Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 19. (Read 223044 times)

newbie
Activity: 1
Merit: 0
September 15, 2017, 03:59:54 AM

Merhabalar
Dun 213.73 Tl maliyetle LTC aldım ve çekim işlemini gerçekleştirdim fakat şu saat oldu hala LTC yollanmadı şuanki zararım 1 LTC başına 60 TL'den fazla bu nasıl bir saçmalıktır koinim'den bir açıklama bekliyorum.Ekte çekim talebimi görebilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/EyEL1B.png
member
Activity: 182
Merit: 10
September 14, 2017, 02:00:39 PM
Çok fazla bilgi istiyorlar. API ile e-devlet üzerinden adres doğrulamak neyin nesidir. Hırsızlara kapı gösterir gibi.
Selfi ile kimlik onayı vs. saçmalık ötesi bir durum.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
September 14, 2017, 12:15:55 PM
Ben dün gece 40 TL EFT yaptım, sabaha karşı eft gerçekleşmiş, koinim de sabah 9:20 de onaylamış. İlk defa ertesi güne kalacak şekilde EFT yaptım sorun yaşamadım.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
September 14, 2017, 06:50:35 AM
Arkadaşlar merhabalar,
(Koinimde hesap onayım var. Bir kaç kere işlem yaptım sorunsuz şekilde)
Dün sabah 9 saatlerinde koinimin vermiş olduğu Akbank hesabına EFT yaptım mobil üzerinden benim bankamdan gitti dekont geldi problem görünmüyordu. IBAN ve açıklama kısmını bir kaç defa kontrol ettim sorun yok. Gün içerisinde hesaba geçer diye bekledim geçmedi. Bugün destek kısmına yazdım halen hesaba geçen yok ve geri dönüşte yok. Bu tarz bir problem yaşayan var mı? Normalde EFT en fazla 1-2 saat arasında gerçekleşiyordu.

Biraz alışılmışın dışında bir durum; iş gününde gönderdiğin bir EFTnin mesai saatleri içinde gerçekleşmesi gerekir.

Fakat Desteğe bugün ulaştı isen geri dönüş için biraz beklemen gerekir, eğer bir sorun oluşur ise elindeki DEKONT ile sorunun çözülmesi muhtemel.

Evet hocam destek ekibinden geri dönüş geldi dekonto gönderir misiniz diye. Gönderdim bekliyorum.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
September 14, 2017, 04:30:25 AM
Arkadaşlar merhabalar,
Dün sabah 9 saatlerinde koinimin vermiş olduğu Akbank hesabına EFT yaptım mobil üzerinden benim bankamdan gitti dekont geldi problem görünmüyordu. IBAN ve açıklama kısmını bir kaç defa kontrol ettim sorun yok. Gün içerisinde hesaba geçer diye bekledim geçmedi. Bugün destek kısmına yazdım halen hesaba geçen yok ve geri dönüşte yok. Bu tarz bir problem yaşayan var mı? Normalde EFT en fazla 1-2 saat arasında gerçekleşiyordu.

Biraz alışılmışın dışında bir durum; iş gününde gönderdiğin bir EFTnin mesai saatleri içinde gerçekleşmesi gerekir.

Fakat Desteğe bugün ulaştı isen geri dönüş için biraz beklemen gerekir, eğer bir sorun oluşur ise elindeki DEKONT ile sorunun çözülmesi muhtemel.

sr. member
Activity: 448
September 14, 2017, 04:03:53 AM
Arkadaşlar merhabalar,
newbie
Activity: 30
September 05, 2017, 08:07:50 AM
Yav arkadaşlar kusura bakmayın bir şey sorucam bilen arkadaşlara...
 Bu Türkiye'deki borsaların halihazırda çalıştıkları bankalar hangileri? Huh  Net olarak bileniniz var mı? paribu, koinim, btcTürk ve bitkapital... liste halinde ? Kendi sayfaları dahil hiçbir yerde rastlamadım, belki borsalar çalıştıkları bankaları bazen değiştirmek zorunda kalabilirler ancak yine de elinde şöyle güncel bir liste oluşturabilecek donesi olan var mı aramızda?
 Benim de enpara hesabım var mesela paribu dan para yatırmaya kalkınca başka başka bankalara yönlendiriyor, zannedersem seçemiyoruz da şu banka olsun diye... En azından çalıştıkları bankaları bilirsek orada hesap açar hafta sonu ve tatillerde EFT yerine havale ile rahat ederiz. Böyle bir liste oluştursak da (örneğin bir topic açılsa - ya da böyle bir topic var mı?) sürekli güncellense, bizim gibi yeniler dahil herkes faydalanır... Ne dersiniz iyi olmaz mı?
Saygılar,
Başka yok mu arkadaşlar?

Sadece Paribuyu söyleyim TEB le çalışıyor diğerlerine 1tl göndermem özellikle koinime Smiley
Teşekkürler dostum. Bana da Akbank no su vermişti Paribu.. Ben şimdi hem koinim de hem de btcTürk de hesap açmayı düşünüyordum. Yeni olduğumuz için bilmiyoruz, şimdi bir tartışmaya yol açmayalım özellikle bu topic de ama neden 1 TL bile yatırmam dedin? Özel bir sebebi var mı? İstersen pm den de atabilirsin...
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
September 04, 2017, 07:11:25 AM
Bch hesabina felen oldu mu? Bende hala 0 görünüyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
September 03, 2017, 10:58:39 PM
 Bu Türkiye'deki borsaların halihazırda çalıştıkları bankalar hangileri? Huh  Net olarak bileniniz var mı? paribu, koinim, btcTürk ve bitkapital... liste halinde ? Kendi sayfaları dahil hiçbir yerde rastlamadım, belki borsalar çalıştıkları bankaları bazen değiştirmek zorunda kalabilirler ancak yine de elinde şöyle güncel bir liste oluşturabilecek donesi olan var mı aramızda?
 Benim de enpara hesabım var mesela paribu dan para yatırmaya kalkınca başka başka bankalara yönlendiriyor, zannedersem seçemiyoruz da şu banka olsun diye... En azından çalıştıkları bankaları bilirsek orada hesap açar hafta sonu ve tatillerde EFT yerine havale ile rahat ederiz. Böyle bir liste oluştursak da (örneğin bir topic açılsa - ya da böyle bir topic var mı?) sürekli güncellense, bizim gibi yeniler dahil herkes faydalanır... Ne dersiniz iyi olmaz mı?
Saygılar,
Sadece Paribuyu söyleyim TEB le çalışıyor diğerlerine 1tl göndermem özellikle koinime Smiley
newbie
Activity: 30
September 03, 2017, 08:12:36 PM
Saygılar,
newbie
Activity: 45
September 03, 2017, 05:55:10 PM
Arkadaşlar dün koinime üye oldum ve hesap onayı için gerekenleri yaptım. Şuan bayram o yüzden hemen onaylanıcağını sanmıyorum fakat ortalama kaç günde onaylanır hesabım. Şimdiden teşekkürler

3 gün içersinde onaylanması gerekiyor.
full member
Activity: 616
Merit: 101
September 03, 2017, 01:22:01 PM
Arkadaşlar dün koinime üye oldum ve hesap onayı için gerekenleri yaptım. Şuan bayram o yüzden hemen onaylanıcağını sanmıyorum fakat ortalama kaç günde onaylanır hesabım. Şimdiden teşekkürler
full member
Activity: 602
Merit: 120
September 01, 2017, 07:45:10 AM
Güzel söyle mişsiniz ama koinim.com olarak ayrı bir vergi levhası vs leri yok mu ?
full member
Activity: 321
Merit: 100
Token That Will Transform The Venture Capital Mark
September 01, 2017, 07:43:08 AM
koinimde bayramda tl yatırma kapalı mı? eğer öyleyse yine bir koinim saçmalığına denk geldik demektir.

koinimin kötü bir reputasyonu var galiba Smiley bayramda tl yatırma kapalı değil. bankalar bayramda çalışmadığı için eft yapılamıyor, yalnızca havale yapabilirsiniz

yani koinim saçmalığı değil, klasik bankacılık saçmalığı. yaşasın bitcoin Smiley
sr. member
Activity: 300
September 01, 2017, 07:21:53 AM
koinimde bayramda tl yatırma kapalı mı? eğer öyleyse yine bir koinim saçmalığına denk geldik demektir.
member
Activity: 114
Merit: 38
August 31, 2017, 06:51:15 AM
Herşeye ragmen Koinimin psikolojik olarak güven veren bir yanı var, neden bilmiyorum.
newbie
Activity: 65
August 31, 2017, 04:14:59 AM
Ben de uzun bi aradan sonra tekrar btc alım satımı yapmaya başladım. Bi haftada 3 satış ve TL hesabıma havale yaptım site üzerinden. Sitedeki TL'nin hesabıma gelmesi ortalama 1 saat sürdü. Bence gayet makul.
sr. member
Activity: 346
Revolution
August 30, 2017, 07:59:55 PM
Hız konusunda bu hafta Koinim çok iyiydi tebrikler
hero member
Activity: 953
Merit: 504
August 30, 2017, 02:42:34 PM
gene 6 comfirmasyonda hesaba işlendi.uzun bir sure paribu ile devam etme kararı aldım. attığım mailede cevap vermediler.fee ücretlerindeki hile hurdaya da bişey demiyorum.

bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadılar mı? paribu ile dün işlem yaptım 3 doğrulamada hemen hesaba aktarıldı.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
August 29, 2017, 04:49:58 AM
gene 6 comfirmasyonda hesaba işlendi.uzun bir sure paribu ile devam etme kararı aldım. attığım mailede cevap vermediler.fee ücretlerindeki hile hurdaya da bişey demiyorum.
Pages:
Jump to: