Pages:
Author

Topic: Kripto para boğalarına potansiyel yıl sonu rallisi için yeşil ışık - page 3. (Read 612 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Ok geriliyor, yaydan çıkacak. Bütün kripto paralar uçuşa geçecek, her şey çok olumlu çok süper. Yeniden her gün binlerce dolar kazanacaz.

Bu düşünceler bir gün gerçek olacak fakat piyasada her şey olumlu dense dahi eskisi gibi yükseliş göremiyoruz Smiley
member
Activity: 378
Merit: 14
Aslında neredeyse negatif hiç bir şey yok. Ama yine nedense piyasa bir türlü yukarı yönde ilerleyemiyor. Bir an önce bir gelişme yaşanırsa iyi olacak. Benim büyük yatırımım yok ama olan insanlar epey zarar etti.
jr. member
Activity: 630
Merit: 1
Cindeki gelismeler olumlu bir hava yaratsa bile henuz bir ralli olabilecegi yonundeki haberler pek gercekci gorunmuyor. Umarim yaniliyorumdur fakat gecen sene sonu olanlari tekrar yasamamiz biraz zor.
jr. member
Activity: 560
Pozitif bir havanın estiği su götürmez bir gerçek ama ralli beklemek için hala erken. Ben ne kadar bu seneden umudumu kessem de içimdeki beklentiyi öldüremiyorum.

aynen öyle düşünüyorum bende, 1 yıldır baya can sıkıcı geçti terste ve hodl durumunda kaldık bir çok kripto parada, bu yakın dönemde olmazsa artık 2019 sonuna kalacak hevesler.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Hep sansasyonel haberler goruyoruz. Bu sefer oldu diyoruz pat piyasalar allak pullak oluyor. Umarim bu sefer hakli cikarlarda bizde onumuzu gorururz bir seneye yakindir bekliyoruz artik su boga gelsede yuzumuz biraz olsa gulse.
member
Activity: 406
Merit: 11
Bu ralli gelecek beklentisi ile yine milleti iyi sillkeleyecekler gibi geliyor bana. Fazla güvenmemek lazım, bir boğa gelecekse de sene sonu herkesin beklediği bir tarihte değil kimsenin beklemediği değişik bir zamanda gelecektir. Herkesin bildiği sır değildir.
member
Activity: 112
Merit: 31
Millete aldırıp aldırıp çakacaklar yine.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
Pozitif bir havanın estiği su götürmez bir gerçek ama ralli beklemek için hala erken. Ben ne kadar bu seneden umudumu kessem de içimdeki beklentiyi öldüremiyorum.
jr. member
Activity: 113
En büyük kripto paraları izleyen bir kripto para endeksinde MACD teknik göstergesi, Ekim ayının ortalarından beri ilk kez pozitif.
Kripto para dünyasında heyecan yükseliyor.

En büyük kripto paralardan bazılarını izleyen bir endekse uyarlanan teknik bir gösterge, kripto para piyasasının kötü gidişattan kurtulmak için pozisyon almış olabileceğini gösteriyor.
Bloomberg Galaxy Crypto Index’te MACD teknik göstergesi, son bir ay içinde ilk kez olumlu yönde saptı. Hareket, fonun yaklaşık yüzde 30’unu oluşturan Bitcoin‘deki yükseliş eğilimiyle birlikte geldi. 6,500 dolardan el değiştiren lider kripto para, iki haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.
Öte yandan Bitcoin’in Directional Movement Index’indeki (DMI) uzun vadeli trend çizgileri de dijital paranın bu hafta yeni bir boğa aşamasına giriyor olduğunu gösterdi.

eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, “Teknikler ve temeller harika görünüyor. Tüm sinyaller kripto para piyasasında bir Noel Baba rallisine işaret ediyor.” dedi.

Endeksin üçüncü en büyük üyesi olan ve Ripple olarak bilinen kripto para XRP de bu hafta önemli ölçüde değer kazandı. Kripto para, Pazartesi günü yüzde 18 oranında yükseldi.

Haber: Bloomberg
Kaynak: https://uzmancoin.com/bitcoin-endeks-pozitif/

Pages:
Jump to: