Pages:
Author

Topic: Kendi Cafemizde Kripto Paralar ile nasıl ödeme alabiliriz ? - page 2. (Read 468 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
Bunun için daha henüz çok erken . Ayrıca btc ile değil alternatif crypto paralara yönel .
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Dogecoin ile alabilirsiniz bence ödemeleri ama kafenize uğrayan kaç kiş dogecoin'in varlığından haberdar? bence küçük bir işletme için mantıklı bir ödeme yolu değil
full member
Activity: 350
Merit: 105
Görüşleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ripple da alternatif olabilir hızlı ödeme almak için. Az öncede koineksden mesaj aldım yarın ripple ekleniyormuş siteye. Bu durumda 5 para biri ile ödeme alabilirim. Btc eth dash ltc ve ripple. Yurt dışı borsalar ile çalışmak pek mantıklı gelmiyor o yüzden şu an benim için en uygunu koineks. 5 Para birimide bence makul bir sayı. Ripple ile ödeme çok mantıklı geldi transferi de hızlı bir sorun olmazsa önümüzdeki günlerde başlıcam.
full member
Çok güzel bir düşünce öncelikle tebrik ederim. Bitcoin ile ciddi anlamda problem olacaktır zaten Fee ücereti başlı başına bir sıkıntı ki birde transfer süreci var. Waves ile yapılabilir sanki en mantıklı seçenek o gibi geldi. Cafenizin adı nedir bu arada o taraflarda oturuyorum.

Özelden yazayım sonra yapamayız dumur olmayalım Smiley
member
Activity: 266
Merit: 12
Çok güzel bir düşünce öncelikle tebrik ederim. Bitcoin ile ciddi anlamda problem olacaktır zaten Fee ücereti başlı başına bir sıkıntı ki birde transfer süreci var. Waves ile yapılabilir sanki en mantıklı seçenek o gibi geldi. Cafenizin adı nedir bu arada o taraflarda oturuyorum.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
Televizyonlarda ya da forum haberlerinde görüyorum ama bence henüz kripto paralar günlük hayatta kullanılabilecek bir olgunluğa ulaşmadı.Teknolojik ilerleme sayesinde yakın süreçte bu sorunun da aşılacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
yakın gelecekte bir çok yerlerde kripto paralarla ödemeler yapılacak  Cheesy
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
İlk aşamada elbette insanlar bu yolla ödeme yapmak konusunda çekimser kalabilir. Fakat bu bizlerin bu konuda adım atmasına engel olmamalı, zamanla yaygınlaşacaktır. Hayırlı olsun şimdiden.
member
Activity: 126
Kripto para ile ödeme sistemi henüz toplumlar alışık olmadığı için anlamsız gelebilir. Ancak yakın gelecekte ödeme kanalları yaygınlaşacak. Bazı insanlar telefonundaki cüzdanda kripto para barındırdığını gizlemek isteyebilir. Tercih meselesi. Arkadaş cafesinin reklamını yapacak.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Prosedür hakkında detaylı teknik bilgim yok ama bence bu tarz girişimler işletmeler için çok güzel ve kripto piyasası adına da gelecek vaat edici. Umarım en iyi şekilde hayata geçirmenin yolunu bulursunuz Smiley
member
Activity: 476
Ripple ile ödeme alabiliriz diye yapıştır söylentiyi Cheesy Dükkanında afilli bir fotosunu çak Cheesy Ripple alışık zaten söylenti ile pump yapmaya bakarsın bir pump doğar. Benim tavsiyeme gelince Polo yada binence de ne kadar para varsa hepsyle ödeme alabilirsin ödemek isteyene okuttur QR ı. Onay gelmeden salma dükkandan :d
full member
konudaki pek çok mesajı okudum. yazılmayan bir konuyu dile getireyim.

insanlar neden kripto para ile ödeme yapsınlar?

ödeme kolaylığı var tamam da neden neden kimliklerini ifşa etsinler.

garsona bitcoin, ethereum ile ödemek istiyorum dediğinde etrafta art niyetli kişiler yasa dışı bir şeyler yapabilir.

bence bu konular herkesin duyabileceği ortamlarda konuşmayın. ben risk olarak yalnızca bunu görüyorum. kimlik özellikle kripto alışverişinde anonim kalmalıdır.

Buda farklı bir bakış açısı tabi bunlara da dikkat etmek lazım. Ama bu paranın amacınıda unutmamak lazım. Sadece cüzdanlarda kalacaksa bir gün balon olarak kalır söner mi bilmem.
jr. member
Activity: 42
Merit: 17
konudaki pek çok mesajı okudum. yazılmayan bir konuyu dile getireyim.

insanlar neden kripto para ile ödeme yapsınlar?

ödeme kolaylığı var tamam da neden neden kimliklerini ifşa etsinler.

garsona bitcoin, ethereum ile ödemek istiyorum dediğinde etrafta art niyetli kişiler yasa dışı bir şeyler yapabilir.

bence bu konular herkesin duyabileceği ortamlarda konuşmayın. ben risk olarak yalnızca bunu görüyorum. kimlik özellikle kripto alışverişinde anonim kalmalıdır.
full member
Bakalım hayırlısı biz hizmete sokarız ödemek isteyen olursa bizim belirlediğimiz şartlarda ödeyebilir. Yoğun talep olacağını sanmıyorum zaten herkes şu an bu coinleri saklıyor cüzdanında bu durumda geriye sadece yaptığımız reklam kalır ki buda bizim için iyi sayılır.  Yüksek meblağlarda ise fee ücretinin yarısını karşılayabiliriz yada alternatif çözümler üretebiliriz Hayırlısı diyelim.
full member
Activity: 364
şu anda işletmeler için pek uygun değil ödeme kabul etmek. sonuçta reel bir maliytetiniz var ve alacagınız ödeme size kar bırakmalı. ama dijital paraların fee ve transfer ücreti gibi sıkıntıları var. uygun olanları da var ama sizin müşterilerinizin o dijital paraları kullanacagını veya sizin bunları kabul etmek isteyeceğinizi hiç sanmıyorum.
full member
Wavesdesk üzerinden hem bir çok coin ile hemde düşük transfer ücret ile alım yapabilirsiniz. Diğer borsalarda TL ye çevirmek de sizin için daha masraflı olacaktır.

Bunu çok duydum da hiç araştırmadım. Biraz uzun bir işlem gibime geldi ama genelde herkes bu şekilde transfer ücretini minumuma indiriyor diye okuyorum bununla ilgili detaylı bir konu linki var mı ? Ona yoğunlaşayım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Wavesdesk üzerinden hem bir çok coin ile hemde düşük transfer ücret ile alım yapabilirsiniz. Diğer borsalarda TL ye çevirmek de sizin için daha masraflı olacaktır.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
yaptığında duyurabilirsen iyi bir reklam aracı olur. geçtiğimiz haftalarda ana habere konu olmuştu bunu yapan bir işletme. ama ben de diğer arkadaşlar gibi şu süreçte zor olacağını düşünüyorum bir de seni kısa vadede zarara sokabilir.
full member
Kafamda var bazı şekiller gerekirse fee ücretini yarı yarıya karşılayabilirim ama tabi her hesapta yapılacak bir şey değil araya btcyide sıkıştırıcam illa ki ama ltc dash ve ether de kullanıcam. Bakalım duruma göre sonuçlanır arz olur mu olmaz mı bilemiyorum şimdilik. Ama stickerları hazırlattırıyorum şu an aynı Visa Master American Express gibi kapıya koyucam Smiley
newbie
Activity: 34
Merit: 0
BTC ile ödeme kabul edersen sadece şov amaçlı olur. Çünkü bilen ve kullanan kimse şuanda btc ile ödeme yapmaz. Daha hızlı ve fee ücreti düşük bir coin seçersen daha iyi olur. Tabi yine reklamını yaparken araya bitcoini de sıkıştır Smiley
Pages:
Jump to: