Pages:
Author

Topic: [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit - page 2. (Read 963 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Jako, że konkurs miał trwać do marca postanawiłem, że zgloszenia do etapu drugiego przyjmowane będą do 8 lutego. (by były co najmniej na 3 tyg w przód)

2- najtrafniejsza predykcja jeśli chodzi o trafność zmiany ceny w czasie umieszczony na wykresie na podstawie dowolnych technik analizy technicznej (4 merity).

Memy mile widziane będą do ostatniego dnia lutego Smiley

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Zgadza się. Konkurs będzie trwał do marca 2019 (3 etapy z 4).
Etap, o którym mówisz, dotyczy przebiegu ceny w czasie. Odpal wykres na platwormie, z której najczęściej korzystasz, wrysuj opory,wsparcia, trendy, indykatory (cokolwiek, czym zwykle się posiłkujesz) i na podstawie tego narysuj jak twoim zdaniem będzie poruszał sie wykres do marca 2019. Czyli np. będzie teraz spadał do wspracia, skad sie odbije, dojdzie do fibo odbije sie i zakończy marzec na poziomie 3000. Tak rozrysowaną predykcję wrzuć w ten temat w formie zdjęcia i gotowe.
copper member
Activity: 82
Merit: 11
Hej,

Nie do końca rozumiem zasady. Mam określić zmianę procentową w stosunku do dzisiejszej ceny, ale w jakim okresie?
Mógłbyś rozwinąć?
Już po ptokach stary Roll Eyes
Konkurs zakończony, zwycięzca wyłoniony, nagrody rozdane.
Keep your eyes open & szczęśliwego, bitkowego roku.


Nie pytam o konkurs z typowaniem ceny BTC tylko o analizę techniczną. Z poprzednich postów wynika, iż ten konkurs jeszcze się nie zakończył.
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
Hej,

Nie do końca rozumiem zasady. Mam określić zmianę procentową w stosunku do dzisiejszej ceny, ale w jakim okresie?
Mógłbyś rozwinąć?
Już po ptokach stary Roll Eyes
Konkurs zakończony, zwycięzca wyłoniony, nagrody rozdane.
Keep your eyes open & szczęśliwego, bitkowego roku.
copper member
Activity: 82
Merit: 11
Hej,

Nie do końca rozumiem zasady. Mam określić zmianę procentową w stosunku do dzisiejszej ceny, ale w jakim okresie?
Mógłbyś rozwinąć?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Cena na sylwestra wynosiła 3687$, a predykcję najblizej ten ceny podał cornl - 3500$ (zaledwie 5,3% od rzeczywistej ceny). Gratuluję Smiley

Niestety byłem chyba najbliżej ze swoją wizją. Czy to już czas, żeby założyć kanał i zostać jutuberem?

Niestety mieć rację a być jutuberem to 2 zupełnie oddzielne kwestie. Żeby być jutuberem, to trzeba mówić ludziom to, co chcą uslyszeć a nie to, jak jest Smiley. Gratuluję jeszcze raz Smiley

Zachęcam do wzięcia udziału w pozostałych etapach. W predykcji w czasie wzięła udział puki co tylko 1 osoba, którą poprosiłem o uzupełnienie.
copper member
Activity: 756
Merit: 51
Niestety byłem chyba najbliżej ze swoją wizją. Czy to już czas, żeby założyć kanał i zostać jutuberem?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Witaj !
Dzięki za wzięcie udzialu w 2 etapie konkursu Smiley. Puki co jesteś pierwszym, który się tego podjął.  Prosiłbym jednak abyś wybrał 1 najbardziej prawdopodobny weług ciebie scenariusz. Na wykresie zaznaczyłeś na oko z 10 scenariuszy Smiley

20.02 Edit:Niestety nie wybrałes 1 scenariusza i musialem pominąc twoje zgłoszenie.
jr. member
Activity: 140
Merit: 5
Witam wszystkich,

Moim zdaniem cena będzie oscylować pomiędzy 3000 a 5000. Na wykresie zaznaczyłem też alternatywne scenariusze. Trzeba czekać na rozwój wydarzeń. Tutaj link do screena z TradingView: https://www.tradingview.com/x/xnJmE31L/

Pozdrawiam
copper member
Activity: 756
Merit: 51
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
3700 dalej trzyma i wygląda jak dla mnie całkiem solidnie. Każde dotknięcie wiąże się z silnym podbiciem (na małych interwałach to widać). Wygląda troszkę jak przy drugim odbiciu od 6000$ (wtedy mielismy strzal na 10000$). Wydaje mi się wiec, że jeśli nawet mielibyśmy przebić 3600 to wcześniej zobaczymy co słychać przy 5500.

Pod koniec wspracia każde dotknięcie do 6000 wiązało się z zanikiem podaży - jakby duzi gracze bali się przebic 6000 by nie wywołać paniki i móc sprzedawać dalej po małej odbitce. Pierwsze odbicia natomiast wiązaly się z pojawieniem się mega popytu zbierającego podaż - tak tez jest teraz.

Zauwazyłem również, że kilka procent pod każdym wsparciem w momencie łamania pojawiają się na binance półki po 100-200 btc i nie są to fake walle bo są przejadane przez wybijane stoplossy. Jakby ktoś wybijal wsparcia by zbierac panike spod nich.

Moim zdaniem trafisz z predykcja jeśli w ciągu miesiąca zdążymy skoczyć na 5500 i wrócić na 3500 Smiley
copper member
Activity: 756
Merit: 51
Idzie w stronę mojego strzału, ale jakoś to nie cieszy szczególnie Tongue
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Dziś ostatni dzień na wzięcie udziału w pierwszym etapie konkursu. Zapraszam wszystkich do chociażby rzucenia ceną  Smiley
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Ogólnie głęboko wierzę, że ATH BTC mamy dopiero przed sobą, to jednak nie liczę na natychmiastowe, gwałtowne odbicie. Dlatego obstawiam 3500 USD na koniec roku. Obym się mylił  Grin

Fajny pomysł na temat, szansa na ukulanie pierwszego merita dla mnie Cheesy Myślę, że w festiwalu memów też wystartuję, ale poczekam na wenę Smiley
Dzięki za wzięcie udzialu. 3600$ wydało mi się dość silne i jak widać obecnie ciągnie w górę po odbiciu. Mam nadzieje, że to nie tobie będę wręczał nagrodę za najlepszą predycje Smiley Kombinuj lepiej nad memem Smiley Może ten cię zainspiruje:




Witam społeczność!
Na forum nowy, ale z krypto już ponad rok Smiley
1) 9000 USD. Pewnie każdy teraz się uśmiecha pod nosem, ale chcę poprzeć moją analizę końcem roku. Jak to koniec roku to korpo często kupują duże ilości BTC żeby mniej podatku zapłacić i wykazać to jako stratę, może się mylę ale jeżeli nie to będzie śmiesznie ! Cheesy
4) https://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bitcoin+spada%3F&insbox2=I+dobrze%21+przecie%C5%BC+to+z%C5%82odzieje%21&insbox3=20862&fin=1 ( nie wiem jak wstawić cały obrazek, nowy na forum, przepraszam Cheesy)

Dzięki za wzięcie udziału. Też trzymam kciuki za jakimś mocniejszym odbiciem Smiley.


hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
1) 9000 USD. Pewnie każdy teraz się uśmiecha pod nosem
...

Ja się nie uśmiecham... nie ździwi mnie ani spadek poniżej $3.000 ani wzrost powyżej $10.000 (cały czas hołduję swojej teorii że grubasy cały czas starają "strząsnąć" z bitcoina tych świerzaków którzy w czasie zimowej bańki kupowali po 15 - 20 tys ale jeszcze się nie wyleczyli z crypto i hodlują więc może potrzeba im jeszcze trochę więcej emocji, których dostarczy ściągnięcie kursu na nowe niziny... a potem up up up



obrazek wstawiłeś dobrze ale jako newbie w Twoich postach obrazki nie będą wyświetlane - musisz zwiększyć rangę do Jr. Member (co wiąże się z koniecznością uzyskania Merita - co może załatwić Ci na przykład ten konkurs) lub zainwestować w płatne członkostwo typu Copper Membership link tutaj. Ja osobiście polecam pierwsze rozwiązanie ;-)

newbie
Activity: 5
Merit: 0
Witam społeczność!
Na forum nowy, ale z krypto już ponad rok Smiley
1) 9000 USD. Pewnie każdy teraz się uśmiecha pod nosem, ale chcę poprzeć moją analizę końcem roku. Jak to koniec roku to korpo często kupują duże ilości BTC żeby mniej podatku zapłacić i wykazać to jako stratę, może się mylę ale jeżeli nie to będzie śmiesznie ! Cheesy
4) https://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Bitcoin+spada%3F&insbox2=I+dobrze%21+przecie%C5%BC+to+z%C5%82odzieje%21&insbox3=20862&fin=1 ( nie wiem jak wstawić cały obrazek, nowy na forum, przepraszam Cheesy)
copper member
Activity: 756
Merit: 51
Ogólnie głęboko wierzę, że ATH BTC mamy dopiero przed sobą, to jednak nie liczę na natychmiastowe, gwałtowne odbicie. Dlatego obstawiam 3500 USD na koniec roku. Obym się mylił  Grin

Fajny pomysł na temat, szansa na ukulanie pierwszego merita dla mnie Cheesy Myślę, że w festiwalu memów też wystartuję, ale poczekam na wenę Smiley
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Cześć!


Ja ze swojej strony dorzucę predykcję na poziomie 4600 $ na początku przyszłego roku. Przeczucie mówi mi, że nie możemy spadać w nieskończoność, a ilość newsów, które potwierdzają wciąż rosnące zainteresowanie technologią blockchain musi (w końcu!) spowodować podniesienie ceny. Na razie nieduże, ale w następnych miesiącach... kto wie?


Bardzo fajny sposób na aktywizację polskiej społeczności tego forum! Mnie również mobilizuje do postowania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Dzięki za wzięcie udziału Smiley. Możesz wziąć również udział w innych etapach Smiley

Zapraszam wszystkich do chociażby rzucenia ceny ponieważ zostało ostatnie kilka dni na wzięcie udzialu w tym punkcie. Zależało mi by był to koniec listopada, by predyckje były na min. miesiąc do przodu a nie, by pierwsi zgadywali na prawie 2 miesiące do przodu a ostatni na kilka dni. .
"1- najtrafniejsza predykcja na 1 stycznia (00:00 na giełdzie binance w parze BTC/USDT lub jeśli do tego czasu USDT/USD zacznie wariować to BTC/USD według coinmarketcap) - każdy uczestnik może podać 1 wartość do końca listopada wraz z krótkim uzasadnieniem. (4 merity)"



Zapraszam zapraszam zapraszam Smiley
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Cześć!


Ja ze swojej strony dorzucę predykcję na poziomie 4600 $ na początku przyszłego roku. Przeczucie mówi mi, że nie możemy spadać w nieskończoność, a ilość newsów, które potwierdzają wciąż rosnące zainteresowanie technologią blockchain musi (w końcu!) spowodować podniesienie ceny. Na razie nieduże, ale w następnych miesiącach... kto wie?


Bardzo fajny sposób na aktywizację polskiej społeczności tego forum! Mnie również mobilizuje do postowania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622

[/center]


Dzięki za wzięcie udziału Smiley

Mem bardzo dobry Smiley Jakbym siebie widzial Smiley

Patrząc po gigantycznej ilości środków przelewanych z giełd Binance lub Bitfinex na prywatne portfele wnioskuje, że duże i bogate podmioty rynkowe nie bez powodu zaczynają hodlować, mój typ na 01.01.2019 to wariant mega optymistyczny i zakładam 8300 $ za 1 BTC.

Przejrzałem te transakcje i powiem ci, że bardziej wygląda mi to na przelew na konto giełdy niż z giełdy na portfele prywatne (lub wewnętrzny przelew hot wallet do cald wallet dużej giełdy).
Pages:
Jump to: