Pages:
Author

Topic: Latvija (Latvia) - page 20. (Read 218687 times)

sr. member
Activity: 326
Merit: 250
March 20, 2016, 06:43:46 PM
#27
Sveiki draugi. Man c-cex.com exchangē kontu iztīrīja pa tīro,zaudēju kādus 0,2 btc altkoinos. Viss tika pārdots par zemām cenām cik skatīju darījumu vēsturi,bet interesantākais tas,ka konts ir pa nullēm bet nav withdraw vēstures,ka būtu notikusi altkoinu pārsūtīšana uz citu kontu. Rakstīju adminiem,šie saka ka izmaksu vēsturē neuzrādās un cauri. Metu mieru un samierinājos. Bet fakts kā tāds dīvains. Domāju ka paši admini nofenderējuši,bet tam exchangam itkā laba reputācija un citi teica ka dēļ 0.2btc tak neietu zagt. Nu nez nez.
hero member
Activity: 812
Merit: 502
January 28, 2016, 06:53:01 AM
#26
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.

3 gadus jau nodarbojos,vairāk par 0.2btc nav laimējies sakrāt. Atceros ka agrāk pirmsākumos bija fauceti,kur deva 1 btc uzreiz,tad viņam cena vēl nebija.

Vau, neko sev, tadus laikus neesmu sastapis, iedomajos tagad cik tas viss maksatu. Laikam ka uz darbu staigat vairak nevajdzetu  Smiley Es sho to ieliku cloud maininga, bet tagad sanak ta, ka ar grutibas palielinasanu, ir visu laiku jainveste, lai kaut ko dabutu normalu. Ir vel protams freelance ar bitcoin samaksu, but nu tur anglu valodu jazin un kaut ko japrot.
hero member
Activity: 616
Merit: 500
January 26, 2016, 11:30:52 AM
#25
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.

3 gadus jau nodarbojos,vairāk par 0.2btc nav laimējies sakrāt. Atceros ka agrāk pirmsākumos bija fauceti,kur deva 1 btc uzreiz,tad viņam cena vēl nebija.
hero member
Activity: 812
Merit: 502
January 24, 2016, 04:40:08 PM
#24
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.
hero member
Activity: 616
Merit: 500
January 23, 2016, 08:47:09 AM
#23
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
hero member
Activity: 812
Merit: 502
January 23, 2016, 05:17:34 AM
#22
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?
hero member
Activity: 616
Merit: 500
January 22, 2016, 09:42:50 AM
#21
Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
hero member
Activity: 812
Merit: 502
January 01, 2016, 09:46:47 AM
#20
Sveiki tautieši!
Kāds ir labākais latviešu bitcoin community/kopiena?
Cau, principa sis forums ir loti informativs, tikai ja zini ko lasit  Wink Ta laikam sanak ka facebook ir paris bitkoin grupas, vairak neko nebiju sastapis. Ja ir kadi linki, met ieksha, ar prieku paskatisos.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
December 31, 2015, 04:37:22 PM
#19
Sveiki tautieši!
Kāds ir labākais latviešu bitcoin community/kopiena?
hero member
Activity: 812
Merit: 502
December 24, 2015, 06:55:46 AM
#18
Necerēju ieraudz šeit arī Latviešu valodu!

ir vēl kāds formums vai blogs kur Latvieši apspriež Bitcoin  ?
Ta isti protams neko nemekleju. Feisbuka biju sastapis Latvieshu grupas, varbut draugos.lv so to vares atrast. Bet nu ta, nekada konkreta saita par bitkoinu nav. Varbut ir verts tadu izvejdot, bet kaut kam bus jatulko rakstus
newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 20, 2015, 10:15:57 AM
#17
Necerēju ieraudz šeit arī Latviešu valodu!

ir vēl kāds formums vai blogs kur Latvieši apspriež Bitcoin  ?
hero member
Activity: 812
Merit: 502
December 08, 2015, 07:07:24 AM
#16
Neticu ka seit vairak no Latvijas neviena nav!? Undecided
Ir, Ir  Grin Domaju ka lielaka dala atrodas anglu jeb krievu sadala Smiley
аххах  Grin Nu protams, mums tachu multi kulturala valsts. Visur savas pedas jaatstaj
sr. member
Activity: 258
Merit: 252
prav_lev
December 05, 2015, 01:58:19 PM
#15
Neticu ka seit vairak no Latvijas neviena nav!? Undecided
Ir, Ir  Grin Domaju ka lielaka dala atrodas anglu jeb krievu sadala Smiley
hero member
Activity: 812
Merit: 502
September 02, 2015, 03:36:28 AM
#14
Neticu ka seit vairak no Latvijas neviena nav!? Undecided
hero member
Activity: 812
Merit: 502
August 15, 2015, 04:31:23 AM
#13
Es paarsvaraa ar lietoshanu un altcoins. Cittreiz paroku kaadas valuutas, iireeju verkjus Cheesy BTC neroku, un neplaanoju rakt kameer man nebuus saules bateriju vai diff's nokritiis sakaraa ar driizo atliidziibas samazinaashanos.

Sanaaca vismaz atpelniit to scrypt verkji? Es vot domaaju iegaadaat dazhus usb btc minerus un piespraust pie servera uz solo, mosh nospiid kaadreiz jo servaks taapat iesleegts Cheesy
Par tam saules batarejam taisniba, bet nu cik vinas maksa, lai iedarbinatu normalu maineri? Bet nu ieguldijums tapat labs, lietot vinas var ari citos nolukos..
Diemzel nesanaca ar mainingu, bet ja kopa paskaita cik vinsh stradaja, plus pardosanas cena, tad sanak ka es pat plusos nelielos esmu Cheesy

Man ir 3, Antminer u2, nu godigi sakot jegas no viniem tagad visspar nekadas. Sledzu vinus prieka pec, lampinas mirgo un jau labi  Cheesy nu var protams ar viniem kkadu pieredzi dabut, ja neesi meginajis. Roku altkoinus. Ja servers strada, tad kapec gan nee  Wink
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
August 03, 2015, 03:01:26 PM
#12
Es paarsvaraa ar lietoshanu un altcoins. Cittreiz paroku kaadas valuutas, iireeju verkjus Cheesy BTC neroku, un neplaanoju rakt kameer man nebuus saules bateriju vai diff's nokritiis sakaraa ar driizo atliidziibas samazinaashanos.

Sanaaca vismaz atpelniit to scrypt verkji? Es vot domaaju iegaadaat dazhus usb btc minerus un piespraust pie servera uz solo, mosh nospiid kaadreiz jo servaks taapat iesleegts Cheesy
hero member
Activity: 812
Merit: 502
July 30, 2015, 05:39:47 AM
#11
Kur tieshi pa latgali?  Cheesy

Praktizēju neizpaust personīgo informāciju internetā, īpaši šāda veida saitā Smiley
Skaidrs, sapratu  Wink
Ar ko tieshi nodarbojies saja visa tema? Mining?

Man bija tads aparats, bet nu nacas pardot  Undecided Kurss galigi nedereja Latvijas elektribas apstakliem  Smiley 28-30MH/s SCRYPT
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
July 29, 2015, 04:04:24 PM
#10
Kur tieshi pa latgali?  Cheesy

Praktizēju neizpaust personīgo informāciju internetā, īpaši šāda veida saitā Smiley
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
July 22, 2015, 02:34:40 PM
#9
@Reiva, links ko ieliki bija tas, ko domaaju Cheesy BTW, es arii pa latgali tuseejos Cheesy

EDIT: nea, tas tomer nav riktiigais links. Riigaa 5 bij, tavaa linkaa tikai 3 uzraada.
hero member
Activity: 812
Merit: 502
July 21, 2015, 09:54:19 AM
#8
Sveiki visiem!

Kurš zina, kādi servisi Latvijā pieņem bitkoinus?

Dzirdēju, ka degvielas uzpildes stacijas pievienojās. Kas vēl?
Cau, seit vari apskatities http://usebitcoins.info/index.php/bitcoin-in-the-real-world#! Biju prasijis degvielas stacijas Rezekne, paskatijas uz mani ka uz idiotu kaut kadu  Grin Nesaprot te vel cilveki
Pages:
Jump to: