Pages:
Author

Topic: Koliko nas ima? - page 16. (Read 37422 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 11, 2017, 07:07:55 PM
#67
Morat cu se malo baciti u istrazivacke vode da stvorim bolji uvid u situaciju Cheesy
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
March 11, 2017, 05:51:19 PM
#66
A bilo je tu još vlakova koji su prošli  Grin  Ethereum sa oko 50-60 puta povecanjem cijene, Gamecredits sa još i više, NEM, Monero, evo sad je Dash trenutno oko sto puta skuplji nego pocetkom 2014.  Anyway, I"m all in Lisk!!! Ocekujem 2018,2019 veliki porast cijene Liska baš kako je bilo sa ovim cryptovalutama.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 11, 2017, 05:24:37 PM
#65
Ćao! Evo i mene.
Samu sebe želim udariti jer sam ignorirala btc jedno tri godine jer sam imala pretpostavku da je to samo za darkweb aktivnosti. Ali dobro, nema smisla sada žaliti za prošlošću. Sada sam tu i eto, bolje ikad nego nikad Wink Ugodno sam iznenađena zbog sekcija na drugim jezicima na ovom forumu.

Kad si prvi put cula za bitcoine?? Ja se sjecam mozda negdje 2011 sam nesto procito o nekakvom rudarenju nekih bitcoinsa i zadrzao sam se na clanku svega tri cetiri sekunde misleci si nesto haha koje gluposti. Onda sam na kraju 2013 kad je bio all time high (do nedavno) od 1200usd i medijska eksplozija ponovo cuo o bitcoinu i htio se upucat jer sam dvije tri godine prije ignorirao vlak kojim sam se mogao namirit financijski za dvadeset godina zivota i više hahaha  Grin  Shocked  Roll Eyes  Cry    e da sam te 2011 skupljao besplatne bitcoine na faucetima od 0.05 btc po claimu... ili da sam samo kupio par tisuca za par lipa komad....hahahaha lol kill me
Eto, bas slicna situacija, negdje 2011/2012 da budem tocnija. Zapravo, cak sam i pokusala mineati (tada je jos imalo smisla to raditi) ali naravno nije bilo brzih rezultata pa sam odustala Tongue (a i ono, to sam radila na starom laptopu tako da se cudim sta mi nije crknuo u procesu Grin)
Ako ništa, zanimljivo je učiti, pratiti i gledati, čak i ako neću biti puna para Smiley
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
March 11, 2017, 02:10:36 PM
#64
Ćao! Evo i mene.
Samu sebe želim udariti jer sam ignorirala btc jedno tri godine jer sam imala pretpostavku da je to samo za darkweb aktivnosti. Ali dobro, nema smisla sada žaliti za prošlošću. Sada sam tu i eto, bolje ikad nego nikad Wink Ugodno sam iznenađena zbog sekcija na drugim jezicima na ovom forumu.

Kad si prvi put cula za bitcoine?? Ja se sjecam mozda negdje 2011 sam nesto procito o nekakvom rudarenju nekih bitcoinsa i zadrzao sam se na clanku svega tri cetiri sekunde misleci si nesto haha koje gluposti. Onda sam na kraju 2013 kad je bio all time high (do nedavno) od 1200usd i medijska eksplozija ponovo cuo o bitcoinu i htio se upucat jer sam dvije tri godine prije ignorirao vlak kojim sam se mogao namirit financijski za dvadeset godina zivota i više hahaha  Grin  Shocked  Roll Eyes  Cry    e da sam te 2011 skupljao besplatne bitcoine na faucetima od 0.05 btc po claimu... ili da sam samo kupio par tisuca za par lipa komad....hahahaha lol kill me
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 11, 2017, 09:42:51 AM
#63
Ćao! Evo i mene.
Samu sebe želim udariti jer sam ignorirala btc jedno tri godine jer sam imala pretpostavku da je to samo za darkweb aktivnosti. Ali dobro, nema smisla sada žaliti za prošlošću. Sada sam tu i eto, bolje ikad nego nikad Wink Ugodno sam iznenađena zbog sekcija na drugim jezicima na ovom forumu.
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
March 05, 2017, 09:37:31 AM
#62
Evo jedan Bosanac, drago mi je momci da vidim balkansku ekipu Smiley

u btc-u sam od 2012, solidno se zaradjivalo, kopao se btc sa 5850 na slush-u poolu Smiley))

moj prvi dobar profit je bio na QUARK-u, kopao sa dva CPU-a cisto iz dosade... i kasnije boom

odatle se kopao LTC, isto tako srecu imao izisao kad je bio najskuplji, pa dash(darkcoin)....

Sve u svemu, drago mi je da nas ima još!





Cool, cime se sad bavis ako nije tajna? Znacu uspio si prodat nesto litecoina kad je bio na 20-30 dolara? wow blago tebi.
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
February 14, 2017, 04:05:39 AM
#61
Evo da se i ja javim, cisto da znate da ima jos neko iz Srbije... e ajd sad promenite naziv podforuma u ExYU  Tongue
Rux
legendary
Activity: 1291
Merit: 1024
https://crypto.ba
January 19, 2017, 05:17:44 AM
#60
Evo jedan Bosanac, drago mi je momci da vidim balkansku ekipu Smiley

u btc-u sam od 2012, solidno se zaradjivalo, kopao se btc sa 5850 na slush-u poolu Smiley))

moj prvi dobar profit je bio na QUARK-u, kopao sa dva CPU-a cisto iz dosade... i kasnije boom

odatle se kopao LTC, isto tako srecu imao izisao kad je bio najskuplji, pa dash(darkcoin)....

Sve u svemu, drago mi je da nas ima još!



legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
January 02, 2017, 11:33:31 AM
#59
Evo još jedan iz Hrvatske Cheesy

novi na forumu, čitao sam dosta kao guest i odlučio priključit

u bitcoinima zadnjih godinu dana, nešto kao oblik štednje ili investicije  Smiley

Dobro nam došao!
Na ovom forumu imaš puno korisnih informacija, koje ti mogu pomoći u tvojem bitcoin putovanju Smiley
Što ne znaš, slobodno pitaj!
Imaš ovdje dosta iskusnih bitcoin korisnika, koji ti mogu pomoći u bilo čemu.
Enjoy the ride!
full member
Activity: 126
Merit: 100
January 01, 2017, 03:57:12 PM
#58
Evo još jedan iz Hrvatske Cheesy

novi na forumu, čitao sam dosta kao guest i odlučio priključit

u bitcoinima zadnjih godinu dana, nešto kao oblik štednje ili investicije  Smiley
hero member
Activity: 742
Merit: 500
September 04, 2016, 07:03:16 PM
#57
Dargo mi je da to čujem i ako je stvarno tako.

Eto vec sam nesto duze vremena na ovom forumu, i vidim da dosta ljudi ovdje dolazi iz Hrvatske ili okolnih drzava, pa me zanima koliko nas je ovdje, i iz kojih sve drzava dolazite  Grin

Jeli se ovo odnosi na koliko nas ima (exYu) ili isključivo samo iz Hrvatske i ostali su nepoželjni?

Koliko ja znam, iako u nazivu hrvatski, ova je sekcija foruma otvorena za sve koji su s prostora bivše države, te govore sličnim jezikom i imaju iste ili slične interese.
Dakle, svi ste poželjni Smiley
Uostalom, i kad bi se htjela napraviti neka diskriminacija po nacionalnosti ili državi, to ne bi bilo moguće a protivilo bi se i samoj ideji otvorenosti i jednakosti Bitcoina.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
September 04, 2016, 12:14:19 PM
#56
Eto vec sam nesto duze vremena na ovom forumu, i vidim da dosta ljudi ovdje dolazi iz Hrvatske ili okolnih drzava, pa me zanima koliko nas je ovdje, i iz kojih sve drzava dolazite  Grin

Jeli se ovo odnosi na koliko nas ima (exYu) ili isključivo samo iz Hrvatske i ostali su nepoželjni?

Koliko ja znam, iako u nazivu hrvatski, ova je sekcija foruma otvorena za sve koji su s prostora bivše države, te govore sličnim jezikom i imaju iste ili slične interese.
Dakle, svi ste poželjni Smiley
Uostalom, i kad bi se htjela napraviti neka diskriminacija po nacionalnosti ili državi, to ne bi bilo moguće a protivilo bi se i samoj ideji otvorenosti i jednakosti Bitcoina.
hero member
Activity: 742
Merit: 500
September 03, 2016, 06:29:00 PM
#55
Eto vec sam nesto duze vremena na ovom forumu, i vidim da dosta ljudi ovdje dolazi iz Hrvatske ili okolnih drzava, pa me zanima koliko nas je ovdje, i iz kojih sve drzava dolazite  Grin

Jeli se ovo odnosi na koliko nas ima (exYu) ili isključivo samo iz Hrvatske i ostali su nepoželjni?
newbie
Activity: 6
Merit: 0
August 23, 2016, 01:58:00 PM
#54
Evo i mene, hehe. zbrka u glavi od previše informacija u jednom danu, procesor se pregrijava. Cheesy
sr. member
Activity: 547
Merit: 250
February 09, 2016, 05:58:04 PM
#53
Mogu napraviti i GetGems grupu ako ima dovoljno zainteresiranih, pošto je orijentiran na btc u odnosu na irc.
hero member
Activity: 565
Merit: 503
February 09, 2016, 11:47:49 AM
#52
pozz iz Zagreba Smiley

Oho imamo ovdje i kolegica hehe Smiley, također pozz iz Zg-a.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
February 09, 2016, 11:44:37 AM
#51
pozz iz Zagreba Smiley
sr. member
Activity: 261
Merit: 518
February 09, 2016, 11:16:48 AM
#50
Pozdrav iz Britanije. Inače sam iz blizu Splita.

Ja sam dosta na IRC bitcoin-vezane kanale, imamo mi i #bitcoin-hr pa dođi te.
hero member
Activity: 565
Merit: 503
January 29, 2016, 12:22:40 PM
#49
https://twitter.com/magaura11/status/651637232512684032

Mozemo da pricamo i na hrvatskom.. znam par reci.. haha .. pozdr ...if you are interested DM here..or Twitter. pozdrav

Pozdrav! Odakle si nam ti?

Hahaha, cini mi se da nas tu ima vise koji zivimo van Hrvatske Grin

Da, rekao bih da je na ovom hrvatskom subforumu više svih drugih ljudi, iz Srbije, Bosne, Austrije, Mađarske nego iz same Hrvatske Smiley
Nije to ni tako loše, kad bi se ograničili samo na hrvate, koliko bi nas ovdje uopće ostalo?

Što nas je više to bolje. Svi su dobrodošli, bitno je da BTC zajednica raste. Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
January 29, 2016, 12:09:51 PM
#48
https://twitter.com/magaura11/status/651637232512684032

Mozemo da pricamo i na hrvatskom.. znam par reci.. haha .. pozdr ...if you are interested DM here..or Twitter. pozdrav

Pozdrav! Odakle si nam ti?

Hahaha, cini mi se da nas tu ima vise koji zivimo van Hrvatske Grin

Da, rekao bih da je na ovom hrvatskom subforumu više svih drugih ljudi, iz Srbije, Bosne, Austrije, Mađarske nego iz same Hrvatske Smiley
Nije to ni tako loše, kad bi se ograničili samo na hrvate, koliko bi nas ovdje uopće ostalo?
Pages:
Jump to: