Pages:
Author

Topic: INS Token Tartışma Alanı - page 41. (Read 18871 times)

member
Activity: 490
Merit: 16
February 15, 2018, 02:47:10 PM
21 şubatta bir etkinlik bişey mi var arkadaşlar, neden ilk hedef 21 şubat diyoruz gözümden bişey mi kaçtı emin olamadım yukarda o tarihle ilgili bahsedlmiş de. Bence de kesinlikle satılmamalı hodl yapmak lazım diye düşünüyorum.

Hocam bir onceki sayfada avalonnun paylasimini okumadiniz herhalde 21 subatta ins ecosystemden bir arkadas ingilteredeeki toplantiya konusmaci olarak katilip ins nin fikirlerini dile getirecekmis bakarsin guzel bir anlasmayla donerlrr yada ne bilim baska guzel bir aciklama olur da fiyati firlatir. Insallah yani umuyoruz Grin
full member
Activity: 476
Merit: 100
February 15, 2018, 02:36:17 PM
21 şubatta bir etkinlik bişey mi var arkadaşlar, neden ilk hedef 21 şubat diyoruz gözümden bişey mi kaçtı emin olamadım yukarda o tarihle ilgili bahsedlmiş de. Bence de kesinlikle satılmamalı hodl yapmak lazım diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
February 15, 2018, 02:33:16 PM
Ortalama 3.5 dolardan aldigim insler elimde patladi resmen cok guveniyoruz iyi guzel ama ico seviyesinin altinda seyretmesi uzuyor bizim gibi yatirimcilari artik ilk hedef 21 subat. Bence fiyati etkise etkise 4 dolar ancayapar hakrttigi yer su piyasada en az 15 dolar bence

Bounty dağıtılmasına rağmen fiyat düşmedi . İnsanlar bounty dağıtılacak diye satayım derken fiyatı cok indirdi . INS Suan satılacak bir coin değil HODL Yapılacak bir coin . Bana kalırsa bekleyin . Uzunda sizi üzmeyecektir .
member
Activity: 490
Merit: 16
February 15, 2018, 12:44:00 PM
Ortalama 3.5 dolardan aldigim insler elimde patladi resmen cok guveniyoruz iyi guzel ama ico seviyesinin altinda seyretmesi uzuyor bizim gibi yatirimcilari artik ilk hedef 21 subat. Bence fiyati etkise etkise 4 dolar ancayapar hakrttigi yer su piyasada en az 15 dolar bence
full member
Activity: 658
Merit: 153
February 15, 2018, 10:42:13 AM
sizce 21 şubatta katılacağı toplantı fiyata etki edermi ?

Etmesi gerekiyor çünkü piyasada büyüyor parada giriyor yatırımcılara güzel haberler verirlerse yatırım alarak fiyatında bi artış gösterir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
February 15, 2018, 10:31:57 AM
sizce 21 şubatta katılacağı toplantı fiyata etki edermi ?
full member
Activity: 210
February 15, 2018, 09:09:38 AM
BTC bu haldeyken toparlanacak gibi durmuyor. Düştükçe düşüyor diğer altlar gibi. Yeni cycla başlamadan bi hayır gelmeyecek. Proje ne kadar iyi olursa olsun. Kendi görüşüm bu şekilde.
member
Activity: 532
Merit: 18
February 14, 2018, 06:47:33 PM
Kripto para piyasasından büyük para çıkışı yaşandığı zamanda Ins bundan olumsuz olarak en çok etkilenen coinler biri oldu.Umarım en kısa zamanda toparlanır.Ben fiyatının Gvt gibi 20-30 dolarları görebileceğini düşünüyorum.Sadece 21 milyon Ins olması büyük avantaj.
member
Activity: 448
Merit: 10
February 14, 2018, 06:42:01 PM
Projeleri cidden çok iyi ama fiyatı nedne böyle kötü kimse anlamış değil fiyat yerlede geziyor adete umarım yatırımcılar iyi kazanır bu tokenden
member
Activity: 140
Merit: 10
February 14, 2018, 06:36:59 PM
İmzadan gelenleri holduyorum bende ama unutmak kolay olmuyor hergün 1-2 kere bakıyorum fiyatı şuan taban görüyorum hatta şuanki imzamdan geliceklerle de ins almayı düşünüyorum Smiley

Hocam ben imzaya katılmadım Ins'i bu fiyatlarda görünce gerçekten çok şaşırdım.Ekip gerçekten görebildiğim kadarıyla çok çalışkan bir ekip zamanında 9 doları görmüş bir tokendan bahsediyoruz.Ben de bu fiyatlardan kendime göre yüklü bir miktar alım yaptım.
full member
Activity: 616
Merit: 101
February 14, 2018, 06:35:21 PM
İmzadan gelenleri holduyorum bende ama unutmak kolay olmuyor hergün 1-2 kere bakıyorum fiyatı şuan taban görüyorum hatta şuanki imzamdan geliceklerle de ins almayı düşünüyorum Smiley
full member
February 14, 2018, 05:26:59 PM
INS bence gelecekte çok çok iyi yerleye gelecek HODL ettiğim koinler arasında,   OAX ı da uzun vadeli tutuyorum,

OAX, NEO, INS igib koinleri uzun vade tutmakta yarar görüyorum bence sağlam koinler bunlar, uzun vadede iş yapacaklar.

Uzun vadede hiç beklenmeyen fiyatlara gelebilir bu token road maplerini zamanında uygularsa demeyin ins nin keyfine ondan sonra trenin dumanını bile göremeyiz.
full member
Activity: 308
February 14, 2018, 05:25:24 PM
INS bence gelecekte çok çok iyi yerleye gelecek HODL ettiğim koinler arasında,   OAX ı da uzun vadeli tutuyorum,

OAX, NEO, INS igib koinleri uzun vade tutmakta yarar görüyorum bence sağlam koinler bunlar, uzun vadede iş yapacaklar.

full member
February 14, 2018, 05:25:02 PM
Artık şuan beklentim 21 Şubattaki toplantıda belki orda imzalar falan atarlarsa resmi bir şekilde ozaman pump çok rahat gelir yada her hangi güzel haberler tetikler ins yi.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
February 14, 2018, 05:21:48 PM
Bütün piyasa yeşillendi bizim INS %2 arttı noluyor adam gibi bi atak yapsana be çok da güzel token %2 çok kötü ya valla bi tepki vermesi lazım piyasaya
Haklısınız hocam bencede şuan çoktan 3 doları geçmeliydi , sanırım birileri fiyatı bu seviyelerde tutuyor yakında ani bir pump görebiliriz

inşallah dediğin gibi olur dostum gerçi benim hedefim 10 dolar ve üzeri ama olsun 3 olsun ordan kendini 5 e atsın derken umut ettiğim şekilde nisan mayıs ayı gibi 12 15 doları görürse efsane olur. Bence hakettiği yerde değil maalesef ins ecosystem. Proje güzel ekip iyi çalışıyor ama biraz daha yükselmeli. Çok borsaya girdi kademeli girseydi bugün bence en kötü 5 dolardı hani kucoin 1 ay sonra okex 1 ay sonra binance falan sürekli pump sebebiydi ama adamlar daha token dağıtılmadan tabiri caizse kodaman borsalara girmeyi garantiledi buda maalesef çok yansıtamadı fiyatı. sonuçta hala ico fiyatının altında seyrediyor
full member
Activity: 532
Merit: 151
February 14, 2018, 04:41:52 PM
Bütün piyasa yeşillendi bizim INS %2 arttı noluyor adam gibi bi atak yapsana be çok da güzel token %2 çok kötü ya valla bi tepki vermesi lazım piyasaya
Haklısınız hocam bencede şuan çoktan 3 doları geçmeliydi , sanırım birileri fiyatı bu seviyelerde tutuyor yakında ani bir pump görebiliriz
full member
February 14, 2018, 04:07:55 PM
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 13, 2018, 05:59:57 AM
INS gümbür gümbür gelecek desenize . Başlı başına hepsi dev neredeyse .

Bu arada bir uyarı geçeyim.  KYC den ilk geçemeyenler varsa 2. nci kyc kayıtta tamamlandı . Sanırım 15 inden sonra 3. ncü bir başvuru daha açacaklar . Geçemeyen varsa başvurularınızı yapın.
full member
Activity: 266
Merit: 242
February 13, 2018, 05:38:36 AM
Haberler çok güzel ama btc belirsizligi fiyatları frenliyor, çok güzel hacim yapıyor ama su an 3.5 dolar seviyesinde olması gerekiyordu. BTc nin 15k dolar olması lazım ki ins eski ihtişamına tekrar kavuşabilsin
member
Activity: 285
Merit: 12
February 13, 2018, 05:34:08 AM
Bukadar bilgiden sonra hala INS satan var mıSmiley @avalonn kralsın hocam, INS satmayın arkadaşlar gidin eth bilmem ne satın ihtiyacınız varsa, ama INS satmayın bikaç ay en az:)
Pages:
Jump to: