Pages:
Author

Topic: iota’dan uzak durun uyarısı - page 3. (Read 573 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
February 28, 2018, 09:55:13 AM
zamanında açık kaynak değillerdi sanırım. güncel durum ne bilmiyorum ama genel olarak iota ile ilgili hep bir sorun çıkıyor. yatırımcılar güvenmiyor. oysa buzdolabında kullanmak için sabırsızlanıyorum. iotaya alternatif bir şey çıkarsalar da yatırımcılar daha düzgün şeyler görmeye başlasa.
full member
Activity: 770
Merit: 103
February 28, 2018, 09:53:25 AM
dibe düşürecekler sonra tekrar dipten toplayacaklar Smiley arkasında bu kadar büyük destekçileri varken iotaya kolay kolay bişey olmaz diye düşünüyorum
full member
Activity: 392
Merit: 107
February 28, 2018, 09:51:30 AM
boyle cikan her haberde coinleri kotulemenin bir anlami yok. kac insan bu haberlerden dolayi elindekini satip cikiyor ki. iot un ciddi bir toplulugu var. oyle kolay kolay yikilmaz. fiyati duserse alim firsati olarak gormek lazim bence
member
Activity: 159
Merit: 10
February 28, 2018, 09:47:36 AM
İota artık o seviyelere gelemez ve kaldı ki şuan rakip olarak gösterilen Nano en azından sorunsuz çalışan bir sistem.
member
Activity: 532
Merit: 12
February 28, 2018, 09:00:15 AM
Bence uzun vade de insanı uzmeyecek bir coin. Mining durumu yok tamamı piyasada ve arkası çok sağlam. Sadece zamanı var bence. Hiç almadım ama ilk fırsatta alacağım ve uzun  vade tutacağım
full member
Activity: 364
February 28, 2018, 08:31:27 AM
bu tip haberler cikarilmasi tamamen maninuplatif hareketler. iot gelistiricileri bu piyada icin ya cok sey olacagi ya da bir hic demislerdi. yani rest cekiyorlar. ya ucacak tutamayacagiz. ya da batacagiz. marketdegeri iyi oldugu icin ben yine de guveniyorum iota.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
February 28, 2018, 08:24:52 AM
 Aşırı hype yapılan ve gazlanan coinlerden uzak durmak lazım.İota,ripple,Trx gibi.Yüksekten elinize verilmesi olası.3 usd den ripple alan arkadaşımı bilirim, laf anlatamadık şimdi kıvranıyor 2 aydır.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
February 28, 2018, 08:03:32 AM
IOTA patlama yaptığı sıralarda çok fazla yalan haber yayılmıştı, yok şunlar anlaştı bunlar anlaştı diye fakat bazıları tamamen yanlıştı. Microsoft ile anlaşma yapmamışlar sadece bir kaç Microsoft çalışanıyla çalışmalar yapmışlar. O günlerden beri bu projeye önyargılıyım, bu projeye yatırım yapmak herzaman riskli olmuştur.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 28, 2018, 08:00:16 AM
Bir coin/token özellikle tr forumda sürekli şişirilip gaz veriliyorsa uzak durmak en akıllıca davranıştır bana göre, iota da bunlardan birisiydi (bu aralar deex öyle mesela). Gerçi iotanın bana güven vermemesi yukarıda arkadaşların da yazdıklarına benzer başka sebeplere de dayanıyor ama parayı yolda bulsam yine iotaya gömmem.
full member
Activity: 602
Merit: 120
February 28, 2018, 04:17:59 AM
Bu iota miota şu sokaktaki yaşlı amcadan okul çocuklarına kadar herkesin aldığı iota değil mi ya ? Bir kaç forumda bitcoin alım satımı yapıyorum cebinde 25 TL’si olan kişiler bile abi iota alacağım geleceğim bitcoin i falan filan bir sürü laf söylüyordu şimdi ise habere bak.. yok ya biz insan olarak çabuk kanıyoruz.
full member
Merit: 112
February 28, 2018, 03:23:02 AM
2017 IOTA'nın yılıydı ve şu andaki durumu pek iç açıcı değil. 2018 ise HDAC yılı olmasını bekliyorum. IOTA eğer blockchain teknolojisini kullanmış olsaydı bu gerilemeleri yaşama ihtimali daha düşük olabilirdi. hdac cihazların iletişim ağı açısından blockchain kullanıcak zincir neredeyse bitti, test aşamasındalar, cüzdan da kısa sürede duyurulacaktır. Tek sorun kore borsasında işlemlere başlayacak ve diğer borsalar hakkında herhangi bilgi yok ama o da duyurulacaktır.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
February 28, 2018, 03:18:33 AM
IOATA ilk yükselişini yapmadan bir miktar almıştım. Sonra bu olaylar meydana gelmeden dolaşan dedikodulardan etkilenip çıktım. Hep bu şekilde oluyor ilk başta bir projeyi parlatıyorlar ondan sonra da halı altında kalan pislikleri ifşa ediyorlar. Sırf iota almak için bu piyasaya giren bir sürü yatırımcı vardı. Anlayamıyorum bu kadar zor mu bazı şeyleri tam yapmak.
member
Activity: 336
February 28, 2018, 02:47:35 AM
İota uzun önce girmiştim 3,2 Dolardan almıştım. bir türlü aldıgım seviyeye gelmedi bu süpekülasyonlarda devam ederse zor çıkar gibime geliyor.Ama bu tür süpekülasyonlar biterse artacağını düşünüyorum. umutluyum bakalım ne olacak
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
February 28, 2018, 02:41:58 AM
miota hakkında bu saatten sonra istedikleri anti-pr çalışmasını yapsınlar. bu noktadan sonra bitiremezler. artık atı alan üsküdarı geçti. ha bu saatten sonra bu tokene ben yatırım yapar mıyım ? *iksen yapmam.
full member
Activity: 238
Presale Starting May 1st
February 28, 2018, 02:34:26 AM
IOTA konusunda çok fena ama iyi ama kötü haber yapılıyor. Ben bunu kötümser değil iyimser karşılıyorum. Yepyeni ve de güzel bir proje bence. Alıp unutuuğunuz halde acayip paralar vurdurabilecek bir coindir kendisi.
member
Merit: 19
February 27, 2018, 06:39:07 PM
Bende arkadaşlar gibi düşünüyorum.Bu manipülasyon haberleri hatırlarsanız bazı coinleri dipten almaya çalışan guruplar tarafından çıkarılıyor.İota'yı biraz daha düşürüp sonra güzel haberlerle uçuracaklar gibi.Tekrar 3-4 dolara kadar çıkaracaklar İota'yı.Ripple gibi İota üzerinde de manipülasyonlar çok dönüyor.Kolay para kazanmak isteyenlerin manipülasyonunu görmek lazım.Bu piyasada bunun önüne geçilemiyor.
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
February 27, 2018, 06:14:20 PM
Iota konusunda spekülasyon yapılmasının altında farklı bir amaç olabilir. Fiyatı dip yaptırıp yüklü slım yapmak istiyor olabilirler. Piyasada coinlerin çoğunda güvenlik açığı ve farklı sorunlar mevcutken, Iota hakkında bu kadar polemik yapılmasını tangle teknolojisinin birilerini rahatsız etmesine bağlıyorum. Iota’nın halen Bosh dahil bir çok markayla çalışmaları devam ediyor. Biraz vakti var fakat Iotanın başarılı olacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 322
Merit: 154
February 27, 2018, 05:56:13 PM
iotanın ürününü tam olarak hazıraması 2018in sonlarında olacak. bu süreye kadar bekleyemeyecek olanlar uzak durabilir. uzun bir bekleyiş olacak. iotaya ben de soğuk dursam da kendisiyle ilgili acaba dedirten bir özelliği var. alman malı Smiley
member
Activity: 280
Merit: 71
February 27, 2018, 05:51:22 PM
IOTA 5 dolar seviyelerini gördü ve ben o seviyelerde sattım. DAha sonra büyük bir düşüş yaşadı son market çöküşünde. Olumsuz haberlerin de gelmesiyle şuan 2 dolar civarlarında dolanıyor. Ben yine gelecek olan olumlu haberler ile iota'nın yukarlara çıkacağını düşünüyorum. Ama şuan bulaşmak istemem hiç.
member
Activity: 154
February 27, 2018, 05:49:04 PM
Süpekilatif haberkerin olması çok normal, piyasada çok ciddi rekabetler var. Projeden çekilmesi gerektiğini açıklayan akademisyenlerin twitlerini de burada paylaşmak lazım. Bu söylentinin sosyal media paylaşımlarına ulaştıysanız yayınlamanızda fayda var.
Pages:
Jump to: