Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 39. (Read 18871 times)

jr. member
Activity: 238
Merit: 2
February 18, 2018, 11:48:35 AM
Buaralar hala riskli fakat ben tekrar 5900 civarlarına gelebileceğini çok da düşünmüyorum açıkçası, dip yaptılar ve bukadar tekrar tekrar dip de dip yaptırıp oyun oynar gibi saçmalıcaklarını sanmıyorum, balinalar insanları bu piyasadan kaçırmak istemez.

Güzel bir tahlil olmuş hocam..  Suan ki tabloya da bakarsak dediğiniz gibi balinalar insaların bu piyasadan kaçırtmadılar ve btc 10k yı gecti.. 
İns e gelince sahsen 1216 adet kazandım..  Peki ne oldu da 1216 adet verdiler..  3 5 ay zaten yorum veya konu açtığım bu forumda sadece imzam göründü sitelerinin rejlamı bulunan..  Tabiri caizse taş atıp kolum yorulmadı..  Ve şimdi satsam 10k gibi bir meblağ ediyor..  Kısacası ins e söveceğim yok öyle olmadı yok bu sekil oldu diyenler sahsen benim gözümde nankörlük yapıyor..  Durup dururken havadan para geliyor ve adam cart curt yapiyor.. 
Ben bişi anlatmıyorum görüyorsunuz bisey söylemiyorum görüyorsunuz mükemmel selaleeee Cheesy

Herkese iyi günler bol kazançlar…

O zaman vaho vaho vako vıkı
full member
Activity: 658
Merit: 153
February 18, 2018, 11:35:23 AM
Şu son bounty diyosunuzda kaç k dağıtılacak bu fiyata bi bok etki yapmaz abi hala son bounty derdindesiniz. Yükselmiyor mk tokeni diğerleri yükseliyor soktumun 21 şubatı bekliyor heralde
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
February 18, 2018, 11:33:06 AM
İns güzel ilerleyecek gibi.Son kalan bounty ödülleri dağıtıldıktan sonra yoluna bakar.Şu fiyat alım için cazip gözüküyor.BTC'nin de ne yapacağı belli değil.Hızlı bir yükselişte altlar dökülüyor.Alış için fırsat gözlemek lazım.İns'in bu fiyatı ileride çok aranacak gibi.40 milyon coin adeti ile fiyatı cazip.Uzun vade sepette tutulabilecek bir coin.hedefinizi belirlersiniz raya ulaştığında çıkarsınız.Bazısı 10 dolar bazısı 20 dolar belirler.Bu sreye bağlı.Bir sene beklerseniz 20 doları görmesi içten bile değil.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
February 18, 2018, 11:24:38 AM
Fiyata bakıp fiyat üzerinden değerlendirme yapmayı bırakın. Olumsuz düşünen arkadaşlar için yazıyorum kısa zamanda %25 gibi bir artış yaptı tabii ki kar satışı yapanlar oldu trade yapanlar var daha yolun başında olduğu için alış satışlar olacak dengenin kurulması zaman alacak. 3.5 dolardan aldığını söyleyen arkadaş borçla almadıysan bekleyeceksin eğer pes edip satarsan 10 dolara gelince pişman olursun. Yeni girdiyseniz en başta şunu aklınıza sokun zararına satış yapmayın ve beklemeyi öğrenin. Para kazanmak için sadece beklemeniz gerekiyor ama onu da yapmakta zorlanıyorsunuz peki neden girdiniz bu piyasaya. 3 kuruş kazanmak için yerin altında kazı yapıyolar canlarını tehlikeye atıyorlar yoruluyorlar karanlıkta çalışıyorlar bir ekmek kazanmak için. Sizlerden bazıları yani yeni girenler insanı çıldırtacak sözler ediyorsunuz ve bunun yanında zararı kabullenmiyorsunuz. Zarar etmişler x coin'den çıkış yapıyor sonra düşmanlık yapıyorlar. Gülünür bu hallere. Kar yapacağım derken beklemekten yorulup zararına satarak beklemekten yılmayan bir diğer yatırımcıya para kazandırdığının farkına varamıyor. Ya nasıl para kazanıldığını sanıyordunuz birileri sisteme para sokuyor bizim cebimizi mi dolduruyor. 
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 18, 2018, 08:53:06 AM
Bugünkü düşüş beni de korkuttu açıkçası. Hızını almış gidiyordu. 2 dolar seviyelerinden almıştım 3 doları geçti kısa sürede %50 kâr harika bence. Umarım düşmez de üzmez bizi.

ins kolay kolay düşmez. dikkat ettiyseniz piyasayla birlikte hareket ediyor şu anda. ben elime geçenleri okex üzerinden 2.2 dolar civarından okutum. acil paraya ihtiyacım vardı, şimdi ağlıyorum fakat bu göz yaşları daha çok akacak gibi görünüyor, yapacak bir şey yok
member
Activity: 238
Merit: 10
February 18, 2018, 08:46:15 AM
Bugünkü düşüş beni de korkuttu açıkçası. Hızını almış gidiyordu. 2 dolar seviyelerinden almıştım 3 doları geçti kısa sürede %50 kâr harika bence. Umarım düşmez de üzmez bizi.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
February 18, 2018, 06:31:33 AM
Buaralar hala riskli fakat ben tekrar 5900 civarlarına gelebileceğini çok da düşünmüyorum açıkçası, dip yaptılar ve bukadar tekrar tekrar dip de dip yaptırıp oyun oynar gibi saçmalıcaklarını sanmıyorum, balinalar insanları bu piyasadan kaçırmak istemez.

Güzel bir tahlil olmuş hocam..  Suan ki tabloya da bakarsak dediğiniz gibi balinalar insaların bu piyasadan kaçırtmadılar ve btc 10k yı gecti.. 
İns e gelince sahsen 1216 adet kazandım..  Peki ne oldu da 1216 adet verdiler..  3 5 ay zaten yorum veya konu açtığım bu forumda sadece imzam göründü sitelerinin rejlamı bulunan..  Tabiri caizse taş atıp kolum yorulmadı..  Ve şimdi satsam 10k gibi bir meblağ ediyor..  Kısacası ins e söveceğim yok öyle olmadı yok bu sekil oldu diyenler sahsen benim gözümde nankörlük yapıyor..  Durup dururken havadan para geliyor ve adam cart curt yapiyor.. 
Ben bişi anlatmıyorum görüyorsunuz bisey söylemiyorum görüyorsunuz mükemmel selaleeee Cheesy

Herkese iyi günler bol kazançlar…
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
February 18, 2018, 05:31:11 AM
Tekrar 10 dolar seviyelerini görmesi anca toplantıdan sözleşme haberleri çıkarsa olur onun haricinden neredeyse imkansız bence, yada bitcoin çok yükselerek altcoinleri dolar olarak yukarı çekmeli
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
February 18, 2018, 04:33:45 AM
Güzel ivme kazanmisti ama şuan biraz düşüşte sanırım sabredip uzun bir süre beklemek gerekiyor
full member
February 17, 2018, 07:26:55 PM
Lan ortalık yep yeşillendi bizim INS ne bokum bekliyor darlandım mk en son sövdürtücek başlasana %10 %20 büyümeye sanki yetim mk arkanda harvard takımı var 21 şubatımı bekliyolar anlamıyorum ki
full member
February 17, 2018, 01:13:41 PM
yarın 2. parti dağıtımlar yapılacak bildiğim kadarıyla. fiyattaki gevşeme o yüzden diye düşünüyorum. 5k satoshi seviyesinin altında satılmamalı bence.

Yarınki dağıtılacak olan çok az miktar çünkü %10 geçemeyen kısım var ve fiyata bunun etkisinin hiç olmayacağını düşünüyorum. Ama satmama konusunda hem fikirim satmayın projenin güzelliği belli.
sr. member
Merit: 255
February 17, 2018, 01:04:03 PM
Bence şuan uzun vadeli girilece bir dönem değil, kısa vadeli girdiyseniz biraz bekleyin bitcoin büyük ihtimalle 11k ya çıkacak o zaman satarsınız sonra düşünce alırsınız.

alaksı yok...uzun vadeye şimdi girilmeyecekte ne zaman girilecek 10-20 $ olunca mı ?  hııııııııı bu hakketen iyimiş dur ben biraz alayım  falan mı ?

bitcoin 5900$ a cortladığında parayı basıp altlardan toplayan vuracak zaten..bunu ,sağlam olan geleceği olan tüm altlar için diyorum

(ytd)

Teknik analizlere göre söylüyorum bitcoin büyük ihtimalle 12k civarını kıramayacak ve bir daha düşecek, zaten iyimser bakamıyorum, bounty de varmış sanırım bir de.
full member
Activity: 406
Merit: 100
February 17, 2018, 11:59:25 AM
Ben de böyle düşünüyorum ama dolar bazında bakmamak gerek, 24-25k taban gibi bişey oldu INS için, btc bazındaki fiyatı çok da bunun altına gelmicektir, btc rahat durursa zaten yükselmesi an meselesi bence.
full member
Activity: 420
Merit: 108
February 17, 2018, 11:38:57 AM
Çok kritik bir noktada bence şuan bitcoin fiyatına bağlı biraz.Bitcoin bu fiyatlarda kalırsa yeni gelişmelerle birlikte en kısa sürede 5 doları aşacaktır ama ani bir Bitcoin fiyatında düşüşte tekrardan 2 dolarları görecektir.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
February 17, 2018, 08:37:32 AM
Ödülleri büyük bir oranda dağıttılar.Bana da gelmişti.Bu fiyatlardan daha fazla ineceğini zannetmiyorum.Tutmakta fayda var.1-2 ay sonra 8 doları-10 doları zorlar gibi gözüküyor.Uzun vade kazandıracak bir coin ins.Binanceye girmesi ayrıca bir avantaj.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
February 17, 2018, 08:34:20 AM
Yarın mı dağıtılacak yoksa önümüzdeki günde mi dağıtacaklar tam bilgisi olan var mı. Bende ayın 18'i olarak biliyorum ama birkaç yerde de 19 diye bir tarih geçiyor o tarihten önce deniliyor sanırım. Ödülleri büyük oranda dağıttıklarını söylemişlerdi bence fazla bir etki yapmaz. Fiyat durduk yerde artmaz arkadaşlar boş yere beklentiye girmeyin artacağı zamanda bizi dinlemez artar ya da uçaşa geçer. 
member
Activity: 476
Merit: 31
February 17, 2018, 08:29:06 AM
vallaha 3.5 dolardan alıp hala aldğım seviyeye gelmemesi üzdü beni ya paraya ihtiyacımız var atsın kendini 5 6 dolarlara beklemekten canımız soldu. proje güzel rusyada faal market zinciri falan var iyi güzel 21 şubatta da sunum var ama bu seviyeler hala yetersiz sanki can çekişiyor gibi 2.80 ile 3.10 arasında durmadan iniyor çıkıyor kerata. zaten siz imzadaki kardeşlerimiz de çoğu 10 dolar hedef koymuş ben 6 7 doları görünce cıkarcam
member
Activity: 266
Merit: 10
February 17, 2018, 08:23:02 AM
18 şubattaki dağıtılacak miktar nekadar, etkileyebilecek miktarda bir dağıtım söz konusu mu arkadaşlar, zaten çoğu kişi kyc den geçmişti oyüzden az miktarda olacağını düşünüyorum yarınki dağıtımın.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
February 17, 2018, 08:21:26 AM
yarın 2. parti dağıtımlar yapılacak bildiğim kadarıyla. fiyattaki gevşeme o yüzden diye düşünüyorum. 5k satoshi seviyesinin altında satılmamalı bence.
full member
Activity: 406
Merit: 100
February 16, 2018, 04:00:53 PM
Pages:
Jump to: