Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 9. (Read 3616 times)

sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
March 16, 2018, 02:32:42 PM
Kucoin coin'den elinde bir tane bile olsa sana ödeme yapıyor mu ve bu ödeme ne kadar tutarında oluyor tahmini olarak, belli bir oranı var mı ?
member
Activity: 299
Merit: 11
March 16, 2018, 09:31:14 AM
Arkadaşlar biraz ağır olacak ama bu kodumunun tokeni geri 20 doları bulmaz mi ? Bu koini önereninde  .......
full member
Activity: 490
Merit: 105
March 13, 2018, 03:37:56 AM
yeni yıla girmeden önce herkesin beklentisi büyüktü çünkü kendi borsası vardı herkesin yatırım yaptığı bir coin olmuştu şimdi ise malesef düşmüş durumda.
member
Activity: 504
Merit: 12
March 13, 2018, 03:31:43 AM
yılın ilk günlerinde rekor fiyata erişken kucoin shares şimdilerde yok olma ile karşı karşıya kalmış durumda malesef
member
Activity: 191
Merit: 10
March 13, 2018, 03:26:15 AM
Elimizde patladı bu coin arkadaş BNB ile denk tutup aldık bizde BNB o a kadar zarar ettirmedi sadece yarı yarıya düştü eyvallah ama ço kdaha fazla güven veriyo kucoine göre allah aşkına böyle bi düşme olabilir mi yahu
full member
Activity: 602
Merit: 118
March 13, 2018, 02:46:41 AM
Binance örneğini gördükten sonra kucoin i görünce daldım hemen. 50 cent iken yaklaşık bir 750 tane almıştım. Kademeli olarak 6-8 dolar civarlarinda hepsini sattım gitti. İyi kar birakti. Uzun vade iş yapacağını zannetmiyorum elinde tutanlara kar payı birakmasi dışında bı artisi yok
member
Activity: 476
March 12, 2018, 07:54:43 PM
Kucoin hakkında olumsuz düşünüyorumdum. Yani tam olarak olumsuz değil ancak daha mantıklı projeler olabileceğini düşünüyorum. Kucoin hala beklenen ivemede buyuyemiyor bence.
newbie
Activity: 22
Merit: 0
March 12, 2018, 09:02:18 AM
Kucoin borsasının en büyük eksikliği adamakıllı bir mobil uygulamasının olmayışıdır.
Her hafta ayrı bir coinde yapılan trade yarışmaları güzel kâr bırakıyor. Ayrıca Neo tabanlı tokenlerin ilk girdiği borsa olması benim en büyük tercih sebebim.

Kcs konusuna gelirsek 65k, 60k, 46k ve 40k'dan kademeli olarak aldım. 30-33k bence alınabilir seviyeler. 90k'lara gelmeden satmayı düşünmüyorum. En sevdiğim yanı bugün çöpcoin gözüyle baktığım asla yatırım yapmayacağım tokenler ufak-ufak birikiyor, bugün çöp dediklerimiz belki ilerde güzel kazançlar bırakacaktır Smiley
full member
Activity: 308
Merit: 100
March 07, 2018, 06:53:37 PM
Kukoinden valla bir şey çıkmaz, ben başarılı olacağını düşünmüyorum, tamamen saadet zinciri gibi referanslarla para topladılar.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
March 07, 2018, 06:38:21 PM
Herşey 1 gecede değişir. Binance da bugünkü yaşanan bot faciasından sonra Kcs’nün kar payını da göz önüne alan coin yatırımcısı kucoin’e kanalize olur mu? Kavimler göçü gibi olmasa da illaki bi kayma olacaktır. Tabi bu kişisel görüşüm.
member
Activity: 742
Merit: 19
March 07, 2018, 06:05:39 PM
Kucoin gerçekten riski gözüküyor.Geldiği seviyeye doğru düşüşü devam ediyor.Piyasa bu halde iken girilmesi riskli bulunuyorum.Ico fiyatında güzel porjeli coinler mevcud.Baya katlamış kucoin düştükçe panik satışlarda daha çok düşebilir.
member
Activity: 448
March 07, 2018, 06:02:50 PM
İlk zamanlar 50 cent ken girdim 90 olunca mal gibi çıkmıştım acayip zarar ettiydim çıkınca hacim artınca iyi getiri sağlar bu coin
full member
Activity: 546
March 07, 2018, 05:28:47 PM
Ben şimdilik girilmesini mantıklı bulmuyorum. Piyasa durulmadan borsalarda büyümede sıkıntı çekeceklerdir diye düşünüyorum haliyle borsaların kendi tokenleri içinde sıkıntı demek.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
March 07, 2018, 09:17:17 AM
zamanında airdrop olarak dağıttıkları tokenler toplamda yaklaşık 100 dolara yaklaştığında başka bir coine geçtim. orada da 5x yaptım. ondan çıktım 3x yaptım. çok bereketli geldi bana  Smiley

1500$ hayirli olsun. Eger bu forumdan görüp aldiysan airdroplari rica ederim Smiley ilk konusunu ben acmistim.
Bende gittim üzerine daha cok KCS aldim tepeden cikamadim ama iyi kar etmistim. Sanirim baska bir coin,tokene gecirdim oradakileri ve oradan baya yüksek kar etmistim. Özledim vallahi hergün 2X yaptigimiz günleri.. Piyasaya giris olsada servetimiz büyüse Smiley
full member
Activity: 770
Merit: 103
March 07, 2018, 08:48:41 AM
zamanında airdrop olarak dağıttıkları tokenler toplamda yaklaşık 100 dolara yaklaştığında başka bir coine geçtim. orada da 5x yaptım. ondan çıktım 3x yaptım. çok bereketli geldi bana  Smiley
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
March 07, 2018, 08:16:39 AM
Tekrar 20 dolar civarını görmez mi ?arkadaşlar çok pişmanım bunu aldığım için

20 dolar civarından aldıysanız gerçekten sabırlı olmanızı gerektirecek bir coin.

Sitede hacim yok, hacim olmayınca trade fee ler iyice azaldı. Zaten KCS nin olayı fee'ler üzerinden üyelere coin dağıtmaktı, e fee azalınca otomatik olarak dağıtılan coinler de azaldı, insanlar da hazır piyasa kötüyken bir şey de kazanamıyorken vazgeçmeye başladılar. Herşey birbirini bağlıyor yani bir şekilde.

Ama ne olursa olsun sonuçta bu coin KuCoin borsasının kendi coini ve site hacimlenmeye başladıkça tekrar dağıttığı coinler artmaya başlayacak, bir süre sonra tekrar cezbedici hale gelmeye başlayacak ve fiyatının 20$ ları görmesi çok da zor değil, sadece sabır gerektiren bir durum.

KCS ile BNB yi karşılaştıran üyeler olmuş, bana sorarsanız ikisi birbirinden çok farklı coinler ikisini karşılaştırıp BNB nin daha iyi olduğunu söylemek bence çok da doğru olmaz. BNB nin amacı binance üzerinden yapılacak trade işlemlerinde trade ücretini düşürmek için kullanılan bir coin, yani bu coinin düşmesi veya çıkması genel olarak sitenin hacmiyle alakalı. Ama KCS de durum tam olarak da böyle sayılmaz. KCS trade ücretlerini düşürmek için kullanılmıyor, KCS'nin amacı fee'ler üzerinden biriken havuzun KCS sahiplerine dağıtılmasıyla alakalı bir durum. Yani site hacimlenince trade yaparken ödeyeceğiniz ücretler azalmayacak, aynı tarife devam ama güzel yanı bunlardan pay sahibi olacaksınız.

Yani demek istediğim şey, BTC dengesiz davranıyorken zaten KCS nin BNB ile aynı oranda düşmesini beklemek çok da mantıklı olmaz, çünkü kullanımları farklı ve hacim olmadan KCS pek de bir işe yaramaz. Aynı şekilde yükselişleri de aynı olmayacaktır o yüzden.
Şu şekilde düşünebilirsiniz, şu anda coinmarketcap a göre 24 saatlik işlem hacmi sıralamasında Binance, KuCoin in ~21 katı. Belki KuCoin hiçbir zaman Binance i geçemeyecektir orası bilinmez ama o hacme ulaşması çok da uzak bir gelecek değil ve hacim o seviyelere ulaştığında KCS nin ne kadar değerli olacağını tekrar hatırlayacağız.

Demem o ki kısa vadeden ziyade uzun vade hedefleyip KCS den çok da kolay vazgeçmeyin.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
March 07, 2018, 07:16:48 AM
piyasa duzeltikten sonra gorme ihtimali var. ama bu sartlarda pek gorecegini sanmiyorum. piyasanin duzelmesi biraz zor gorunuyor bu aralar.

Haklısınız hocam umarım düzelir.Piyasa şuan gerçekten belirsiz durumda.Bitcoinin şuan bulunduğu durum altcoin piyasasını derinden etkiliyor.Piyasaya biraz sıcak paranın girmesi gerektiğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
March 07, 2018, 06:50:21 AM
Dump yemeyen coinmi var? Tepe noktasina bakip gelip suraya yorum yazmayin.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
March 07, 2018, 06:21:58 AM
Bu aralar hindistan yasakladı, çin yasaklayacak, ABD rest çekti falan gibi devamlı olumsuz haberler çıkıyor. O yüzden piyasa endişeli. 2-3 güzel haber sonrasında coin piyasası tekrar eski güzel günlerine dönecektir.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
March 07, 2018, 06:19:03 AM
piyasa duzeltikten sonra gorme ihtimali var. ama bu sartlarda pek gorecegini sanmiyorum. piyasanin duzelmesi biraz zor gorunuyor bu aralar.
Pages:
Jump to: