Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 8. (Read 18839 times)

newbie
Activity: 80
Merit: 0
July 09, 2018, 01:03:06 PM
ıns gibi  yeter  bütün umutlarımız buna bağlıydı ins çöktü hayat bitti
newbie
Activity: 17
July 09, 2018, 07:06:40 AM
Binance girdiği günden beri düşüyor..

geçenlerde 2300-2400 oldu, ozaman'da mew dns hacklendi,login olmaya tırstım...neyse dedim zaten airdrop var idare ederiz derken o rakamdan bu rakama %60 zarar...airdrop ne verdi ?? %1.2 bele vaziyetin....  Roll Eyes
member
Activity: 238
Merit: 14
July 09, 2018, 06:54:32 AM
Uçacak abi kaçacak abi diyen bir mahmut vardı. Milletin ..tüne kazığı dibine kadar ittiren. Ben o sıralarda telegramlarına girmiş ve elinizdekileri satın bu yükseliş sizin için kar çıkışı alım yapmayın demiş olmama rağmen almışlardı. Sonra beni gruptan attılar. En sonunda o coin dibi gördü 2 günde.

INS içinde aynısı söyleniyor ama INS pump dump coini olmadığı için o kadar etkilenmiyor ve etkilemiyor. 10 dolar civarında alanlar olduysa bilemiyorum ama benim kazancım tamamen bountylerden olduğu için kaçan bir kazık göremedim.
member
Activity: 378
Merit: 11
July 09, 2018, 04:08:10 AM
Neden bir türlü kendine gelemiyor bu ins, bana kaçan en büyük kazıklardan biri ins oldu. Bizim türk toplumu neye uçacak kaçacak dese dibe çakıldı, waves içinde süper deniliyordu kaçtı gtmuze, buda aynı oldu.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
July 09, 2018, 02:08:56 AM
Airdropu göndermiş oldular, bana 55 tane göndermişler. Fiyat olarak komik oluyor  Smiley

Neyse en azından şimdiye kadar verdikleri tüm sözleri tutuyorlar. Kendi chainlere geçerlerse, güzel günler görebiliriz.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
July 08, 2018, 06:30:44 PM
Airdrop olayı gerçekten kötü etkiledi.Airdrop olayı bir nevi her ay bedavadan geldiği için iyi dumpluyor büyük hesaplar.Eğer proje umut vermiyorsa çok fazla düşüş kaçınılmaz oluyor.Pundix bile dayanamadı bu satışlara o bile biraz geriledi ama ıco fiyatına göre hala x6.İns ise şu an ıco fiyatının altında zararda.Sabırdan başka çözüm yok.Airdrop bazen böyle ters tepebiliyor.

ico fiyati kacti ins in ??
2$ idi 15$ i gördü ve sonrasında binance e girdikten ve 1-2 hafta geçtikten sonra çakılmaya başladı.30$ olur derken 1.5$ dan zor çıkarttık elimizdekileri Smiley

Yine iyi çıkartmışsın sen çıkarttıktan sonra fiyatı 1.5 doların %40'ına düşmüş resmen
12$ dan INS alan arkadaşlarım var ve adamlar 1000$ lık falan almıştı 30$ olur umudu ile ve şuan hala ellerinde tutuyorlar düşünsene yaşadıkları hezeyanı
full member
Activity: 728
Merit: 151
July 08, 2018, 06:16:18 PM
airdrop olayı kötü etkiledi öyle mi ?  gönderdikleri tokenlar 5 ile 30 arasında ...bu mu etkileyecek ?  Grin Grin ayrıca bu ay haricindeki diğer aylarda gönderilen airdroplar sadece ico yatırımcılarına gönderildi.
full member
Activity: 158
Merit: 100
July 08, 2018, 06:07:23 PM
Airdrop olayı gerçekten kötü etkiledi.Airdrop olayı bir nevi her ay bedavadan geldiği için iyi dumpluyor büyük hesaplar.Eğer proje umut vermiyorsa çok fazla düşüş kaçınılmaz oluyor.Pundix bile dayanamadı bu satışlara o bile biraz geriledi ama ıco fiyatına göre hala x6.İns ise şu an ıco fiyatının altında zararda.Sabırdan başka çözüm yok.Airdrop bazen böyle ters tepebiliyor.

2$ idi 15$ i gördü ve sonrasında binance e girdikten ve 1-2 hafta geçtikten sonra çakılmaya başladı.30$ olur derken 1.5$ dan zor çıkarttık elimizdekileri Smiley

Yine iyi çıkartmışsın sen çıkarttıktan sonra fiyatı 1.5 doların %40'ına düşmüş resmen
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
July 08, 2018, 06:02:32 PM

full member
Activity: 406
Merit: 101
July 08, 2018, 05:50:25 PM
airdrop haberleri sadece geçici bir pump etkisi dışında bir etki bırakmıyor projelere. ve uzun vadede beklenenden daha fazla zarar veriyor.
newbie
July 08, 2018, 05:38:05 PM

member
Activity: 742
Merit: 19
July 08, 2018, 05:15:23 PM
newbie
July 08, 2018, 10:38:20 AM
Icoya yatırım yapnalar tokenlerını alamadılarmı hala yanı bu adamlar yatırımcılarının odemelerı gondermedılerse bounty odemelerı cıdden sıkıntılı olacaktır

ICO ya katılmıştım, dün tokenlarım geldi. Epey bir süre önce de KYC yapmıştım.
Globaldeki konuya bakmadım, dağıtım başlamış herhalde.

verdigi airdrop'a mi tukureyim 2300 den sstmadigima mi bilmiyorum ama bu coine girdigime dev pismanim

newbie
Activity: 171
July 07, 2018, 07:15:15 PM
INS token ın valla ne olacağı belli değil, ileride çok daha iyi yerlere gelebilir ama şu sıralar çok kötü piyasası
member
Activity: 742
Merit: 19
July 07, 2018, 05:30:23 PM
Nereden nereye geldi bu İns.Airdrop vermesi tam tersi etki yaptı iyice değer kaybetti.Tekrar eski seviyelere gelir mi bilinmez ancak boğa sezonunda iş yapar gibi.Şu anda piyasa bu halde iken fazla birşey beklememek gerekir.
member
Activity: 266
Merit: 10
July 07, 2018, 04:52:05 PM
İyi projeydi ama ses soluk yok.Aslında buralardan alınır dediğim çok oldu ama hep düşmeye devam etti.Alayım desen de çekiniyorsun.
full member
Activity: 490
Merit: 105
July 07, 2018, 02:33:42 PM
en iyi coinlerden biri ama bu sezonda çok fazla değer düşüklüğü yaşayan bir coin oldu boğa sezınunda büyük bir atak beklentileri var.
full member
Activity: 630
Merit: 102
July 07, 2018, 08:56:30 AM
INS için benim umudum çok yüksek . Projeyi cidden kaliteli buluyorum şuan çok düşük bir fiyatta. Ha yatırımım fazla değil öğrenci bütçesi ile girdim (150 dolar civarı girmiştim 170bin statsken) Boğa sezonu döneminde rahat 5x -10x bekliyorum
full member
Activity: 392
Merit: 100
July 05, 2018, 09:13:55 AM
Eski fiyatlara çıkarsa çoğunu zengin eder Ins, herkes aldı bekliyor 5-10 dolarları görmesini, umarım beklentilerimiz çıkar da güzel piyasada iyi paralar kazanırız bu projeden.
member
Activity: 182
Merit: 10
July 05, 2018, 08:20:34 AM
Ins Coin Twitter Bountysine katildim. 15 veya 20 adet verilecekti yanlış hatirlamiyorsam. Şahsen Boğa döneminde eski yerlerine tekrar gidecek olan ilk koinlerden biri İnsCoin adamlar her gün twitterdan anlaşma duyuruyorlar. Özellikle gıda sektöründe sürekli aktifler, anlaşmalar vs. Bekliyoruz bakalim.
Pages:
Jump to: