Pages:
Author

Topic: John McAfee: BTC 3 Yıl İçinde 500BİN$ Olmazsa Ç*kümü Yiyeceğim - page 4. (Read 554 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Biraz ütopik olmuş sanki. 3 yıl çok uzun bir süre.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
2020 yılı tahminini 500.000 Dolardan 1.000.000 Dolara yükseltti ve 1.000.000 Dolar olmasa yinede penisini yiyeceğini söyledi https://bitcointalksearch.org/topic/2020-ylndan-bitcoin-1-milyon-dolar-olucak-2494718
member
Activity: 238
Merit: 10
Yok artık ya nasıl bu kadar iddialı konuşabiliyorlar anlamıyorum. Öylesine sallıyor mu acaba yoksa gerçekten böyle mi inanamadım açıkçası. 3 yıl içinde olmaz ama bence 500 bin dolar olacaksa eğer.
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
3 yıl içinde 500.000$ olabilir. Bitcoinin bu hızlı yükselişine bakılırsa olma ihtimali var. Ancak arkadaşım niye ç*künü yiyorsun sen Smiley Başka bir şey bulamadın mı. İyi güldürdü beni.
full member
Activity: 742
Merit: 112
yılbaşı hedefi olarak 10 bin dolar konuşuluyordu.
geçildi ve 20 bin dolar konuşuluyor.

Mcaffe kendi kripto parasını oluşturacağı için piyasadaki beklentileri analiz edebiliyor.
Umarım dediği olur yoksa  Wink

100 bin dolar olsa ve buradan tekrar maliyet yapmaya çalışsalar %10 için 10 bin dolar yükseltmeleri gerekli ki bence birkaç günde 20-30 bin dolar yükseliş bile görebiliriz.

Bitcoini ne zaman satsam daha pahalı noktalardan tekrar almaya çalışıyorum ve satmayıp, tutmak ve hiç fiyata bakmadan 1 sene sonra kontrol etmek daha iyisi olabilir. yine de karar yatırımcının.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
john mcafee nin söylediği söze değer veren bir tek burası var zaten.
500k ya gelirse buradakilerin elinde btc falan kalmaz devletlerin elinde bir alım satım aracına dönüşür bence bu fiyatlarda oynamaya devam edin kar iyidir ama o kadar mantık  dışı fiyatlarada çok bel bağlamayın.
member
Activity: 84
Merit: 10
Yılbaşına  kadar 20.000 dolar olsunda sonrasına bakarız.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Bugüne kadar Bitcoin’in gelecekteki değerinin ne olacağına dair pek çok yorum yapıldı.

Wall Street stratejisti Tom Lee, Bitcoin’in 2022 yılına kadar 55 bin Dolar’a kadar yükseleceğini belirtmişti.

Hisse senedi analisti Ronnie Moas ise önümüzdeki yılda 5000$’a yükseleceğini ve önümüzdeki 10 yılda ise 25-50 bin Dolar arasında bir seviyede olacağını ifade etmişti.

Bitcoin’in değeriyle ilgili tahmin yürüten bir başka isim ise Jameson Lopp’du. Lopp, 7 yıllık trendin sürmesi halinde Bitcoin’in 2020 yılında 250 bin Dolar olacağını yazmıştı.

2016 yılının sonlarında yaptığı bir analizde Bitcoin’in değerinin 2 bin Dolar’ı geçeceğini doğru bir şekilde tahmin eden ünlü analist Kay-Van Petersen, fiyatın 10 yıl içerisinde 100 bin Dolar’ı aşacağını belirtti.
John McAfee: Bitcoin, 500 bin Dolar olacak, gerçekleşmezse penisimi yiyeceğim

Bitcoin’in gelecekteki değeriyle ilgili son olarak McAfee’nin kurucusu ABD’li bilgisayar programcısı John McAfee yorum yaptı.

McAfee, kişisel twitter hesabından şunları yazdı:

“Bitcoin, 3 yıl içerisinde 500 bin Dolar’ı aşacak. Bahse var mısınız?”

Bu tweet’ten kısa bir süre sonra takipçilerinden biri, “1 BTC, 3 yıl içinde mi 500 bin Dolar?” dedi.

McAfee, bu tweet’e şu yanıtı verdi:

“Eğer gerçekleşmezse ulusal televizyonda penisimi yiyeceğim.”;

McAfee’nin bu tweet’i yüzlerce retweet ve binlerce beğeni aldı.

KAYNAK: https://uzmancoin.com/john-mcafee/
Pages:
Jump to: