Pages:
Author

Topic: Kretanje cijene - page 8. (Read 42675 times)

full member
Activity: 242
Merit: 104
May 22, 2017, 09:38:46 AM
 Grin
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
May 22, 2017, 04:16:19 AM
 Tongue
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
March 07, 2017, 03:35:34 PM
evo danas je bitcoin pao za 53$ (4,10% ) .. sad me muci jel se bude dizao ili ce nastaviti padati posto ce vjerojatno 13.03. past jos vise zbog  ETF-a  Sad


dal da prodam danas ili cekam  Huh  

Takve oscilacije su sasvim normalne i očekivane.
Kad god cijena bitcoina dođe do neke ''psihološke'' granice, što je obično neki ''okrugli'' broj kao 1000$, 1100 $ ... ljudi si počnu postavljati isto pitanje kao i ti i krene masovna rasprodaja, što snizi cijenu bitcoina.
Kada se uspostavi nova ravnoteža između prodaje i kupnje, na nekoj nižoj razini, stvari se vrate u normalu i cijena počne opet rasti.
Odluka o prodaji je samo tvoja, ali moj savjet je pričekati Smiley
full member
Activity: 645
Merit: 145
March 07, 2017, 11:14:19 AM
evo danas je bitcoin pao za 53$ (4,10% ) .. sad me muci jel se bude dizao ili ce nastaviti padati posto ce vjerojatno 13.03. past jos vise zbog  ETF-a  Sad


dal da prodam danas ili cekam  Huh 
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
March 02, 2017, 12:41:35 PM
Jako teško da će roknit, samo se i dalje lagano penje. ja sam izašao van na 1129$ i to sam si mislio bi nebi, i odem na epay podići cijeli jedan primecoin što sam na faucetu nakliko i vidim crvenim slovima nesječam se teksta doslovno, ali u stilu :hackers attack bitcoin, please be patient all withdrawals are postponed. I tako me uhvatila panika da će naglo pasti jer znam da su lani nešto opljačkali pa je cijena pala naglo s 700 na 500 $.

I sad šipak ostao sam na 0.04 a naručio si taman visa karticu

Jel zna netko šta se događa s dashcoinom cijena mu se udvostručila u zadnjih par dana i dalje raste
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
March 02, 2017, 09:34:15 AM
E sad neka rokne na ispod kilu i dobar.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
February 23, 2017, 12:03:20 PM
Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin

Teško je davati takve prognoze, jer je previše faktora u igri.
Sigurno da nije realno očekivati pravocrtni i neprestani rast, bez oscilacija.
Moje je predviđanje da će mnogi iskoristiti ovu najnoviju ''top'' cijenu da iskeširaju dio svojih bitcoina i zarade, te iskoriste tu zaradu za nešto drugo, investiraju ili podignu novac.
Zbog toga će cijena vjerojatno malo pasti jer će biti veći teret na sell.
Nakon toga će cijena ponovno rasti.

Znam da je teško imati predviđanja, ali možemo nagađati, što sve može biti.
I meni se čini da će se takav scenarij odigrati jer je to već bilo ove godine puno njih je prodalo za 1100 i kupilo opet po 950$

Mene malo brine što u zadnje vrijeme ima jako puno nepotvrđenih transakcija na blockchainu

91511 Unconfirmed Transactions Live updating list of new bitcoin transactions

Da nebi preopterečenje mreže dovelo do jačeg pada cijene

Da, ovo i mene brine.
Prije sam na potvrdu transakcije čekao sat, dva.
U zadnje vrijeme čekam i više od 24 sata, a to zaista nije dobro.
Bojim se, ako ovakva situacija potraje, da bi se neki korisnici mogli početi rješavati bitcoina i prodavati ga, te početi kupovati druge crypto valute, što bi opet dovelo do pada cijene bitcoina, a i mogao bi se povećati  broj nepotvrđenih transakcija.
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
February 23, 2017, 06:20:55 AM
Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin

Teško je davati takve prognoze, jer je previše faktora u igri.
Sigurno da nije realno očekivati pravocrtni i neprestani rast, bez oscilacija.
Moje je predviđanje da će mnogi iskoristiti ovu najnoviju ''top'' cijenu da iskeširaju dio svojih bitcoina i zarade, te iskoriste tu zaradu za nešto drugo, investiraju ili podignu novac.
Zbog toga će cijena vjerojatno malo pasti jer će biti veći teret na sell.
Nakon toga će cijena ponovno rasti.

Znam da je teško imati predviđanja, ali možemo nagađati, što sve može biti.
I meni se čini da će se takav scenarij odigrati jer je to već bilo ove godine puno njih je prodalo za 1100 i kupilo opet po 950$

Mene malo brine što u zadnje vrijeme ima jako puno nepotvrđenih transakcija na blockchainu

91511 Unconfirmed Transactions Live updating list of new bitcoin transactions

Da nebi preopterečenje mreže dovelo do jačeg pada cijene
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
February 22, 2017, 03:11:22 PM
Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin

Teško je davati takve prognoze, jer je previše faktora u igri.
Sigurno da nije realno očekivati pravocrtni i neprestani rast, bez oscilacija.
Moje je predviđanje da će mnogi iskoristiti ovu najnoviju ''top'' cijenu da iskeširaju dio svojih bitcoina i zarade, te iskoriste tu zaradu za nešto drugo, investiraju ili podignu novac.
Zbog toga će cijena vjerojatno malo pasti jer će biti veći teret na sell.
Nakon toga će cijena ponovno rasti.
full member
Activity: 211
Merit: 101
February 22, 2017, 12:12:11 PM
Ja sam noćas izašo van, sa 1010 - 1120 u deset dana, čisto zadovoljan.
mislim da ću sada pričekati sa ponovnim ulaskom dok ne vidim odluku vezanu uz ETF, poslije toga bi cijena opet trebala divljati
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
February 22, 2017, 11:45:51 AM
Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
February 07, 2017, 06:44:32 AM
Pa hvala bogu da nema jedinstva. To je POZITIVNO! To je ono što ga dijeli od trenutnog stanja. Ni sekunde ne sumnjam da će se problem riješiti kad zagusti jer opcija ima na pretek.

A što se cijene tiče, zar nije čudno kako smo se lagano naviknuli na tih 1000$ po komadu? To mi je onako sada....normalno....
newbie
Activity: 15
Merit: 0
February 06, 2017, 11:48:54 AM
Meni  izgleda kao da ce sada cijena bitcoina sada rasti i to bas kak treba a ne malo gore pa opet nazad dolje kak se desava stalno ovih dana.Bitcoinu raste popularnost tako da je i za ocekivati da ce rasti i cijena sto se moze takoder vidjeti iz toga da sve vise i vise proizvoda i usluga se moze dobiti pomocu bitcoina.Taokoder ako Donald Trump donese zakone koji bi potaknuli bitcoin kriptovalutu na rast mogla bi cijena bitcoina doseci mozda cak i 2000$ nabrzaka,a ako Donald Trump donese zakon po kojem bi bitcoin bio ilegalan u USA onda bi mogla cijena bitcoina dosta pasti ali bi se pocela kasniije opet ubrzano dizati jer bi na crnom trzistu ga kupovali Amerikanci samo sumjnam da ce Trump ukinuti bitcoin u USA jer i njemu je stalo da svugdje ugrabi pare ,a ovo mu moze biti super prilika.

Nažalost teško je išta kratkoročno predvidjeti. Što se tiče dugoročnog predviđanja, brzo širenje prepoznatljivosti bitcoina vjerojatno daje jak vjetar u leđa bitcoinu, ali treba imati u vidu i probleme koje ima bitcoin danas. Broj transakcija u sekundi je malen za široku primjenu, nema jedinstva u vođenju bitcoina, a mnogo drugih cryptovaluta mogu pružiti usluge i brzinu koje bitcoin nema. Hrpu love istresti u bitcoin, a zaobići diverzifickaciju u druge alt-coin-e nije možda najbolji potez, pogotovo što "stado koje se uvijek šiša" sluša o bitcoinu samo ono što želi ćuti.
legendary
Activity: 1178
Merit: 1014
Hodling since 2011.®
February 06, 2017, 08:39:49 AM
Ono kad imaš osjećaj da triba kupit bitcoin bez obzira šta je kilu dolara jer..... više nikad neće biti jeftiniji.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
January 29, 2017, 07:57:41 AM
Meni  izgleda kao da ce sada cijena bitcoina sada rasti i to bas kak treba a ne malo gore pa opet nazad dolje kak se desava stalno ovih dana.Bitcoinu raste popularnost tako da je i za ocekivati da ce rasti i cijena sto se moze takoder vidjeti iz toga da sve vise i vise proizvoda i usluga se moze dobiti pomocu bitcoina.Taokoder ako Donald Trump donese zakone koji bi potaknuli bitcoin kriptovalutu na rast mogla bi cijena bitcoina doseci mozda cak i 2000$ nabrzaka,a ako Donald Trump donese zakon po kojem bi bitcoin bio ilegalan u USA onda bi mogla cijena bitcoina dosta pasti ali bi se pocela kasniije opet ubrzano dizati jer bi na crnom trzistu ga kupovali Amerikanci samo sumjnam da ce Trump ukinuti bitcoin u USA jer i njemu je stalo da svugdje ugrabi pare ,a ovo mu moze biti super prilika.

Ne mislim da zapravo itko može ''ukinuti'' ili zabraniti bitcoine.
Bitcoini postoje samo na Internetu i jedino bi se potpunim gašenjem Interneta bitcoini mogli zaustaviti.
Ovako, ako netko i pokuša nametnuti neka ograničenja protiv bitcoina, u Americi, ili bilo gdje drugdje, to može imat učinka samo na one amerikance koji trebaju ''real'' cash i žele razmjeniti bitcoine u dolare i povući na svoj račun.
Za one, koji samo drže bitcoine u svojim walletima, ili kupuju online s njima, trejdaju i sl. nikavog učinka ne bi bilo.
Iskreno, mislim da Trump sada ima puno važnijeg posla nego razmišljati obitcoinima (ukoliko je ikad i čuo za to, što sumnjam). Smiley
full member
Activity: 168
Merit: 100
January 28, 2017, 08:05:59 PM
Meni  izgleda kao da ce sada cijena bitcoina sada rasti i to bas kak treba a ne malo gore pa opet nazad dolje kak se desava stalno ovih dana.Bitcoinu raste popularnost tako da je i za ocekivati da ce rasti i cijena sto se moze takoder vidjeti iz toga da sve vise i vise proizvoda i usluga se moze dobiti pomocu bitcoina.Taokoder ako Donald Trump donese zakone koji bi potaknuli bitcoin kriptovalutu na rast mogla bi cijena bitcoina doseci mozda cak i 2000$ nabrzaka,a ako Donald Trump donese zakon po kojem bi bitcoin bio ilegalan u USA onda bi mogla cijena bitcoina dosta pasti ali bi se pocela kasniije opet ubrzano dizati jer bi na crnom trzistu ga kupovali Amerikanci samo sumjnam da ce Trump ukinuti bitcoin u USA jer i njemu je stalo da svugdje ugrabi pare ,a ovo mu moze biti super prilika.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
November 25, 2016, 04:15:40 AM
Meni izgleda kao da je lakše predvidjeti neke ternutne padove nego rast. Dogodi se velika krađa? Kratkoročno ide dole. Pukne neka mjenjačnica? Opet dole itd.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
November 24, 2016, 11:56:02 AM
Šta mislite, koliku cijenu će Bitcoin imati do kraja ove godine?

Kako je krenuo lijepo rasti do kraja godine $1000 je realno za ocekivati, a i da ovakva cijena ostane da ne pada i to je takodjer super.
Kod Bitcoina je jako teško dati neka realna predviđanja.
Prije svega, Bitcoin nije dio mainstreama i s njim se ne trguje na službenim burzama, ne može se kupiti u bankama...
Govorimo o altenativnom tržištu virtualnih valuta, gdje je jako teško bilo što predviđati, a ono što je bilo prije tjedan, dva, ili godinu, ne znači gotovo ništa danas.
Dugoročno, vjerujem da će bitcoin rasti ali kratkoročno su mogući mnogi skokovi, i prema gore i prema dolje.


legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
November 24, 2016, 07:59:35 AM
Tim tehnickim analizama ne vjerujem kolko je crnog pod noktom. Ekipa uzme graf i onda povlaci crte kako ih volja. Ak uzmes u ovom razdoblju, crte idu ovak, ak uzmes neko drugo razdoblje, crte idu onak. Poprilicno je jednostavno napraviti graf koji ce izgledati bas onako kako ti hoces. A kad mozes napraviti da nesto izgleda kako god te volja, onda to nesto bas i ne vidim kao bazu na kojoj bi kreirao svoje misljenje ili pretpostavku.

Ne znam puno o tehničkoj analizi, ali kad bi baš morao reći što iskreno mislim o tome bilo bi nešto slično poput quote ove poruke. Bilo bi lijepo da nije tako i da mogu nešto naučiti o tome, ali ....


Ako zelite nesto nauciti tako da zaista nesto pametno mozete reci o tome, preporucujem: Technical Analisys, The Complete Resource for Financial Market Technicians; od C.D. Kirkpatrick i J.R. Dahlquist.

Pages:
Jump to: