Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 15. (Read 223044 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
October 30, 2017, 05:58:13 PM
Yeni açılan borsalar dahil olmak üzere tüm borsa sitelerinde hesabım var ama ilk işlem yerim koinim.com olduğu ve kimlik belgelerimi paylaşmış olduğum için btc alımını ve tl'ye dönüşlerimi koinim'den yapıyorum. Amacıma hizmet ediyor ve yetiyor bana. Bir de zaten kimlik bilgilerini burda paylaştık daha fazla yerde paylaşmamak için diğer sitelerdeki hesabım onaylı değil sadece ne var ne yok diye bazen bakıyorum. Alışkanlıkların kolay değişmemesi gibi bir durum da var galiba.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
October 30, 2017, 05:42:03 PM
Komisyon oranları diğer türk borsaların 2 katı her btc transferinde fazladan 12 tl veriyoruz komisyonlar düşerse kesinlikle buraya geçeceğim.

Yorumlardan anladığım kadarıyla tek sorun komisyon ücretlerinin diğer borsalardan fazla olmasıda değil anladığım kadarıyla fazla komisyon almalarına rağmen işlemleri geç yapıyorlar buna rağmen neden hala koinim kutlanan insanlar var yorumlar mısınız lütfen.
member
Activity: 70
Merit: 10
October 30, 2017, 06:15:53 AM
Komisyon oranları diğer türk borsaların 2 katı her btc transferinde fazladan 12 tl veriyoruz komisyonlar düşerse kesinlikle buraya geçeceğim.
newbie
Activity: 89
October 30, 2017, 06:00:57 AM
koinim den genel olarak bende memnunum en azından şimdiye kadar bir sorun yaşamadan alışlarımı yaptım. evet komisyon oranları yüksek ancak rakibi çok fazla olmadığı için normaldir. en azından fatura yolluyorlar  Smiley
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
October 30, 2017, 04:25:28 AM
zamanında çok giydirdim ama şu an Tr içindeki en düzgünlerinden kanımca. paribu falan çok kullanmadım ama koinim baya işlevsel geliyor bana.

bazen alış-satış arasındaki makas çok büyük olsa da, madenci ücreti yani gönderi ücreti yüksek olsa da süreklilik sağlamıştır. bırakıp, gitmiyor azizim.
sr. member
Activity: 672
Buy $BGL before it's too late!
October 29, 2017, 07:30:44 AM
Yavaştır hantaldır ama yıllardır koinim iyidir. Btcturk çekip gittiğinde de o vardı.

BTCtürk u sevmem etmem ama adamlar çekip gitmediler, bugun var olan herhangi bir borsanın karşılaşabileceği zorlu bir süreç yaşadılar.
Çekip gitmek BTC-e gibi olur, böyle bir şey yaşatmadılar insanlara.
Hizmet kalitesi kötü, hantal ise BTCTurk olmadığında olmalarının hatrına mı ticaret yapacak insanlar.
Ticarette duygusal olmayın, kaybedersiniz.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
October 26, 2017, 06:28:26 AM
arkadaslar ufak caplı mining yapıyorum toplanan btcleri burdan tl ye cevirmeyi düsünüyorum. sitede tr cekim ucreti 3 tl yazıyor ama diger yerlere baktıktan sonra supheye dustum. ornegin beinm 100 tl degerinde btc var  transferimi yaptım mevcut kur uzerinden btc yi bozdurdum kur degeri alıs satıs vs ordaki kayıp tmm. sonrasında hesabıma yatır dedigimde atıyorum kalan 98 tl yi 3 tl kesip bana 95 tl olarak gonderiyorlarmı yoksa baska ücret falan cıkıyormu.

birde sikayetvar sitesinde hesaptaki paralarının kaybolması yada el konulması gibi bir cok sikayet gordum. gerceklik payı varmıdır.

98 TL varsa ve tümünü çekmek istersen 95 TL olarak gönderirler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
October 25, 2017, 11:29:04 AM
Yavaştır hantaldır ama yıllardır koinim iyidir. Btcturk çekip gittiğinde de o vardı.

Btcturk çekip gittiğinde tekel durumunda kaldı koinim ve bunun etkisinden hala çıkamadı bana göre eskiden yavaş ve hantal olmasına rağmen insanlar koinimi kullanmak zorundaydı şimdi paribu gibi bir alternatifleri var piyasada kendilerini güncellemeleri gerekiyor.
newbie
Activity: 4
October 25, 2017, 11:17:49 AM
arkadaslar ufak caplı mining yapıyorum toplanan btcleri burdan tl ye cevirmeyi düsünüyorum. sitede tr cekim ucreti 3 tl yazıyor ama diger yerlere baktıktan sonra supheye dustum. ornegin beinm 100 tl degerinde btc var  transferimi yaptım mevcut kur uzerinden btc yi bozdurdum kur degeri alıs satıs vs ordaki kayıp tmm. sonrasında hesabıma yatır dedigimde atıyorum kalan 98 tl yi 3 tl kesip bana 95 tl olarak gonderiyorlarmı yoksa baska ücret falan cıkıyormu.

birde sikayetvar sitesinde hesaptaki paralarının kaybolması yada el konulması gibi bir cok sikayet gordum. gerceklik payı varmıdır.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
October 23, 2017, 03:40:29 AM
BTG ile ilgili hala bir açıklama yok değil mi? Bir açıklama gelse de biz de ona göre pozisyon alsak.
Zaten sürekli fatura kesip yollaması sebebiyle hafiften soğumaya başladık Cheesy
full member
Activity: 210
October 22, 2017, 03:36:48 PM
arayüz olarak sanırım en iyisi. tl yatırma işleminde hiç sorun yatırmadım.

tl yatır kısmı -> tutar gir -> verdikleri iban'a tutarı yolla -> bekle(15-30dk) -> tl ile btc al

şu sadelik gerçekten güzel. karışık arayüz yok.
member
Activity: 82
Merit: 10
October 20, 2017, 06:22:16 AM
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
October 20, 2017, 04:43:34 AM
Mailim koinimden gelen pdf lerle doldu taştı en son aylar önce işlem yaptım 4 tane e fatura nedir  15 günde, kesemediğiniz tum faturaları bana mı kesiyorsunuz hayırdır?

bunun benzerini de geçen hafta bende yaşadım, en az 7 fatura geldi arka arkaya.

herhalde bekletip, bekletip son zamanda havuzdaki herkese kesiyorlar galiba. böylelikle vergilendiriyorlar. doğru mu yanlış mı tartışılır ama suistimale açık şeyler.

Sistemde sorun olmuş aynı mail 10 defa  geldi aynı gün içinde.
sr. member
Activity: 364
October 20, 2017, 02:17:31 AM
Mailim koinimden gelen pdf lerle doldu taştı en son aylar önce işlem yaptım 4 tane e fatura nedir  15 günde, kesemediğiniz tum faturaları bana mı kesiyorsunuz hayırdır?

bunun benzerini de geçen hafta bende yaşadım, en az 7 fatura geldi arka arkaya.

herhalde bekletip, bekletip son zamanda havuzdaki herkese kesiyorlar galiba. böylelikle vergilendiriyorlar. doğru mu yanlış mı tartışılır ama suistimale açık şeyler.
full member
Activity: 742
Merit: 140
October 19, 2017, 08:14:49 PM
Ethereum eklense çok güzek olacak.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
October 16, 2017, 02:04:31 PM
full member
Activity: 135
October 13, 2017, 02:46:15 AM
dayatma bence kötü olmuş belkide insanlar direk wallet olarak kullanmak istiyor yada sadece al sat yapacak hesabını kullanmak istemicek çekmek için
full member
Activity: 434
Merit: 107
October 13, 2017, 02:29:23 AM
bugün siteye girdiğimde e fatura bilgileri giriş ekranı geldi otomatik. hangi menüye basam yine bu sayfa karşıma geliyor. başka menüye gitmeme izin vermiyor.

sevgili koininm ben belki alışveriş yapmayacağım sen neden ısrarla bu sayfayı dayatıyorsun? ayrıca e fatura bilgisinde doğum tarihini neden istiyorsun? zaten onaylı hesapta kimlik bilgilerimiz yok mu? amacın nedir?
full member
Activity: 196
Merit: 102
“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”
October 11, 2017, 02:40:35 PM
Yeni Çatallanma ile alakalı herhangi bir açıklama yaptımı bu site arkadaşlar. Mail Attım ama cevap vermediler.

Henüz bir bilgi maili gelmedi hocam. Bir önceki fork muhabbetinde zaten her borsadan çok sonra mail gönderdiler, yani bir müddet çekimser kalıp gidişata göre olaya dahil olup olmadıklarını belirtiyorlar. O yüzden daha bilgilendirme mailinin gelmesine bayağı zaman var Smiley
member
Activity: 126
Merit: 12
October 11, 2017, 09:52:29 AM
Şuanda en çok kullanılan site diyebilirim oldukça pratik oldukçada ihtiyaç görüyor severek kullanıyorum.

Neye göre diyorsunuz ?
Hacime göre diğer 2 rakibinin çok gerisinde kalmış durumda, ani pump dumplarda sistemi kitleyip kendi emir temizleyen çakallar tarafından yönetiliyor, bitcoin transferinde rakipleri 3 onayda hesaba geçirirken Koinim 6. onayı bekliyor, defalarca gönderimlerde fee düşük tuttukları için saatlerce beklediğimiz oldu. Umarım biz gibi acı bir tecrübe ile öğrenmezsiniz bunları biz baştan uyaralım. Bu arada  yazmış olmak için yazmayalım.
Pages:
Jump to: