Pages:
Author

Topic: KRİPTO PARA BORSASININ MEZARINI BİNANCE KA-ZA-CAK! - page 3. (Read 538 times)

jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Bir önceki boğanın sonu binance'ın yükseliş zamanına denk gelmişti, şu anda da binance botlarının boğaya engel odluğu söyleniyor ne kadar doğrudur tartışılır. Ama botların bu sektöre zarar verdiği çok açık.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Binance Pundix'e ne yaptı ortada.Öyle bir baskıladıki hiç artmadan nefes aldırtmadan her gün fiyat dibe çakıldı.Binanceye girenler yükseliş yerine dibi boyluyor yeni coinler genelde.Kendi yaptığı ieo'lar ile millete x5 fiyattan veriyor.Ben şahsen x5 yapmış ieo''ya niye gireyim.İco fiyatının 10\1 fiyatında coinler var iken.Bir ay sonra zaten çöp olma yoluna gidiyor ieo'dan çıkan coinler.Elinde patlar o fiyatlardan alanların.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben de daha önce pek çok kez Binance'nin hızla tekelleştiğine vurgu yapmıştım. Hatta patron şirketi haline geldiği görülüyor. Yöneticinin kişisel bir kararıyla pek çok coin/token delist edilme tehlikesi altında. Neyi pump ya da dump yapacaklarına da yöneticilerin insiyatifi hakim olmuş. Bence de büyük bir rakip gelmesi şart oldu. Yoksa "ben yaptım oldu" çizgisine iyice kayacaklar. Piyasayı tek bir borsanın domine etmesi çok tehlikeli!
member
Activity: 588
Merit: 22
Allah korusun binance bi çökerse biz ayvayı yeriz.. Ne olur halimiz bilmiyorum..Binance bu piyasanın can damarı olmuş sanki..Yarın birgün eğer binance biz çekiliyoruz derse,işte o zaman btc sanırım 1 dolarları görür... Sırf bu sebepten parayı tamamen bir borsada tutmamak lazım
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
ekranda görünen usdt ve btc lerin, orada fake volume yaratilan paralarin hesaplarinda olmadiklarini düsünüyorum.
100.000btc hard wallet'de varsa, borsada 100.000 gercek ve 100.000 fake btc ile oynuyorlar kendileri, aynisi usdt icinde gecerli.
sonra baska borsalarda dump edin coinleri, oradan gercek usdt ve btc hesaplarina transfer edebilirler.
pundi, btt, trx gibi milyar tane olan coinler bu yüzden yaratiliyor zaten
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
gel arastiranadam öpeceğim seni. bak şu ana kadar yazdığın en güzel yazı. bu yazı sayesinde tutturma oranın %80'i geçmiş durumda. ben ve benim gibi birkaç rahatsız daha kaç ay önceden bu durumun böyle olacağını yazdı ama milletin tek derdi ieo'dan x4 yapmak olduğu için sallamadı. merak etmeyin sıra hepimize gelecek. hayırlısı be gülüm.
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
Selamlar! Kötü bir analiz ile sizlerleyim. Bugüne kadar %80 doğruluk payım vardır. En azından BTC 3200$ iken bas bas bağırdım Şubat ayından itibaren toparlanma var diye. Ve şuan 5500$ civarında. Bana gelip AMB aldın, kasayla girdin düştü demeyin. En baba paralar 1 hafta %30 düştü. Neyse beyler.

CİDDİ BİR KONU VAR! FARKINDA MISINIZ? SEKTÖRÜ BİNANCE ELE GEÇİRDİ! BU KESİNLİKLE ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY!!!!!

İSTEDİKLERİ PARAYI ÇIKARTIP DÜŞÜREBİLİYORLAR. DELİST İLE DİBE ÇAKIP, LİSTELEYEREK KÖŞE OLUYORLAR. USD/USDT EKLEMELERİ İLE BİR PARAYI %40'LARA ARTTIRABİLİYORLAR. DÜŞÜNÜN BİNANCE ÇALIŞANLARINDAN BUNLARDAN NASİPLENENLERİ!! BİZSE BEKLEYELİM ÖYLE...

RAKİPSİZ OLMAK İYİ DEĞİLDİR, BİNANCE CİDDİ BİR RAKİP LAZIM. BORSANIN %85'İ BURADA DÖNÜYOR. İYİ BİR ŞEY DEĞİL. UFAK BİR GÜNCELLEME DE KESİNTİDE PİYASA DÜŞÜŞE GEÇİYOR. ESKİDEN DE BİNANCE DA HACK OLAYLARI OLDU FALAN. AMA ARTIK BÖYLE UFAK OLAYLAR BORSAYI ÇÖKERTİR. YERLE BİR EDER. BU KÖTÜ BİR ŞEY.

UMARIM BİR RAKİP GELİR. YOKSA BİNANCE BU BORSAYI SÖMÜRMEYE DEVAM EDECEK VE ENİNDE SONUNDA PATLAMASINA SEBEP OLACAKTIR. ÜZGÜNÜM.
 Huh
Pages:
Jump to: