Pages:
Author

Topic: Jakie macie doswiadczenia z kartami? opłaty itp? PLN-y ? - page 2. (Read 364 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Widzę że tą samą kartę Visa która jest Na binance mozna dostać w kilku innych serwisach

Coinbase
BlockCard
Wirex
BlockFi
BitPay
Crypto.com

Jeżeli chcecie więcej informacji i pełne zestawienie wszystkich najlepszych kart, tu jest zestawienie:

https://www.investopedia.com/best-bitcoin-debit-cards-5114761
member
Activity: 1037
Merit: 16
https://www.epayments.com/ znów działa, wcześniej było ok wszystko.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Możesz natomiast płacić wszędzie, wtedy dostajesz cashback, jeżeli chodzi o binance, a także możesz wypłacać w bankomatach, limit dziennie 290euro (Binanace), ale pewnie co kraj to inaczej, więc musisz poczekać, żeby potwierdził ktoś, kto wypłacał w polskich bankomatach, jakie sa te limity tak na prawdę.

Wydaje mi sie, że limity odgórnie nałożył binance bez podziału na kraje. W moim przypadku jest to również 290 euro w przypadku bankomatów i 8700 euro w przypadku sklepów.

Limity można sprawdzić w aplikacji binance wchodząc w My Card i dalej w My profile.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
... Kurs podobny jak w przypadku kont walutowych czyli bez znacznych strat czy raczej nie opłaca się wypłacać i tak?

Ani z karty Binance, ani żadnej innej, którą znam, nie zrobisz przelewu do banku, czy na jakieś inne konto.

Możesz natomiast płacić wszędzie, wtedy dostajesz cashback, jeżeli chodzi o binance, a także możesz wypłacać w bankomatach, limit dziennie 290euro (Binanace), ale pewnie co kraj to inaczej, więc musisz poczekać, żeby potwierdził ktoś, kto wypłacał w polskich bankomatach, jakie sa te limity tak na prawdę.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
a da się z poziomu apki dokonać przelew?
ten cashback to co obejmuje? każdy zakup?
odnośnie przewalutowania (wyplaty pln w bankomacie) to sprawdzałeś po jakim spreadzie wypłacasz? Kurs podobny jak w przypadku kont walutowych czyli bez znacznych strat czy raczej nie opłaca się wypłacać i tak?

Apka binance card jest wbudowana w apkę giełdy binance, czyli masz w niej dostęp do wszystkiego co oferuje binance. Jeśli natomiast chodzi ci o przelew PLN na konto z karty, to raczej nie ma takiej możliwości.

Cashback obejmuje każdy zakup. Nie obejmuje wypłaty z ATMów

ja wziąłem swój rachunek w PLN i wymnożyłem przez kurs bitcoina to różnica była pomijalna. Spread bliski 0.
newbie
Activity: 6
Merit: 3
Ja mam kartę binance i polecam. Koszty kończą się w momencie otrzymania karty (zamówienie to jakieś 15$). Potem są tylko profity. Nie dość że darmowe transakcje, to jeszcze cashback (0.1- 8%). Co do przelewów z karty od razu na konto to nie testowałem.

Z uwag to mam jedną, i dotyczy to zapewne wszystkich kart krypto. Mianowicie, w Polsce, po wsadzeniu karty do terminala mamy możliwość wyboru waluty w której chcemy zapłacić (PLN lub EURO). Trzeba zawsze wybrać PLN, wtedy prowizji nie ma. W przeciwnym wypadku płacimy w euro i to euro jest potem przewalutowane przez jakiegoś dziwnego pośrednika tak by sklep dostał PLN. Pośrednik ten bierze około 10% prowizji.


a da się z poziomu apki dokonać przelew?
ten cashback to co obejmuje? każdy zakup?
odnośnie przewalutowania (wyplaty pln w bankomacie) to sprawdzałeś po jakim spreadzie wypłacasz? Kurs podobny jak w przypadku kont walutowych czyli bez znacznych strat czy raczej nie opłaca się wypłacać i tak?
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Ja mam kartę binance i polecam. Koszty kończą się w momencie otrzymania karty (zamówienie to jakieś 15$). Potem są tylko profity. Nie dość że darmowe transakcje, to jeszcze cashback (0.1- 8%). Co do przelewów z karty od razu na konto to nie testowałem.

Z uwag to mam jedną, i dotyczy to zapewne wszystkich kart krypto. Mianowicie, w Polsce, po wsadzeniu karty do terminala mamy możliwość wyboru waluty w której chcemy zapłacić (PLN lub EURO). Trzeba zawsze wybrać PLN, wtedy prowizji nie ma. W przeciwnym wypadku płacimy w euro i to euro jest potem przewalutowane przez jakiegoś dziwnego pośrednika tak by sklep dostał PLN. Pośrednik ten bierze około 10% prowizji.
newbie
Activity: 6
Merit: 3
Zastanawiam się nad kartą do btc/eth itp. Weryfikacja z tego co czytam wszędzie wymagana.

Gdzie najlepiej założyc taką kartę? macie swoje spotrzeżenia? Z tego co widzę wypłata w PLN jest trudna ale euro czy usd to zawsze coś?

Gdzie wychodzi nataniej ze wszystkim prowizjami po drodze? Macie jakieś problemy z kartami ? Jakieś ewentualne opcje przewalutowania - wysyłania fiatów bezpośrednio z karty na konto bankowe itp ?
Pages:
Jump to: