Pages:
Author

Topic: [ KICKICO ] ÖDÜL KAMPANYASI KONUSU - page 4. (Read 13938 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
December 07, 2017, 10:30:02 AM
Ah be. Elimde belli miktarda vardi, bir o kadar daha alacaktım. Parayi kenara koymustum ama gec kaldim. Bugun muazzam artik ve biraz dustu. Kismet.. Takibe devam.
member
Activity: 112
Merit: 11
December 07, 2017, 10:26:26 AM
alıcı yok ki ne değerlenmesi göstermelil 1 adet alıyor adamlar yalann bir yükseliş gerçek degil zaten ethereum networkünden transferlerde yapılamıyor ortalık çok karışık sürünüyoruz her alanda
full member
Activity: 420
Merit: 100
December 07, 2017, 09:19:01 AM
Birden çok iyi artış yakalamış gerçekten, yerinizde olsam satmazdım ama zararda o kadar beklediniz azcıkta karda bekleyin belki dahada artacağını düşünüyorum sonuçta 25 centleri görmüştü daha önce,bu artışın devamı gelebilir
hero member
Activity: 807
Merit: 522
December 07, 2017, 08:48:24 AM
%200 değerlendi bakalım. Satan pişman.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 07, 2017, 04:51:07 AM
bugun bıraz hareket var gıbı yarın ıcın konferansa ev sahıplıgı yapacak dıyorlardı belkıde onun etkısınden yukselıyordur bu bınance oylaması hakkında bır gelısme oldumu dostlar bılen varmı
Binance oylamasında baya geride kalmıslardı en son, sonradan yakaladılar mı bılmıyorum da cok buyuktu fark. Kick icin 3-5 ayda bile buyuk beklentılerım var, 1 yıl en az tutucam ıns zaten aldıgım her coını 1 yıl vadelı alıyorum resmen:) akıllıca bır yatırım olucak dıye dusunuyorum.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
December 07, 2017, 02:37:14 AM
Fiyatı çok düşük diye bende biraz aldım ve yükselmesini bekliyorum.adamlar haldır huldur çalışıyor güzel icolara ev ssahipliği yapıyor ama bi türlü istenilen seviyeye gelemedi yatırımlar.binevi escrow gibi güven veriyor siteden ICO ya katılmak yakında değerinin artacağaını düşünüyorum
sr. member
Merit: 267
December 07, 2017, 02:27:01 AM
bugun bıraz hareket var gıbı yarın ıcın konferansa ev sahıplıgı yapacak dıyorlardı belkıde onun etkısınden yukselıyordur bu bınance oylaması hakkında bır gelısme oldumu dostlar bılen varmı
sr. member
Merit: 267
December 06, 2017, 03:35:23 AM
Ben bu kick olayını anlamıyorum sosyal medyadan bır 10 bın kadar almıstım erken katılımcıydım, bunun presale katılanları güldü, onun harici herkes ağlıyor telegram ekonomi kanalları var, orda bir adam sureklı kickico'yu kotuleyenlere bana satın dıyor, sureklı bır gaza getırme derdınde
full member
Activity: 266
Merit: 242
December 06, 2017, 03:33:26 AM
telegramda 1 dolar olacak dıyen bır kaç gerzek var takımdan bırısıde 2 seneye evet dıyor yanı 2 sonra sonra btc 50bın dolar oldugu zaman 1 dolarlık kıcklerı soksunlar bıyerlerıne
newbie
Activity: 33
Merit: 0
December 06, 2017, 03:24:37 AM
artik bircok ico soguslemek disinda birsey dusunmuyor, yeni donem modasi airdrop, onlarda %90i dagitiyor, ellerindeki %10u da etherdeltada gostermelik yuksekten satip gene kendileri aliyor, 3-4 alim satimda millet coinin gercek degeri o diye alim satimi ona gore yapiyor, ellerindeki millete veriyorlar, ters kose birakip projeyi de salliyorlar, kisa zamanda birkac milyon $lik vurgun ve onlarca magdur.
full member
Activity: 266
Merit: 242
December 06, 2017, 02:59:11 AM
8 aralıkta moskovada blockchaın konferansına ev sahıplıgı yapacaklarmıs tabı mılletı sogusledıler ev sahipliği yaparlar, sonrasında borsaya gıreceklermıs geçen gun twitterda gordum binance için rt yapılması istenıyordu ama ben en az 3-4 ay hareketlenmez bu coın dıyorum ıco fıyatı 3000=1 eth di su ac -5x yapılmış durumda
newbie
Activity: 36
Merit: 0
December 06, 2017, 02:51:14 AM
Pre-ico hem %50 ucuza aldi hem normal icoya gore 2x pahaliya satti, kisa surede 4x yaptilar, su an icodakiler de telegramda when is lambo diye hayal kuruyorlar, ico fiyatinin 4te birinden de ucuza su an, voleyi pre-ico vurdu, ico ve imzacilar da hem maddi hem manevi destek oldular.
member
Activity: 448
Merit: 10
December 06, 2017, 02:31:19 AM
Kickico nun serbest bırakmaması herhangi bir dumpı önleme amacı mıydı acaba? Öyleyse neden pre-icoyu serbest bıraktılar. ?? İnsanın ister istemez aklına gelen ilk soru acaba Dev mi bundan yararlandı, yada Dev in çevresi. Burnuma hiç te hoş olmayan kokular geliyor.
member
Activity: 78
December 06, 2017, 02:24:19 AM
Ben icosuna katilmistim, pre-icoya katilanlar hem yari fiyatina aldilar hem de transfer serbest birakildi, aninda 2x yapip ciktilar kickten, bizler de su an surunuyoruz diplerde, odul kampanyasina katilanlardan farkimiz yok yani, bizimki de gec transfer edilebilir oldu. Projeden beklenti buyuk ama o zamana kadar yuzlerce coin patlama yapar zaten, kotu bir yatirim oldu benim.
sr. member
Merit: 252
December 06, 2017, 01:04:02 AM
Fiyatlar resmen sıfıra dogru gitti, artık diptir diye gecen hafta almıstım sanırım bıraz, daha da dusmus ona gore:) bugun veya yarın tekrar alım yaparak 15-20k cıvarına cıkarma hedefım var bakalım, beklentım var kick'ten uzun vadede.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
December 05, 2017, 06:27:35 PM
Ödüllerin düşmesine rağmen çok güzel paralar bırakan bir projeydi, ico sırasında zaten siteyi yayınladılar
Bounty'sine katılmayan arkadaşlar hangi kafadalardı merak ediyorum
Sacma sapan bir yorum iste arkadasim 2cent su an coinin fiyati oduller dagitilana kadar 2cente dustu ayrica 30milyon token dagitacagiz diye reklam yaparak insanlari cektiler sonrada 3 milyon anca dagittilar. Dalga gecer gibi blog yazalarina 100 token verdi icoda 3000 tanesi 1 eth den satildi hesap et yani. 1-2 dolar blog yazisina para verdi sen hangi kafayi yasiyorsun merak ettim

Tamam forumda post kasılsın buna karşı bir itirazım yok ama en azından bir araştır bilip bilmeden yorum yapma ya da en azından bildiğin konuya mesaj yaz. Smiley Konuya gelecek olursak, ben bounty kampanyalarını kötü yöneten projelere karşı bir türlü ısınamıyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
December 05, 2017, 06:21:45 PM
Ödüllerin düşmesine rağmen çok güzel paralar bırakan bir projeydi, ico sırasında zaten siteyi yayınladılar
Sacma sapan bir yorum iste arkadasim 2cent su an coinin fiyati oduller dagitilana kadar 2cente dustu ayrica 30milyon token dagitacagiz diye reklam yaparak insanlari cektiler sonrada 3 milyon anca dagittilar. Dalga gecer gibi blog yazalarina 100 token verdi icoda 3000 tanesi 1 eth den satildi hesap et yani. 1-2 dolar blog yazisina para verdi sen hangi kafayi yasiyorsun merak ettim
member
Activity: 144
Merit: 16
December 05, 2017, 06:17:03 PM
Ya hocam ben konuyu okudum ama malesef benim saksı iyi basmadı şu işe tabi bir de buralarda daha yeni olduğum için. Benim anladığım en az full member olmak gerekiyo ama yorumlara bakınca normal memberler de işe dahil olmuş gibi yardımcı olabilicek kimse var mı
member
Activity: 308
December 05, 2017, 12:37:09 PM
büyük ödüllü kampanyalar insanları korkutuyor hocam. scam çıkma ihtimalide vardı. bakınız atlant scam çıktı mesela. her zaman yazan kadar token verilmiyor.
full member
Activity: 252
The future is your Genome
December 05, 2017, 12:26:42 PM

Önceden hangi iconun fazla bounty dağıtacağını ön görmek bana göre çok zor. Grin O yüzden katılmayanları suçlamanızı acımasızca buluyorum zaten ödüllerini alana kadar canı çıktı kampanyaya katılan insanların. Smiley
Pages:
Jump to: