Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 2. (Read 3616 times)

full member
Activity: 497
Merit: 119
April 05, 2021, 12:22:18 PM
Yeni ismiyle Kucoin Token (KCS) neden fırladı derseniz, aylardır test edilen KuChain'in beta testleri bitmeye yaklaşmış. KuChain Haziran'a kadar aktif olacakmış. O da BSC gibi Ethereum-uyumlu.

KCS'nin gerçek durumunun KuCoin'deki BNB/KCS marketinden takip edilmesini tavsiye ederim. Orası artıyorsa Binance'in verdiği haberlerden daha olumlu haberler var demektir Smiley
BNB/KCS'de grid tradinge başlamıştım. BNB'nin her türlü KCS'den daha iyi performans vereceğini düşünerek KCS cinsinden zarar etmem diye düşünmüştüm. İlk günler iyi de kâr ettim fakat son 2 gündür, KCS BNB'yi resmen perişan etti.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 02, 2021, 03:44:40 PM
Heyt be ilk borsa coinim olur kendisi, binance e rakip olarak çıktılar çok güzel ilerlediler ama sonra büyük sıçtılar ve bu borsada listeleneceğini duyuran her coin dump yiyordu Sad
Borsa çok listeleme yaptı gereksiz millet soğudu borsada gerekli özeni göstermediler ve müşteri kaybettiler devamlı.
Şuan Binance ile kafa kafaya olabilirdi.
full member
April 02, 2021, 12:05:12 PM
Yeni ismiyle Kucoin Token (KCS) neden fırladı derseniz, aylardır test edilen KuChain'in beta testleri bitmeye yaklaşmış. KuChain Haziran'a kadar aktif olacakmış. O da BSC gibi Ethereum-uyumlu.

KCS'nin gerçek durumunun KuCoin'deki BNB/KCS marketinden takip edilmesini tavsiye ederim. Orası artıyorsa Binance'in verdiği haberlerden daha olumlu haberler var demektir Smiley
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 26, 2021, 04:47:18 PM
Allah belasını versin bu borsanın da coininde.  Birde bunu övüp aldıran ziya denilen e hakkım haram olsun 1 dolardan fazla etmez bu boktan coin

Hocam birincisi ziya kim?
İkincisi kaçtan aldınız ve beklentiniz ne?
Sabırlı olmakta fayda var. Bnb gibi olmasını beklemiyorsun herhalde?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
February 26, 2021, 06:07:04 AM
Allah belasını versin bu borsanın da coininde.  Birde bunu övüp aldıran ziya denilen e hakkım haram olsun 1 dolardan fazla etmez bu boktan coin

Bu piyasada var olacaksanız kendi kararlarınızı vereceksiniz şu şunu dedi bu bunu dedi hikaye kimsenin ağzı ile yürümüyor bu piyasa zaten yürüyor olsa o kişileri siz göremezsiniz merak etmeyin.

Bnb bu piyasanın en dirençli coinlerinden ve arkası en sağlam alt coinlerinden biridir ama düşüş başladığında yok sen en iyisiymişsin vs diye birşey olmaz ezer geçerler.
member
Activity: 299
Merit: 11
February 26, 2021, 02:15:44 AM
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
February 25, 2021, 01:04:52 PM
Bu bullda da Binance'den sonra 2. olamazsak bir daha olmaz diye gaza bastılar muhtemelen Smiley
KuCoin 3 ayda bir yerine her ay KCS yakmaya karar verdi. Tam yol ileri Smiley

https://www.kucoin.com/news/en-kcs-team-completes-13th-quarterly-q4-2020-kcs-burn

Mantıklı bir hareket ama her ay yakacağı adet 3 ay da yakacağı ile aynı mı acaba?
Zaten kucoinin kendi belini doğrultması için ciddi ataklar yapması lazım. En son olan hackten sonra daha hala kendisine gelemedi bence.
full member
February 25, 2021, 09:27:20 AM
Bu bullda da Binance'den sonra 2. olamazsak bir daha olmaz diye gaza bastılar muhtemelen Smiley
KuCoin 3 ayda bir yerine her ay KCS yakmaya karar verdi. Tam yol ileri Smiley

https://www.kucoin.com/news/en-kcs-team-completes-13th-quarterly-q4-2020-kcs-burn
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 22, 2021, 05:05:44 PM

sadece kcs özelinde değil, genel olarak borsa tokenlerinin iyi ataklar gerçekleştirdiği bir dönemde bulunuyoruz; zaten piyasaya en iyi reaksiyonu hep borsa tokenleri gösteriyor...
Bunu biliyorum hocam, bundan yazmadım. Adamların ATH'si $20 civarında bir yerde, daha birkaç ay önce $0.7'yi gördü. Birkaç hafta önce acayip gaz açıklamalar yaptılar. Önce ilk 50, sonra 1-2 yıl içinde ilk 15 falan dediler. KCS'yi diğer borsalara sokacağız, sokamazsak KCS pairlerini artıracağız, KCS bu ekosistemin en temel parçası olacak, daha fazla önemseyeceğiz vs. Bu bullda da Binance'den sonra 2. olamazsak bir daha olmaz diye gaza bastılar muhtemelen Smiley

Ayrıca gelen bonusa göre fiyat düşük kaldı. Fiyat mecburen artmak zorunda. Hacimler arttıkça daha fazla ödül dağıtıyor. 1000 KCS'ye günlük $4'a yakın bonus gelmeye başladı.

Şu bitmaxin tokeni bundan 1 ay önce 60 satoshi iken elimde idi. Bugün satoshi bazlı 1000 i geçti. Ben 200 lere gelince satmıştım. Biraz daha sabretsem  iyi olacakmış ama sabır edemedim o kadar.
full member
February 22, 2021, 07:03:35 AM
Galiba Kucoin niyeti bozdu, yılların acısını çıkaracaklar Smiley Dolar bazlı ATH'lerini geçirtecekler muhtemelen.

Benim bozdurduğumu anladığından beri tırmanışa geçti hocam. Yıllardır tutuyordum yeter lan diyip çıktım, pişman etti.
Ben bozdurmuyorum hocam, benim ilk amacım zengin olmak değil, ilk amacım yatarak aylık belli miktarda para kazanmak Smiley O nedenle, nerede passive income orada ben Smiley Tabii Kucoin sahipleri bir CZ kadar güven vermiyor ama bakacağız. CZ, KCS modeline geçiyoruz dese BNB yarın $10000 olur Smiley
full member
February 22, 2021, 07:00:09 AM

sadece kcs özelinde değil, genel olarak borsa tokenlerinin iyi ataklar gerçekleştirdiği bir dönemde bulunuyoruz; zaten piyasaya en iyi reaksiyonu hep borsa tokenleri gösteriyor...
Bunu biliyorum hocam, bundan yazmadım. Adamların ATH'si $20 civarında bir yerde, daha birkaç ay önce $0.7'yi gördü. Birkaç hafta önce acayip gaz açıklamalar yaptılar. Önce ilk 50, sonra 1-2 yıl içinde ilk 15 falan dediler. KCS'yi diğer borsalara sokacağız, sokamazsak KCS pairlerini artıracağız, KCS bu ekosistemin en temel parçası olacak, daha fazla önemseyeceğiz vs. Bu bullda da Binance'den sonra 2. olamazsak bir daha olmaz diye gaza bastılar muhtemelen Smiley

Ayrıca gelen bonusa göre fiyat düşük kaldı. Fiyat mecburen artmak zorunda. Hacimler arttıkça daha fazla ödül dağıtıyor. 1000 KCS'ye günlük $4'a yakın bonus gelmeye başladı.
member
Activity: 349
Merit: 52
February 22, 2021, 03:01:24 AM
Galiba Kucoin niyeti bozdu, yılların acısını çıkaracaklar Smiley Dolar bazlı ATH'lerini geçirtecekler muhtemelen.

Benim bozdurduğumu anladığından beri tırmanışa geçti hocam. Yıllardır tutuyordum yeter lan diyip çıktım, pişman etti.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
February 22, 2021, 12:51:13 AM

full member
February 21, 2021, 07:43:09 PM
member
Activity: 364
Merit: 10
June 17, 2018, 02:45:55 PM
Kucoin borsası bana ilk başlarda gelecek vaad eden bir borsa gibi geliyodu ancak coin ve token çöplüğüne dönüştü borsa binance seviyesine gelmesi imkansız bence
full member
Activity: 462
Merit: 100
June 17, 2018, 02:32:59 PM
Tüm coinlerde büyük düşüşler var ama kucoindekilerde aşırı fazla bir düşüş gözlemliyorum. Ayrıca binance seviyelerine gelmeleri de artık zor ama belli olmaz tabi boğada kcs de byük yükselişler görürsem de şaşırmam doğrusu.
member
Activity: 448
June 17, 2018, 01:32:14 PM
Kucoin gayet guzel bir giris yapti piyasalara. Yakin zamanda binance seviyelerine gelebilir. Kendi tokenide bu surede deger kazanacaktir.

Artık zor gelemez binance seviyesine binanc seviyesine gelebilecek yeni coinler var bunlardan birisi şuan piyasada olan switheo diğeri çıkacak olan nex borsasının coini
jr. member
Activity: 630
Merit: 1
June 17, 2018, 07:20:08 AM
Kucoin gayet guzel bir giris yapti piyasalara. Yakin zamanda binance seviyelerine gelebilir. Kendi tokenide bu surede deger kazanacaktir.
member
Activity: 182
June 13, 2018, 06:35:39 PM
Kucoin Borsası Kucoin Shares ile  neredeyse Binancenin Bnb tokeni gibi hızlı bir giriş yaptı. Daha önce görülmeyen boğa sezonunda çok hızlı yükselişe geçti 16$ fiyatlarini gördü bir adet kucoin shares e tabi ki her inişin bir çıkışı vardır. Ayı sezonuna dayanamadı. Fiyatı 2.30 $ seviyelerinde şu anda. Bu kadar değerlenmesinde bir diğer etkende kar payı dağıtmalarıydı.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
June 13, 2018, 04:26:30 PM
bunu tavsiye edip bana aldıran acemiliğimden cahilliğimden yararlanan köpekler yüzünden buna bulaştım. 10 doları görür görmez çıkmak lazım 2 katı zararından....
 5 6 aydır bekliyorum

Kimsenin lafıyla yatırım yapılmaz. Öneriler olur olacaktır da ama kendi araştırmanızı yapmanız her zaman iyidir mantıklı yatırım için.

Kucoin aslında kriptoya para akışı olsa en iyi borsalardan birisi ancak en güvenli liman görülen Btc nerdeyse 1/5 değer kaybetmiş Kcs nasıl değer kaybetmesin.

Elinde hangi coin olursa olsun herkesin usd karşılığı eridi zaten.
Pages:
Jump to: