Pages:
Author

Topic: Kripto para boğalarına potansiyel yıl sonu rallisi için yeşil ışık - page 2. (Read 612 times)

member
Activity: 560
Merit: 11
bu sene tutun ki bitcoin 5000 dolara gitti, hadi 6000 dolara gitsin, hadi 7000 dolar. ralliyi sırf geciktirmek ve özellikle satın alanları kandırmak için onu 5000 dolara düşürmesini bilirler. rallinin ilk ayağı böyle merdiven basamağı gibi çık, çık olmayacak. 2 ileri 2 geri  ,  2 ileri 1 geri, 2 ileri 2 geri böyle uğraştırarak gidecek.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Grafik okumalar, indikatörler, piyasanın genel seyrediş şekli derken yine elimizdekileri aldılar ve bekleyin ilk boğada kazanacaksınız dediler bizlere. hodl hodl hodl !  Huh
member
Activity: 249
Bu boğa muhabbeti iyice masallara döndü. Geldi gelecek, yükseldi yükselecek, sürekli bir beklenti var. Ama böyle bir beklentiye kaynaklık edecek hiçbir dayanak noktası olmayınca ortada mantıksız bir durum oluyor.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
maalesef buradaki öngörüler tutmadı ve yıl sonuna geldiğimiz şu günlerde içinde bulunduğumuz ayı sezonu kendisini daha fazla hissettirdi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
2017 aralık ayındaki gibi bir yükseliş beklentisine girdi insanlar yada en azından öyle bişey olacakmış gibi bir hava yaratılıyor. Ralli olur veya olmaz bişey diyemem ama temkinli olmak lazım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Benim gibi bu, kadar çok bekleyen varken göz göre göre geleceğini sanmıyorum. Tabii umarım gelir.
member
Activity: 406
Bu kadar adam boğa gelecek her şey iyiye gidiyor diyorsa boğa moğa gelmez arkadaşlar. Boğa dediğin kimseye çaktırmadan sinsi sinsi girer piyasaya anlayamazsın. Bir bakmışsın boğanın ortasına gelmişsin. Biz yine de hayırlısı diyelim, yaklaşık bir yıldır süren ayı piyasası insanları çok yordu. Umarım yeşil günler kısa zamanda gelir.
member
Activity: 249
Ben bu olumlu hava estirilmesi muhabbetinin büyük bir manipülasyon olduğunu düşünüyorum. Boğa gelecek diye gaza gelmemek lazım. Dikkatli olmak çok önemli.
member
Activity: 168
Merit: 10
Piyasadaki büyük bir çoğunluğun negatiflige ikna olması ile olumlu bişrseyler olabilecegini bende düşünüyorum. Ancak hala bu seviyelerden elindkeileri satmaya calısan da varsa niye yükselticeklerki bu seviyelerden toplamaya devam etmek varken. Hacim biraz daha dibe vurabilse cok daha olumlu bakardım ben
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
valla yarıladık ilerledik kasımda ama yeşilden eser yok şu an. önümüzde kasım için hala 20 gün daha var çok da umutsuz olmamak gerekli.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
Boğayı beklememek en güzeli aslında. Bu piyasada da para kazanılıyor. Piyasa bu haldeyken kazandığınızda üstine bir de boğa gelirse işte erken emeklilik.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Valla geçen ay elimdeki tokenler daha değerliydi şimdi hissettirmeden düşüyoruz yavaş yavaş eridiğimiz için de gözümüze görünmüyor.
jr. member
Activity: 560
boğaya giriyoruz dedikçe elimdeki tokenlerin değeri daha da düşmeye başladı  Smiley son 2 aydır ortalama olarak %30 üzeri değer kaybı yaşadı, sadece etheriumda biraz hareketlenme oldu o kadar.
member
Activity: 350
Merit: 14
Sürekli boğa deyip mal alıyoruz dip olarak görünen yerin aslında tepe olduğunu sonra anlıyoruz .
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
hicbir deger surekli dusmeyecegi gibi surekli artmaz da bildigimiz gibi.borsa icin soylenen "sabredenlerin, sabirsizlardan kazandiklari paradir" lafinin tam ortasindayiz.eskisi gibi boga olur mu bilemem ama olmasa bile donem donem guzel karlar birakiyor piyasa.olduk bittik diyecek bir durum yok yani.boga gelirse de ne ala
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Yıl sonu aşağı yönlü bir ralli bekliyorum. Daha önceki ayı döneminde yıl sonu en dip seviyeyi görmüş. Kimse kendini kandırmasın. 1-2 sene daha bekleyecek herkes. 1 yıl ne kadar uzun bir zamanmış anladık. 1-2 sene bakalım nasıl geçecek. Ama bu haberlerle o kadar zaman geçmez. Artık ciddiye almayın bu tarz haberleri.
copper member
Activity: 224
Piyasada coinlerin x10 x100 lere varan oranlarda düşmesi sebebi ile kolay kolay yeni yatırımcı gelmiyor. Yeni yatırımcı gelse zaten artacak. Balinalarda paralarını diğer yatırım araçlarında değerlendiriyorlar. İnşallah kısa zaman geri gelirlerde hepimiz güzel paralar kazanırız.
jr. member
Activity: 224
Yıl sonu bir yükseliş olacak büyük ihtimalle ama geçen seneye ulaşacağını pek sanmıyorum. Geçen seneki fiyatlara ulaşmak için daha bekleyeceğimizi umuyorum, umarım yanılırım.
jr. member
Activity: 236
Bu piyasaya analiz çizgi ıvır zıvır işlemiyor ne delikanlılar rezil oldu tövbe ettiler bir daha da gösterrge falan açmadılar
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Artık piyasalarda en ufak yükseliş olduğunda bile hiç eski hevesim ile sevinemiyorum. Bu sevinci yaşayamamamdaki sebep yaşadığımız yükselişin kısa süreli sürmesi değil, her yükseliş sonrasında gerek bu tarz forumlarda gerekse sosyal medya ağlarında boğa haberleri görmektir. Yahu arkadaşım bıkmadınız mı bu tarz haberleri paylaşmaktan veya bu tarz konuları açmaktan? En ufak bir fiyat dalgalanmasında hemen boğa dönemi geldiğini iddia eden çeşit türlü insan türüyor ortalıkta. Durum o kadar kötü oldu ki olası bir %0.1 gibi yükselişlerde de boğa dönemi haberi göreceğim diye düşünmüyor değilim artık. Bırakın arkadaşlar bu işleri, paylaşmayın şu içerikleri.
Pages:
Jump to: