Pages:
Author

Topic: John McAfee: BTC 3 Yıl İçinde 500BİN$ Olmazsa Ç*kümü Yiyeceğim - page 3. (Read 554 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
şimdi ne bilelim adam belki cinsiyet değiştirmeye zaten niyedi var diye piyasıyı yanıltmadığını. en kötü ihtimal operasyon parasını azaltacak Smiley
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Valla adam çükünü yemeye niyetlenmiş, afiyet olsun diyelim ne diyelim fakat bende Bitcoin'in üç sene içerisinde çok daha fazla fiyatlanacağını hatta milyon dolarlara ulaşabileceğini düşünüyorum ama bu sadece bir düşünce olduğu için sakın bana güvenip yatırım tavsiyesi yapmaya falan kalkmayın. Kelin merhemi olsa başına sürerdi.
member
Activity: 322
Merit: 11
Sırf gündemde kalmak için yaptığı açıklamalardan bence hatta rakamı arttırdığını 1 milyon yaptığı okumuştum yine bu formda Smiley
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
https://www.youtube.com/watch?v=hY7Z7GVzojE

ilk tepkim buydu Cheesy Hadi onu geçtim kraldan çok kralcı olma be John abe tamam olsun efso olur ama çükünü yemek istiyosan 500K'yı bekleme sen Cheesy
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Olur mu? Olmaz.
Ama kripto para piyasası; Özellikle bitcoin bana olmaz dememeyi öğretti.
Olursa ne ala, olmazsa eğlence çıktı Smiley
full member
Activity: 238
Merit: 100
Bence iddialı konuşmaktan ziyade gündeme gelmek istediği için böyle bir açıklamada bulunmuş.Twitterda çok fazla böyle mesaj atanlar var mesela bu hafta x takımı kazanamazsa bilmem ne yapıcam v.s sonrada trend oluyor bu arkadaşlar. Smiley
full member
Activity: 308
Baya iddialı konuşmuş bu beyefendi.3 yıl içinde o kadar büyük bir sıçrama görmek kolay bir şey değil.Evet, Bitcoin hızla yükseliyor ama 500 bin dolar gibi bir değer bu zaman zarfında zor bence.
member
Activity: 336
Merit: 10
bence adam kendinden çok emin. İddialı bir cümle olacağına kesin gözüyle bakıyor.
member
Activity: 123
Şimdiden afiyet olsun o kadar olması zor ama yüksek seviyelerde olabilir...
full member
Activity: 210
John McaAFee'nin tahminin doğru çıkma ihtimalini düşük görüyorum lakin olmazsa cinsel organımı ulusal kanalda yerim diye açıklama yapan birinin akıl sağlığının yerinde olup olmadığı konusunda şüphelenmemek mümkün değil.
full member
Activity: 434
Merit: 112
500k gerçekten uçuk bir rakam hatta kendisinin bunu yenilediğini 1m'e çıkardığını okumuştum. Umarım doğru çıkar yani onun adına 😂
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
biri de çıkıp dememiş kaldırıp mı yiceksin normal mi Cheesy
adam su katılmamış manyak aq ama süper reklam yapıyor yavşak Cheesy
member
Activity: 76
McAfee ciddi bir bitcoin takipçisi ve yatırımcısı. Yıllardır adam sektörün içerisinde ve sağlam bir tanınırlığı var. Birçok insan sözüne güveniyor ve ciddi bağlantıları olduğunu düşünüyorum. Bende kendisini takip ediyorum hatta şuan icosu yapılan Latium diye bir projede yer alıyor. Pek araştırmadım ama göz atıp yatırım yapmayı düşünüyorum. Belki 500K yüksek atmış ama ben 3 sene içerisinde 100K'yı  göreceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
2017 yılı için bitcoin tahminleri diye bir konu vardı. (2016 da açılmıl) Onun ilk sayfası da bu şekildeydi. 1000$ -2000$ lardan bahsediliyor yok olmaz o kadar diyenler. Bu konuda olmaz o kadar, ütopik tahmin, süre çok uzuncularla dolmuş.

Her sene 4 kat artsa 500.000$ a yakın bir rakam yapıyor.
Şu süre zarfında Bitcoinin patlayacağını zannetmiyorum. O yüzden yatırırımımı katlayarak devam ediyorum. Gün gelir benim, zamanında şu kadar bitcoinim vardı demek istemem. Şuanda diyorum malesef fakat gelecekte demek istemem.
full member
Activity: 616
Merit: 108
2017 yılı için bitcoin tahminleri diye bir konu vardı. (2016 da açılmıl) Onun ilk sayfası da bu şekildeydi. 1000$ -2000$ lardan bahsediliyor yok olmaz o kadar diyenler. Bu konuda olmaz o kadar, ütopik tahmin, süre çok uzuncularla dolmuş.

Her sene 4 kat artsa 500.000$ a yakın bir rakam yapıyor.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
3 yıl içinde 500.000 USD mi. İlk bakışta uçuk gibi duruyor ama yaptıklarına bakılınca olmaz da diyemiyoruz. 1 yıl önce 20.000 olacak deselerdi aynı tepkiyi verirdik.
Sana katılıyorum hocam. Geçen sene BTC 1500TL olacak dediler, olmaz dedik. 2000TL olacak dediler imkanı yok dedik Cheesy Dedik dedik dedik ve buralara geldik. Artık herşeye inanırım.
member
Activity: 448
Merit: 12
Bu yeni bir haber değil ama adamın bu sözünden bu yana Bitcoin kendini epey katladı. McAfee için bu 3 yıl biraz zor geçebilir  Grin
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
3 yıl içinde 500.000 USD mi. İlk bakışta uçuk gibi duruyor ama yaptıklarına bakılınca olmaz da diyemiyoruz. 1 yıl önce 20.000 olacak deselerdi aynı tepkiyi verirdik.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
McAfee üç yıl ıçinde Bitcoin 500 000 dolar diyor bu rakam inanılmaz bir rakam ve verilen zaman 3 yıl bence bu biraz uçuk bir tahmin olmuş şimdiden john geçmiş olsun .
member
Activity: 378
Merit: 55
Bir insan neden böyle bir iddaya ç*künü karıştırır ki. İnşallah yükselmez o kadar da büyük konuşmanın sonucuna katlanır 😁
Pages:
Jump to: