Pages:
Author

Topic: [ KICKICO ] ÖDÜL KAMPANYASI KONUSU - page 9. (Read 13938 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 14, 2017, 12:38:50 AM
Buradaki oyun belli zaten 26 kasima kadar hafif bir yukselisle bounty hunterlarin elindekileri toplamaya calisiyorlar sonra verecekler gazi yukari, ben boyle dusunuyorum
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
November 13, 2017, 10:24:54 PM
Sosyal medyada, Binance'de kabul edilmediğimiz doğru değil henüz projeyi incelemediler tarzında bir şeyler demişler, umarım Binance'ye girer yakın zamanda harika olur.
sr. member
Activity: 336
November 10, 2017, 04:49:57 AM
Fiyat 3'te 1'inin de altında 0.030'a inmişti. Yüzde 30'luk artışla 0.040'a dayanmış. Bari 26'sına kadar ico fiyatına gelse de tokenlerin kilidi kalkınca tekrar dump yer.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
November 04, 2017, 12:53:10 PM
İki saat önce göndermişler ekstra kickcoin göndermişler. Oranını hesapladım yaklaşık %3' e tekabül ediyor. 30.000 tl lik alım yapsak her ay en az 1000 tl kazancı olur miktara göre artış yok galiba ama fiyatı artar bence durmaz buralarda.

bu fiyatlarda durmasının hiç bir mantıga  gelir  yanı olamaz zaten . şimdi ki olaylar kesinlikle piyasaların durumu ve  daha önce bahsettiğim bounty olaylarından kaynakli. daha önce ilgili tarihlerde yazdigim her  posttan sonra  kickico ile ilgili ne dediysem olmuş iyi araştirmiştim iyi sahiplenmiştim projeyi. bounty giremedim fakat ico olarak düşünüyordum baya araştirmiştim sonrasında tam dahil olacak iken bounty saçmaligini görünce vazgeçmiştim. tabi bu  yine yatırımcılara  yaradı icodan değil ama bu tarz projeleri araştirip bulan insanlar için iyi oldu. şu anda gerçekten fiyati cok ucuz en son fiyatlar daha düşecek dedigim noktadan biraz daha düştü. şimdi olay ayın 26'sini beklemek. bu tarihe  kadar muhtemelen biraz daha düşüşler olacak bounty'den yada ico dan  alanlar varsa kesinlikle satmayin günü gelince. üstelik alim yapmak isteynler için de o tarihler uygun olacaktir. illa ki satan olur. proje muhtemelen 3 ay sonra kendisini bulacaktir. sadece biraz sabretmek lazim ilk girdiğin de markete fiyati  iyiydi o seviyelerden bu seviyelere geldi.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 04, 2017, 11:10:53 AM
İki saat önce göndermişler ekstra kickcoin göndermişler. Oranını hesapladım yaklaşık %3' e tekabül ediyor. 30.000 tl lik alım yapsak her ay en az 1000 tl kazancı olur miktara göre artış yok galiba ama fiyatı artar bence durmaz buralarda.
sr. member
Activity: 784
November 03, 2017, 08:23:31 AM
banada gelmedi ama keşke gelseydi iyice düştü fiyatı
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
November 03, 2017, 07:10:26 AM

Bana gelmedi nedense sen ne zaman almıştın herhalde aynı günlerde almış olmalısın belki gönderirler bekleyeyim zaman alabilir. Merak ettiğim bir konuya değindin soracaktım aklımdan çıkmış unutuyorum sormayı. Kickico ile katılmak mümkün peki anlık kurdan mı katılıyoruz nasıl hesaplanıyor yani kickcoin fiyatı düşerse daha fazla göndermek gerekecek fiyat yükselirse daha az göndermek gerekiyor.
Onu bende bılmıyorum bozdurulmuyor henuz katılamadık yanı, ben kickico web sayfasına uye olarak oraya ethereum adresımı eklemıstım onu belırteyım de belkı o yuzden gondermıslerdır.
hero member
November 03, 2017, 07:06:02 AM

Sadece ICO dan girenlere mi dağıtılıyor bounty yoluyla alanlara verilmiyor mu bilgin var mı, ama şimdi baktım daha bir ay olmamış dağıtımdan almışım 22 gün önce gelmiş görünüyor tam bir ay olması gerekiyor sanırım.
ben icoya girmedim bana gelmiş, telegramda imzasına giren bir arkadaşlar konuşuyordum ona sordum onada gelmiş
boyle boyle 2019.09 a kadar dagıtacaklar emisyonu azaltacaklarmış, platformda kullanılan kickleri topladıkca yakacaklarmış.
mesela şu an platformdan cıkan icolar var onlara kick ile katılanlar oluyor o kickleri zamanla yakacaklar, proje adam olma yolunda ilerliyor gibi.

Bana gelmedi nedense sen ne zaman almıştın herhalde aynı günlerde almış olmalısın belki gönderirler bekleyeyim zaman alabilir. Merak ettiğim bir konuya değindin soracaktım aklımdan çıkmış unutuyorum sormayı. Kickico ile katılmak mümkün peki anlık kurdan mı katılıyoruz nasıl hesaplanıyor yani kickcoin fiyatı düşerse daha fazla göndermek gerekecek fiyat yükselirse daha az göndermek gerekiyor.
sr. member
November 03, 2017, 06:54:48 AM

Sadece ICO dan girenlere mi dağıtılıyor bounty yoluyla alanlara verilmiyor mu bilgin var mı, ama şimdi baktım daha bir ay olmamış dağıtımdan almışım 22 gün önce gelmiş görünüyor tam bir ay olması gerekiyor sanırım.
ben icoya girmedim bana gelmiş, telegramda imzasına giren bir arkadaşlar konuşuyordum ona sordum onada gelmiş
boyle boyle 2019.09 a kadar dagıtacaklar emisyonu azaltacaklarmış, platformda kullanılan kickleri topladıkca yakacaklarmış.
mesela şu an platformdan cıkan icolar var onlara kick ile katılanlar oluyor o kickleri zamanla yakacaklar, proje adam olma yolunda ilerliyor gibi.
hero member
November 03, 2017, 06:45:22 AM
http://www.newsbtc.com/2017/11/03/kickico-burning-40-million-tokens/

40 mılyon token yakılacakmıs bana bugun 1790 tane daha kıckcoin yollamıslar,2019.09'a kadar her ay böyle token yollayacaklarmış
750 milyon yerine 458 milyon dolaşımda token kalacakmış ileriki aşamalarda hedefleri buymuş, devede kulak yakacakları yani

sr. member
November 03, 2017, 06:38:37 AM
http://www.newsbtc.com/2017/11/03/kickico-burning-40-million-tokens/

40 mılyon token yakılacakmıs bana bugun 1790 tane daha kıckcoin yollamıslar,2019.09'a kadar her ay böyle token yollayacaklarmış
750 milyon yerine 458 milyon dolaşımda token kalacakmış ileriki aşamalarda hedefleri buymuş, devede kulak yakacakları yani
hero member
November 01, 2017, 06:39:24 PM
Bounty yüzünden ICO dan alınanların satılması her ne sebepten olursa olsun bana göre eşekliktir. Mantığı yok aslında var ama kişisel bazda var toplama baktığımızda zarar getiriyor. Düşer diye satıyorlar daha da düşüyor sonra da niye yükselmiyor bounty 26 sında dağıtılacağı biliniyordu daha doğrusu kilitli kalacaktı iki ay sonrasına gün verildi az bir zaman değil, madem böyle bir iş yapıyorlar en başında neden yatırım yapılıyor anlamıyorum. Zaten bounty ödüllerini iyi kestiler. Ben satmayacağım ama ICO dan giren adam satacak benim satacağımı düşünerek.  Cheesy Ondan sonra ICO lara girmeyin diyorlar zaten girmeyin malı 2 den alıp 1 e satan sizsiniz.
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
November 01, 2017, 06:22:07 PM
Ben olsam elimde bir süre daha tutardım hele Bounty'den felan geldiyse dünden daha fazla tutardım. Kickico'nun yatırımcısı aç gözlü değil genel olarak gördüğüm kadarıyla ve bounty de büyük ödül vaadettikleri içni sıkıntı yaşadılar.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
November 01, 2017, 02:14:19 PM
yani moral bozmak gibi olmasin da fiyatlar muhtemelen biraz daha düşecek. ilk başlarda ki düşüş projenin bounty olayindan dolayi gerçekleşti. e yatirimcida takip ediyor  sonucta ne oluyor ne bitiyor diye. o kadar bounty'e bende olsam satardim diye ilk başta söylemiştim nitekim öyle de oldu.  şimdi ki düşüşün nedeni tamamen bitcoin ile alakali insanlar artık altcoinlere cok güvenmiyor o yüzden ellerinde ne varsa satip btc ye geçiyor btc zaten  uctu gitti 7 binleri görcek muhtemelen sonra ne olur bilmiyorum. kasım ayında da yine bişeyler var ondan dolayi rahat  bırakmadilar coini.  yeni yildan sonra inşallah herşey yoluna girecek diye düşünüyorum..
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
November 01, 2017, 11:11:46 AM
ne yükselmesi adamlar hayvan gibi çalışıyor MicroMoney , Eloplay , В2ВX , Universa Blockchain Protocol , HACKEN falan kickico aacılığıyla çıkıyor borsaya girdiğinde 25cent olan kickico deli ğibi çalışarak 3 cente kadar geriledi. Daha hunterların satışlarıyla 1 c te yolu var sakın alım yapmayın bugun bile %20+ düştü bu coin. Bu kadar çalışarak bu kadar düşmeyi nasıl beceriyorlar artık sanıyorum ki balınalar ucuzdan hunterların elindekilere göz dikmişler seneye aralık sonrası yukselır herhalde.

şu yazdıklarınıza rağmen düşüşün başka bi açıklaması olamaz heralde, bide bountyciler kilitli tokenleri satarsa dahada düşebilir dediğiniz gibi
sr. member
November 01, 2017, 09:09:59 AM
ne yükselmesi adamlar hayvan gibi çalışıyor MicroMoney , Eloplay , В2ВX , Universa Blockchain Protocol , HACKEN falan kickico aacılığıyla çıkıyor borsaya girdiğinde 25cent olan kickico deli ğibi çalışarak 3 cente kadar geriledi. Daha hunterların satışlarıyla 1 c te yolu var sakın alım yapmayın bugun bile %20+ düştü bu coin. Bu kadar çalışarak bu kadar düşmeyi nasıl beceriyorlar artık sanıyorum ki balınalar ucuzdan hunterların elindekilere göz dikmişler seneye aralık sonrası yukselır herhalde.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
November 01, 2017, 06:03:25 AM
Yükselecek az sabır.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
November 01, 2017, 04:17:51 AM
Bende sosyal medyasından bıraz gelen var bunları satamıyoruz zaten keske geldıgınde satabılseydık anında okuturdum son zamanlarda hersey dusuyor zaten yukselen coın bulmak neredeyse ımkansız
full member
Activity: 266
Merit: 242
November 01, 2017, 03:24:35 AM
ya ben demiştim birisi 25c den 15c duştu falan demişti bende bountyler satılana kadar 3-4c e duser demiştim ustune bounty hunterlar dumplar 2c e toplarız dediğimde yok hocam düşmez o kadar falan demişti arkadaş
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
November 01, 2017, 02:46:17 AM
Kickico gerçekten destekçilerini hayal kırıklığına uğrattı bounty tarafı tam bir talihsizlik. En hızlı değer kaybedenlerden olduğu gibi bir de ödüllerin den kıstılar.

bu projeye güvenen arkadaşlar sebebiyle takipteydim. Ama kendi ayaklarına sıktılar resmen.
Pages:
Jump to: