Pages:
Author

Topic: Kredit za bitcoin - page 3. (Read 1193 times)

legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
May 21, 2020, 03:21:57 AM
#6
Nešto slično su mnogi ljudi pokušavali prije desetak godina, kada je bio IPO za tzv. ''narodne'' dionice tj dionice T coma i Ine.
Država ih je nudila svima s popustom pa je to izgledalo kao sigurna zarada za sve.
Ljudi su masovno dizali nenamjenske kredite u bankama a red za registraciju za kupnju dionica je bio kilometarski, kao da se nešto dijeli  Grin Grin
Na kraju, jedino oni koji su odmah išli prodavati te dionice bili su u plusu a ostali nisu zaradili ni da pokriju rate kredita.
Nedavno sam čuo priči o jednoj obitelji u Nizozemskoj, koja je prodala kuću, uložila sav novac u bitcoine a oni žive u kamp prikolici, putuju svijetom i čekaju da bitcoin naraste  Grin Grin
Ovo su ekstremi i moj ti je savjet da se kloniš takvih riskantnih pothvata, jer su prerizični.
Radije izdvoji onoliko koliko možeš, i pomalo kupuj, trejdaj, ili zarađuj ako znaš programirati, raditi logoe, prevoditi...
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
May 21, 2020, 02:57:25 AM
#5
A zašto ne napraviš slijedeće... Umjesto da digneš kredit, počni kupovati Bitcoin mjesečno za iznos koji bi inače plaćala ratu kredita. Na taj način ti se ništa neće dogoditi ako u jednom trenutku više ne budeš mogla izdvojiti mjesečni iznos rate kredita (jednostavno preskočiš kupnju Bitcoina jedan mjesec), a opet ćeš imati Bitcoin. Naravno, na taj način ćeš imati manju zaradu ako cijena krene gore. Ali što ako cijena BTC-a krene padati, a ti svejedno moraš plaćati ratu kredita?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 20, 2020, 03:34:15 PM
#4
Trebala bih gotovinski kredit za kupnju bitcoina i tražim najjeftiniju priliku
Naišla sam na ovaj kalkulator kredita http://www.bank24.hr
Imate li preporuku prema čemu odabrati od ovih 6 banaka, koja je najvažnija stavka?


Nemoj. Zbog pandemije nitko nije siguran da ce zadrzati posao i jos je neizvjesno hoce li svjetska ekonomija pasti u dublju krizu, mozda cak i depresiju. Globalno trziste se moze srusiti, a u tom trenu ni BTC nece biti otporan te se moze dogoditi da cijena padne za 50% dan nakon sto si digla kredit i kupila BTC i oporavak traje godinu dana u najboljem slucaju. A u medjuvremenu izgubis posao, dogodi se novi potres, kaos, svasta nesto i nisi u stanju otplacivati kredit. Tad tek pocinju problemi.

upravo kao sto je receno, u BTC mozes uloziti novac koji ti nije potreban, i mozes ga izgubiti, a nadas se najboljem i long term hodlingu, a nikako pare od kredita, to je put u propast, koji se moze dobro zavrsiti, ali je preveliki rizik da bi uopste pokusavala
member
Activity: 112
Merit: 24
May 20, 2020, 02:52:33 PM
#3
Trebala bih gotovinski kredit za kupnju bitcoina i tražim najjeftiniju priliku
Naišla sam na ovaj kalkulator kredita http://www.bank24.hr
Imate li preporuku prema čemu odabrati od ovih 6 banaka, koja je najvažnija stavka?


Nemoj. Zbog pandemije nitko nije siguran da ce zadrzati posao i jos je neizvjesno hoce li svjetska ekonomija pasti u dublju krizu, mozda cak i depresiju. Globalno trziste se moze srusiti, a u tom trenu ni BTC nece biti otporan te se moze dogoditi da cijena padne za 50% dan nakon sto si digla kredit i kupila BTC i oporavak traje godinu dana u najboljem slucaju. A u medjuvremenu izgubis posao, dogodi se novi potres, kaos, svasta nesto i nisi u stanju otplacivati kredit. Tad tek pocinju problemi.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 20, 2020, 12:14:46 PM
#2
Trebala bih gotovinski kredit za kupnju bitcoina i tražim najjeftiniju priliku
Naišla sam na ovaj kalkulator kredita http://www.bank24.hr
Imate li preporuku prema čemu odabrati od ovih 6 banaka, koja je najvažnija stavka?


E pa moja preporuka je da se klonis toga. Zbog kredita su mnogi u velikim govnima.
Jer bitcoin ce mozda skocit za duplo u iducih godinu dana, a mozda ce i srokat se na 1/10 sadasnje cijene i nece biti oporavka godinama.

Ako ti je kredit jedini nacin, radije nemoj.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
May 20, 2020, 11:55:25 AM
#1
Trebala bih gotovinski kredit za kupnju bitcoina i tražim najjeftiniju priliku
Naišla sam na ovaj kalkulator kredita http://www.bank24.hr
Imate li preporuku prema čemu odabrati od ovih 6 banaka, koja je najvažnija stavka?
Pages:
Jump to: