Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 3. (Read 18839 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 288
August 10, 2018, 12:30:32 PM
Kendi zincirlerine gecmeyen projeler bir sekilde sönüp gidiyorlar erc20 den kurtulmadan ins den bise beklemeyin.

Bu görüşe çok katılıyorum. Zaten rekabetin çok ağır olduğu bir piyasadayız. O yüzden başkasına bağlı olmamak lazım. Hedefin büyükse, kaliten de büyük olacak.

Ins kendi zincirine gecmeI dusunuyordu bildigim kadariyla bunun nezaman gerceklesecegini bilen varmi?
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
August 10, 2018, 12:22:59 PM
Kendi zincirlerine gecmeyen projeler bir sekilde sönüp gidiyorlar erc20 den kurtulmadan ins den bise beklemeyin.

Bu görüşe çok katılıyorum. Zaten rekabetin çok ağır olduğu bir piyasadayız. O yüzden başkasına bağlı olmamak lazım. Hedefin büyükse, kaliten de büyük olacak.
sr. member
August 09, 2018, 02:00:53 AM
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
August 08, 2018, 05:05:52 PM
Burası ağlama duvarına döndüğü için olumsuz düşüncemle bir darbe de ben vurmak istemiyorum Grin. Boğada ne olur bilmiyorum ama zamanında imzasına katılmadığım için üzülmüştüm, şu an bakıyorum herkes hayal kırıklığı içinde. Piyasa kuruttu bizi.
sr. member
Merit: 260
August 08, 2018, 01:27:51 PM
Hala ins'e inanlarlar var gerçekten şaşkınım, bildigin shitcoin bu ne için alsın millet. Ekip satmıştım bu zaman yoksa 10 dolardan 30c yolculuğu müşteri satışıyla biraz zor olur. Bence ins uzak durulması gereken bir token

Smart contract var, ekip satış yapmadı. Fiyatın çok düştüğü doğru ama NEO olmuş 20$ yeni çıkan bir token kaç para olabilir ki?
member
Activity: 378
Merit: 11
August 08, 2018, 03:20:37 AM
Hala ins'e inanlarlar var gerçekten şaşkınım, bildigin shitcoin bu ne için alsın millet. Ekip satmıştım bu zaman yoksa 10 dolardan 30c yolculuğu müşteri satışıyla biraz zor olur. Bence ins uzak durulması gereken bir token
sr. member
August 08, 2018, 03:12:51 AM
Şuan binance ve okex de işlem gören ve bu kadar düşük marketcapa sahip bir coin daha yok arkadaşlar ekip hala arkasında ve ellerindekileri daha satmadılar satmak için illa pump yapıcaklardır bir miktar alın derim hızla 1 dolar olabilir tekrar

Ekibin satmadigini nerden biliyorsunuz? Ayrica hedef 1 dolarsa bogada hic girismeyelim bence Smiley
legendary
Activity: 1778
Merit: 1687
August 07, 2018, 07:30:11 PM
Şuan binance ve okex de işlem gören ve bu kadar düşük marketcapa sahip bir coin daha yok arkadaşlar ekip hala arkasında ve ellerindekileri daha satmadılar satmak için illa pump yapıcaklardır bir miktar alın derim hızla 1 dolar olabilir tekrar
eğer ki boğa gelirse 1 dolar değil en az 5 dolar olacağını düşünüyorum. adamlar roadmap e göre ne dedilerse yaptılar. yeteri kadar hype olamasa da ekip çok sağlam bence.
newbie
Activity: 97
Merit: 0
August 07, 2018, 07:25:42 PM
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
August 07, 2018, 06:48:16 PM
Tamam kabul ediyorum ayı piyasasındayız ama Ins'in bu kadar düşmesini sadece ayı piyasası ile açıklarsak bazı gerçekleri göz ardı etmiş oluruz.Ins ekibi ico sürecinden sonra müşterileri ile çok fazla iletişime geçemedi.Çok fazla yenilik yapmadı bu tarz sorunlar düzelmediği taktirde ins de fazla bir yükseliş beklemek hayalden öteye gitmez.
baya bi şirketle anlasma yaptılar. telegramda 7/24 destek ekibi vardı. bence bu düşüşün nedeni ayı piyasası ve icodan sonra yeteri kadar hype olamaması.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
August 07, 2018, 06:32:58 PM
Tamam kabul ediyorum ayı piyasasındayız ama Ins'in bu kadar düşmesini sadece ayı piyasası ile açıklarsak bazı gerçekleri göz ardı etmiş oluruz.Ins ekibi ico sürecinden sonra müşterileri ile çok fazla iletişime geçemedi.Çok fazla yenilik yapmadı bu tarz sorunlar düzelmediği taktirde ins de fazla bir yükseliş beklemek hayalden öteye gitmez.
member
Merit: 19
August 07, 2018, 06:24:38 PM
Piyasa her kötü haberde etkileniyor.Bundan en çokta ins etkileniyor.Nereden nereye geldi.Toparlar mı.Toparlayabilir ama sadece kaybedilen zaman ve kaçan fırsatlar elde kalır.Bundan sonra iyi olur ümidi dileyelim.

sr. member
Activity: 546
August 07, 2018, 06:17:48 PM
Henüz bugün sordum, takımda satan mı var niye bu kadar çok düşüyor diye. Takımdan kimsenin satmadığını, projeye güvendiğini söylüyorlar. Bu kadar hızlı düşmesi sonucu sanırım biraz da panik satışları geldi.

Malum boğa gelirse, INS'in hızlıca yukarı tırmanacağını düşünüyorum.

Ins takımı elinde bulunan coinleri satsa bile bunu açıklamazlar.Bundan dolayı bu cevabın benim gözümde fazla bir değeri yok.Ama ben yine de tüm bu olumsuzluklara rağmen Ins Token'a güvenmeye devam ediyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 100
August 07, 2018, 05:20:49 PM
INS hakkında olumlu düşüncelerin olduğu ortam olmasına rağmen cryptocurrency alanında var olan kısıtlı piyasa koşulları nedeniyle kafasını kaldıran alternatif kripto para birimi bulmak zorlaştı.  INS zamanı gelince tutanları sevindirir.

Hocam şu piyasada bu ayı piyasası havası eserken olumlu haber bile etkilemez.İşte boğa sezonunda bu haberlerin meyvesi hızlıca yenecektir.Çünkü ins kurumsallaşma yolunda ilerliyor.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
August 07, 2018, 03:38:26 PM
valla ıns nin fiyatından hiç ama hiç memnun değilim, buralardan biraz daha alayım diyorum ama iyice boka da batılabilir belli olmaz hiç yani hocam
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
August 07, 2018, 03:24:54 PM
INS hakkında olumlu düşüncelerin olduğu ortam olmasına rağmen cryptocurrency alanında var olan kısıtlı piyasa koşulları nedeniyle kafasını kaldıran alternatif kripto para birimi bulmak zorlaştı.  INS zamanı gelince tutanları sevindirir.
full member
Activity: 938
Merit: 115
August 07, 2018, 03:21:46 PM
İns aslında güzel bir proje gibi duruyor. Anlaşmalar yapıyor, boş değil. Boğa piyasası gelirse yükselecektir diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 434
August 07, 2018, 03:09:04 PM
INS’yi artık boğa bile kurtaramayacak diye düşünmeye başladım özellikle son zamanlarda. Muhakkak yükselişi olur ama bu saatten sonra hakkını vereceğini sanmıyorum. Ne düştü be kardeşim, neye güvendiysek böyle oluyor.
sr. member
August 07, 2018, 02:10:01 PM
Sanirim hergunde bir anlasma aciklasalar yukselmicek bu. Pundi gibi dandik bir proje 250m marketcapta bunun haline bak.
full member
Merit: 153
August 07, 2018, 01:32:18 PM
Zaten takımın bu fiyatlardan bu tokenleri satıcağını sanmıyorum adamlar zeki çünkü ancak biz bekleyemeyenler satarlar ondan kaybediyoruz boğa gelince yükselicek herkes bunun inancında ama ne zaman gelicek bu boğa
Pages:
Jump to: