Pages:
Author

Topic: Jakie giełdy możecie polecić - page 5. (Read 4217 times)

newbie
Activity: 50
Merit: 0
December 27, 2017, 05:45:40 PM
#31
https://www.youtube.com/watch?v=PGmorivrMzc&t=627s

nowa Polska giełda która dopiero się rozwija https://coinbe.net
newbie
Activity: 12
Merit: 0
December 27, 2017, 11:18:42 AM
#30
Ja również szczerze polecam Binance. Przeniosłem się na nią w zeszłym tygodniu i bardzo mi się podoba. Bardzo niskie fee (0.1%, a jak zainwestujesz w ich coina BNB to masz 0.05%).
Giełda ma świetny i przejrzysty interfejs, masę ułatwień do szybkiego trejdowania, a co najbardziej mi się podoba można sobie wybrać czy gra się na market BTC czy ETH. Transferujesz tylko Bitcoiny albo Ethery i jedziesz z tematem. Masz tam praktycznie większość kryptowalut dostępnych na rynku.
Jak chcesz więcej info o tej giełdzie to pytaj bo siedzę tam obecnie po kilka godzin dziennie
newbie
Activity: 10
Merit: 0
December 27, 2017, 09:20:33 AM
#29
A da się gdzieś kupić dash, neo, xmr, xrp, zec, etc za złotówki albo dolary? Czy lepiej wymienić złotówki albo dolary na jakieś eth albo ltc i za to gdzieś je kupić?

Za zlotowki ciezko to wszystko kupic, kup za zlotowki bitcoina, za niego kupisz wszystko czego dusza zapragnie Smiley)

Ok, a gdzie teraz najlepiej kupić btc za złotówki, bo im więcej czytam to tym więcej niepochlebnych opinii wszędzie Smiley. Jakieś podpowiedzi?
hero member
Activity: 1067
Merit: 501
December 27, 2017, 07:40:17 AM
#28
A da się gdzieś kupić dash, neo, xmr, xrp, zec, etc za złotówki albo dolary? Czy lepiej wymienić złotówki albo dolary na jakieś eth albo ltc i za to gdzieś je kupić?

Za zlotowki ciezko to wszystko kupic, kup za zlotowki bitcoina, za niego kupisz wszystko czego dusza zapragnie Smiley)
newbie
Activity: 10
Merit: 0
December 26, 2017, 05:49:18 PM
#27
A da się gdzieś kupić dash, neo, xmr, xrp, zec, etc za złotówki albo dolary? Czy lepiej wymienić złotówki albo dolary na jakieś eth albo ltc i za to gdzieś je kupić?
jr. member
Activity: 77
Merit: 4
December 24, 2017, 10:15:07 AM
#26
Unikajcie WEX'a. Bardzo prawdopodobne, że w jego administracji znajdują się ludzie którzy urządzili sobie pralnie z BTC-e.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
December 22, 2017, 04:28:09 AM
#25
Z dobrych polskich:
Abucoins.com, szybkie przelewy, małe lub 0 prowizji za wymianę, szybki support.
bitbay.net - duży obrót jak na polskie możliwości, ogromne prowizje od wymiany.

inne (bardzo dobre):
binance - niezawodny, tanie opłaty, intuicyjny, duży obrót
bittrex -duży obrot, dużo tokenów.
Gdax/coinbase - szybki wygodny, gigantyczne obroty, 0 fee jako maker.

shapeshift - jest też wbudowany np w jaxx-apka na tel. lub exodus apka na komputer (wygodne portfele z wymianą, jedno przyciskowe)


Takie sobie (warto zajrzeć - trochę hardcore - handlowanie bezpośrednio na blockchainie):
EtherDelta.com - wymiana p2p dla tokenów na platfomie ETH. Wymiana jest bezpośrednio na blockchainie - czyli ręka w rękę przez kontrakt. Łatwo sie pomylić i stracić kasę. Często widać że ludzie zamiast kupić np.: 15000 po 1 to kupują 1-en za 15000.

poloniex.com
livecoin.net
bitfinex - można pożyczyć swoje krypto na procent, do tego bardzo dobrze zabezpieczony exchange. Wolne wypłaty.

Nie polecane:
Coinfalcon.com (czasem trzeba 600 euro za wypłatę 0.5btc zapłacic) - podchodzi prawie pod scam. Kasa nigdy nie zgineła - ciekawe że jest to nakładka na GDAX i nie ma limitu i nie trzeba dokumentów do rejestracji, brak limitów wypłat. 0.25% fee jak na gdax dla taker, ale maker też ma 0.25% fee.

Kraken - działa ale wszystko zrobione chyba specjalnie aby cięzko było użyć.
Gemini - słabo.



full member
Activity: 182
Merit: 101
December 21, 2017, 05:27:52 PM
#24
Ja osobiście do wpłat uzywalem BB, a reszte robilem na zagranicznych, poloniex a pozniej bitrex
newbie
Activity: 21
Merit: 0
December 20, 2017, 09:16:08 PM
#23
Giełdy IMO powinno dobierać się wg poczucia bezpieczeństwa. Coś nie gra? Do zmiany. Jedno z podsumowań i listy która giełda kryptowalut jest bezpieczna, szacuje ryzyka i łatwość obsługi. Bottom line jest taki, jeśli jesteś polskim rezydentem, to chcesz ewentualne problemy rozwiązywać za pomocą polskiego prawa. Zostają więc spółki założone w Polsce
- bb (najpopularniejsze, ale odkąd prezes na prezentacji pokazuje się z ludźmi futurenet.... czy to sygnał ostrzegawczy?)
- coinbe (nowa i zaczeli falstartem z nazwą)
- 4coins (tylko do kupowania)
- bitmarket (największy poziom bezpieczeństwa, ale najstarszy i raczej dla traderów)
Na zagranicznych giełdach jedynie część kapitału. Kraken sypie ciągle błędami, Bitfinex i Bitrex w ogóle zamknął rejestracje (sygnał ostrzegawczy). Ciekawy czas na wybór providera.
Rekomendacje - mieć wiele kont i dywersyfikować się.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
December 17, 2017, 11:05:11 AM
#22
Abucoin jest spoko giełdą najważniejsze że suport po polsku i zawsze dostępny. Niedługo napewno wprowadzą więcej monet a z kodami rabatowymi można do końca marca nie ponosić żadnych opłat.
member
Activity: 308
Merit: 11
December 17, 2017, 06:18:19 AM
#21
Binance ma super apke do handlu na androida.

Ja miałem z nią dużo problemów. Czytałem ostatnio że w apkach często podpinają sie programy szpiegujące konta BTC i gotówkowe. Tutaj bym uważał.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
December 16, 2017, 11:29:30 AM
#20
Binance ma super apke do handlu na androida.
full member
Activity: 260
Merit: 103
December 15, 2017, 06:54:21 PM
#19
Bittrex juz sie zrobil wkurzajacy, ale to legowisko narybku i mozna ladnie utluc porzadny procent na pompkach tam organizowanych. Mysle ze jego dominacja potrwa jeszcze do konca tej btc banki.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
December 14, 2017, 03:52:11 PM
#18
Etherdelta.com poloniex bittrex bitmarket można wymieniać w nieskończoność. wujek google zna wszystkie
whd
member
Activity: 84
Merit: 35
December 14, 2017, 12:23:32 PM
#17
Ja z całego serca polecam binance niskie fee 0.1%, które można zmniejszyć o 50% jeżeli wybierzesz opcje płacenia za FEE ich coinem BNB, 1 BNB wystarczy wtedy na obrót 4000$.
Również jeżeli trzymasz BTc na giełdzie a nie na hardware wallecie binance jest najlepsze gdyż każdy kolejny fork BTC dostaniesz odrazu, o czym zapewnili w ostatnim komunikacie - https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115002793151
member
Activity: 308
Merit: 11
December 14, 2017, 10:16:49 AM
#16
Hej, ja korzystam z etherdelta.com jest to fajna opcja dla portfela mist lub www.myetherwallet.com.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
December 09, 2017, 06:57:26 PM
#15
Jeżeli chodzi o pierwszy krok, czyli zakup jakiejkolwiek krypto to polecam Bitmarket. Nigdy nie padli i mają raczej dobrą reputację. Spółka jest co prawda zarejestrowana na Seszelach, więc szanse na odzyskanie czegokolwiek w przypadku wpadki są zerowe, ale do tej pory nie zaliczyli wtopy.
Do poważniejszego handlu to oczywiście Bitfinex, który ma bardzo zaawansowane opcje zawierania transakcji, wysoką płynność oraz ogólnie bardzo szybko działa. Reputacja nadszarpnięta przez zeszłoroczny włam oraz podejrzaną produkcję USDT. Mają też mały wybór altów, chociaż te które są to już dosyć poważne projekty.
Bittrex oraz Poloniex są OK jeżeli chcesz się skupić na mniej znanych coinach/tokenach, chociaż jak u nich się pojawią to już muszą zaliczyć jakiś początkowy wzrost. Totalne szity mnie do tej pory jakoś nie intresowały, ale widzę, że Binance oraz Etherdelta mają spory wybór.

Zdecydowanie nie polecam HitBTC. Tragedia support, czekam już 4 dzień na przelew TAASów oraz HIVa na MyEtherWallet. Pociesza mnie, że wygląda to na jakiś ich fail, a nie próbę zwinięcia się. Późniejsze wypłaty LTC przeszły bez kłopotu.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
December 07, 2017, 04:31:20 PM
#14
Osobiście polecam Ci bitbay.net i bittrex. Dokładnie w tej kolejności.
member
Activity: 73
Merit: 10
December 05, 2017, 07:22:48 AM
#13
spróbuj binance, nowa i juz popularna. bittrex byla kiedys dobra, teraz juz nie
jr. member
Activity: 53
Merit: 11
November 21, 2017, 08:18:15 PM
#12
Złotówki na bitbay gdzie kupujesz ETH i wysyłasz gdzie chcesz.
Ja korzystam z etherdelta i bittrex.
Pages:
Jump to: