra 3. hayal kırıklığı olacaktır. Aha buraya yazıyorum. umarım güzel karlarla çıkış sağlarsınız bu projeden.
full member
Activity: 448
Merit: 157
April 17, 2018, 02:21:27 AM
Aynen katılıyorum. Yıllarca diğer coinlerin yükselmemesi ve INS nin yürümesi gerek. INS 10 dolar seviyesi utopik bir rakamdı ve yatırımcılarını zengin etti. Bizim gibi bountyciler yine cıbıl kaldı. Bizlerde elimize geçtiğinde satmış olsaydık  3 dolardan satacaktık. Şimdi 1,50 bile değil henüz. Ama umutluyum ben 5 doları göreceğini düşünüyorum.
member
Activity: 476
Merit: 31
April 17, 2018, 02:19:27 AM
INS bence hemen değil ama 1-2 yıl içerisinde top 20'de yer alacaktır. Çünkü tek amaçları bunu günlük hayata entegre edebilmek, eğer bir şekilde bunu başarabilirlerse, o zaman 20-30 $ ucuz kalacaktır.

Hocam çok mu ütopik yaklaşmışsınız acaba ? İlk 20 çok idaalı olmamış mı ben şahsen ilk 20 deki tokenlerin yada coinlerin çok başarılı olduğunu düşünüyorum ins onların yerini alabilmesi için daha çooook yol katetmesi lazım
Pages:
Jump to: