Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 22. (Read 18839 times)

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
April 07, 2018, 05:02:12 AM
eski zirvelerini görmesi zor olsa da boğa sezonunda can kurtarır. çeşit için olmazsa olmazlardan. 1yıl vadeli hodl sepetimde simgesiyle güzel duruyor Smiley
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
April 07, 2018, 04:36:49 AM
Piyasanın azizliğine uğradı malesef Ins projesi de, okadar güzel proje olmasına, direkt binance'a çıkmasına rağmen düşüşten fazlasıyla nasibini aldı, fakat bekleyelim bakalım boğa piyasası gelsin ozaman güzel sonuçlar olucaktır.
member
Activity: 378
Merit: 11
April 07, 2018, 04:13:03 AM
Toparlayamadı bir turlu geçmiş 3-4 doları 2 dolar olsada aldıgımızın yarısı zararına satsak dıyorum. Çok duştu ins hiç beklediğim gibi olmadı
full member
Activity: 630
Merit: 102
April 07, 2018, 02:24:06 AM
Ayı sezonunda olup piyasa can çekişiyor olmasaydı güzel yükselirdi de işte fırsat vermiyorlar. Millet %10-15 i görünce piyango çıkmış gibi sevinip satıyor. Ha ben de öyleyim fakat hala bir miktar hodl tutuyorum
member
Activity: 448
Merit: 17
April 06, 2018, 09:27:13 PM
Boğa piyasasına girdiğimizde umarım herkesin beklediği gibi Ins tekrardan 7-8 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlar.Bu düşüşün tek sebebini ayı piyasasına girmemize de bağlamamak gerekiyor.Ekip bir türlü dev şirketlerle beklenilen anlaşmaları yapamadı.

Gelir gelmesinede eski konumunu sıkıntı boğa ne zaman başlıyıcak coinmarketcapi takip ediyorum devamlıda full düşüş var yükseliş sinyali vermiyor hiç
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
April 06, 2018, 07:11:03 PM
bir coin bu kadar düşüş yaşayabiliyorsa artık bu işlerden sağlam karlar elde etmek mümkün olmayacak gibi herhalde .

Piyasayla ayrı gitmesi beklenemez hiçbir coinin.Kripto para piyasasından sermaye çıkışı varsa bundan İns de etkilenir Ether de Neo da.Btc kafayı kaldırırsa İNS de güzel yerlere gelir.

Uzun zamandır İNS token sevdalılarına bu durumu anlatmaya çalışıyorum ama çok fazla inanan olmuyor. İllaki tecrübe ederek farkına varacaklar bir şeyin. Piyasa normalken bile token değeri İCO değerinden düşük oluyor uyanın artık.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
April 06, 2018, 04:58:03 PM
bir coin bu kadar düşüş yaşayabiliyorsa artık bu işlerden sağlam karlar elde etmek mümkün olmayacak gibi herhalde .

Piyasayla ayrı gitmesi beklenemez hiçbir coinin.Kripto para piyasasından sermaye çıkışı varsa bundan İns de etkilenir Ether de Neo da.Btc kafayı kaldırırsa İNS de güzel yerlere gelir.
full member
Activity: 490
Merit: 105
April 06, 2018, 02:56:06 PM
legendary
Activity: 1778
Merit: 1687
April 06, 2018, 02:19:26 PM
Boğa piyasasına girdiğimizde umarım herkesin beklediği gibi Ins tekrardan 7-8 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlar.Bu düşüşün tek sebebini ayı piyasasına girmemize de bağlamamak gerekiyor.Ekip bir türlü dev şirketlerle beklenilen anlaşmaları yapamadı.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
April 06, 2018, 01:12:03 PM
Kafasını kaldırmaya çalıştığında hemen aşağı oturtuyorlar anlamadın gitti bidahaki pumpda da aynısı olursa elimde kalanları satıcam

Çünkü piyasa çok kötü insanlar birazcık çıkan bir coin gördüğü zaman hem al-sat yapıp para kazanmak istiyor. Doğal olarak bu ortamda bir coinin sağlıklı çıkarak, çıktığı yerde kalması mümkün değil.
full member
Activity: 268
Merit: 109
April 06, 2018, 01:11:55 PM
güzel proje hele en çok sizin gibi bountycisine kazandırmıs fakat ben ıco sonrası alanlardanım ne beklentilerle aldık bir türlü kafasını kaldırmadı gerci nasıl kaldırsın bu piyasada bakalım bekliyoruz
full member
Activity: 532
Merit: 151
April 06, 2018, 12:29:21 PM
Kafasını kaldırmaya çalıştığında hemen aşağı oturtuyorlar anlamadın gitti bidahaki pumpda da aynısı olursa elimde kalanları satıcam
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
April 06, 2018, 12:24:12 PM
Bugün yüzde 10 değer kazandı ins token inşallah istikrarlı şekilde ilerler de biz de azıcık yüzümüzü güldürürüz birçok kişi bounty den ve 2-3 dolar bandından aldığı tokenleri kendinde saklıyor bakalım nerelere kadar gidecek umut edilen 10 doları bulması bence zor ben 5-6 dolar hedef koydum oraya geldiği saman satarım
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
April 04, 2018, 01:21:38 PM
Bende de icodan aldığım bir miktar var. Forumdaki ödül kampanyasına katılanlarda benden daha fazla var. Artışa geçecek mi merak ediyorum.
sr. member
April 04, 2018, 01:20:20 PM
Hocalar, hesaplardaki INS'ler için airdroplar başlıyor. İlk dağıtım bu ay sonu diye hatırlıyorum. Peki bu dağıtımlar tokenin fiyatını ne yönde etkileyecek hiç inceleyen oldu mu?

Havadan gelen tokenler genelde satış olur. O yüzden fiyatı düşürmesi muhtemel. Ayrıca ilk düşüşün sebebi de zaten ödüller. Yine de İCO fiyatına yakın olması bile İNS için büyük başarı. Tabi birde Binance'a girebilmiş olması. İlerde boğa sezonuyla birlikte Binance'da listelenmesinin etkisiyle güzel yerlere gelecektir.

ne kadar gelicekmiş airdrop?

Öyle bi yazmış ki abi sanki 10milyon token airdrop vericekler la altı üstü elinde tutanlara belli miktar yollayacaklar oda haziranı bulucak yollanması en erken onun etkisiyle düşücekse hiç çıkmasın zaten nun etkisi pek olmaz

Bounty etkisiyle düşeceğini burada daha önce de yazdım Millet 10-20$ olacağını bekliyordu. Şimdi Bitcoin düştü piyasa kötü de ondan diyecekler var. Onlara da piyasanın en güzel zamanlarından örnek verebilirim. Mesela CDT vardı yine böyle. x4-5 falan yapmıştı. Şimdi İCO fiyatının altında ve unutuldu. Biraz gerçekçi olun yada ben hodl yapıyorum diyorsanız da burada yazılanları gözardı edin.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
April 04, 2018, 01:15:45 PM
benim kampanyasından gelen az bir miktar vardı biraz daha almayı düşünüyorum uzun vade için ideal bir coin.
member
Activity: 448
Merit: 10
April 04, 2018, 12:50:34 PM
Hocalar, hesaplardaki INS'ler için airdroplar başlıyor. İlk dağıtım bu ay sonu diye hatırlıyorum. Peki bu dağıtımlar tokenin fiyatını ne yönde etkileyecek hiç inceleyen oldu mu?

Havadan gelen tokenler genelde satış olur. O yüzden fiyatı düşürmesi muhtemel. Ayrıca ilk düşüşün sebebi de zaten ödüller. Yine de İCO fiyatına yakın olması bile İNS için büyük başarı. Tabi birde Binance'a girebilmiş olması. İlerde boğa sezonuyla birlikte Binance'da listelenmesinin etkisiyle güzel yerlere gelecektir.

Öyle bi yazmış ki abi sanki 10milyon token airdrop vericekler la altı üstü elinde tutanlara belli miktar yollayacaklar oda haziranı bulucak yollanması en erken onun etkisiyle düşücekse hiç çıkmasın zaten nun etkisi pek olmaz
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
April 04, 2018, 12:48:29 PM

sr. member
April 04, 2018, 12:39:42 PM

member
Activity: 336
Merit: 11
April 04, 2018, 12:35:03 PM
Yoğun bakımda olan bir hasta gibi adeta INS. Nerden nereye. Ölüme sürükleniyor. Ayağa kalkması için defibrilatör etkisi yapacak bir şey gerek.
Pages:
Jump to: