Pages:
Author

Topic: Latvija (Latvia) - page 5. (Read 221961 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
March 13, 2018, 02:36:46 PM
Kā arī kā var piešķirt kādam merit punktus? Jeb tā ir tāda opcija, kas tiek piešķirta tikai tad, kad ir levels sasniegts kaut kāds?!
newbie
Activity: 21
Merit: 0
March 13, 2018, 11:35:47 AM
Šeit var diezgan ātri un viegli noraut banu par neparko, ja foruma moderatoram kaut kas nepatīk. Man tā bija ar pirmo profilu, pat nav jēga viņiem rakstīt, ja esi banots, tad uz visiem laikiem.
full member
Activity: 490
Merit: 123
March 13, 2018, 10:44:21 AM
Nu par tām IP adresēm ir tā, ka izmantojam NorT VP N aplikāciju, kura izdod citu IP adresi utt.,

vpn servisu izmanto kaudze citu gudrinieku, noteikti arī bitcointalk izmantošanai.
Šādā gadījumā labāk lietot socks no kāda, kurš piedāvā residental IP (jārēķinās, ka viena ip var nebūt pieejama visu laiku, parādās, pazūd), kā piemēru varu minēt vip72.org
otrs variants ir īrēt VPS, piemēram DigitalOcean vai GoogleCloud un tad caur to taisīt vpn vai vienkārši ssh tuneli.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
March 13, 2018, 09:58:24 AM
Paldies braliukas!
newbie
Activity: 20
Merit: 0
March 13, 2018, 03:31:32 AM
Nu par tām IP adresēm ir tā, ka izmantojam NorT VP N aplikāciju, kura izdod citu IP adresi utt., pēc mana bana kolēģis centās reģistrēties un izmeta ārā logu, ka no šīs IP adreses ir izdarīts "Daudz ļaunums"" un sūtiet mums 0.0003 btc ~ 3.00$...
Vakar runāju ar vienu čali, kurš pārdod Hero member profilu par 300$ bitcoinos ar 480merit punktiem un +4 trust, bet tad atkal izlasīju, ka ja tiek mainīts kaut kas tam profilam, tad moderatori atkal ir klāt.. Ir kādam pieredze pirkt kontus šeit?

@bankfortyseven
Šobrīd strādājam pie viena liela projekta -  maksājuma sistēmām ar kripto, saviem ICO, tokeniem un eventuāli arī coiniem, cloud mining utt. pagaidām daudz info nevajadzētu atklāt, jo atklāšanas ballīte būs vēl 23.03.18  ...
member
Activity: 118
Merit: 10
March 12, 2018, 07:38:27 PM
Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā

Te bail pat ko rakstiit,man kaadi 4 konti noblokjeeti saakot ar sr.member un beidzot ar hero member pat. Pilniigi bez redzama iemesla un briidinaajuma,taa ir nekauniiba no vinju puses augstaakaa meeraa. Nekaadus paarkapumus nebiju dariijis,ne spamojis neko taadu. Konti ar labi bija,3-4 gadu veci,skrobe bija baigaa.

Un izdariit tur nevar neko, ne kaadam pasuudzeeties ne taisniibu mekleet,vienreiz gan atsuutiija kaut kaadu zinju ka par atblokeshanu jamaksaa 0.04btc ko protams nedariiju,neieshu jau suutiit uz kaut kaadu mistisku adresi bez kaadas garantijas ka atblokjees un otro reizi neatsuutija neko.

Daudzi par to suudzaas,mocies gadiem un kachaa kontu liidz vienu jauku dienu noblokjee to.

Traki, te salīdzinoši aktīvi jau esmu kādus pāris mēnešus un neko tādu nebiju nemaz dzirdējis, ka viegli dabūt banu.
Bet ja tev bijuši daudzi acc, vienīgais ko varu iedomāties ka no vienas ip regulāri gāji iekšā,tas viņiem pie tāda lietotāju apjoma varētu būt pietiekams iemesls.

Nee,tas nav no taa,vairaaki konti ir atljauti no viena ip.
full member
Activity: 882
Merit: 112
Your Data Belongs To You
March 12, 2018, 07:36:15 PM
Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā

Te bail pat ko rakstiit,man kaadi 4 konti noblokjeeti saakot ar sr.member un beidzot ar hero member pat. Pilniigi bez redzama iemesla un briidinaajuma,taa ir nekauniiba no vinju puses augstaakaa meeraa. Nekaadus paarkapumus nebiju dariijis,ne spamojis neko taadu. Konti ar labi bija,3-4 gadu veci,skrobe bija baigaa.

Un izdariit tur nevar neko, ne kaadam pasuudzeeties ne taisniibu mekleet,vienreiz gan atsuutiija kaut kaadu zinju ka par atblokeshanu jamaksaa 0.04btc ko protams nedariiju,neieshu jau suutiit uz kaut kaadu mistisku adresi bez kaadas garantijas ka atblokjees un otro reizi neatsuutija neko.

Daudzi par to suudzaas,mocies gadiem un kachaa kontu liidz vienu jauku dienu noblokjee to.

Traki, te salīdzinoši aktīvi jau esmu kādus pāris mēnešus un neko tādu nebiju nemaz dzirdējis, ka viegli dabūt banu.
Bet ja tev bijuši daudzi acc, vienīgais ko varu iedomāties ka no vienas ip regulāri gāji iekšā,tas viņiem pie tāda lietotāju apjoma varētu būt pietiekams iemesls.

@Rausis BTW, Kādā jomā tu strādā , ja nav noslēpums?
Ieinteresēja jo izklausās ka jums ir kāds tālāks mērķis.
member
Activity: 118
Merit: 10
March 12, 2018, 07:18:46 PM
Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā

Te bail pat ko rakstiit,man kaadi 4 konti noblokjeeti saakot ar sr.member un beidzot ar hero member pat. Pilniigi bez redzama iemesla un briidinaajuma,taa ir nekauniiba no vinju puses augstaakaa meeraa. Nekaadus paarkapumus nebiju dariijis,ne spamojis neko taadu ja jau tik augstu vareeju uzkachaat. Konti ar labi bija,3-4 gadu veci,skrobe bija baigaa.

Un izdariit tur nevar neko, ne kaadam pasuudzeeties ne taisniibu mekleet,vienreiz gan atsuutiija kaut kaadu zinju ka par atblokeshanu jamaksaa 0.04btc ko protams nedariiju,neieshu jau suutiit uz kaut kaadu mistisku adresi bez kaadas garantijas ka atblokjees un otro reizi neatsuutija neko.

Daudzi par to suudzaas,mocies gadiem un kachaa kontu liidz vienu jauku dienu noblokjee to. Ok,pienjemsim ka peec vinju noteikumiem tiesham kaut kas bija izdariits nepareizi no lietotaja puses ja bija,bet ne jau taapeec jaablokjee gadiem kachaatais konts,blokjeet var kaut kaadu newbie .
full member
Activity: 181
Merit: 100
March 12, 2018, 12:55:37 PM
Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā
newbie
Activity: 20
Merit: 0
March 12, 2018, 08:48:21 AM
Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com
member
Activity: 129
Merit: 10
March 07, 2018, 08:18:04 AM
Mani anonimitāte iespējams interesē mazāk, bet tas, ka manas naudas plūsmu neviens nekontrolē gan man patīk. Ar to es domāju izbēgšanu no tādām situācijām, ka banka vnk noklājās un man jāgaida, kad dabūšu savu garantēto summu, vai ja man pēkšņi nepieciešams 6D naktī 0300 pārskaitīt 10k no punkta A uz B, es to varu izdarīt bez saskaņošanas ar banku. Uzskatu, ka BTC uzvaras gājiens būs tad, kad valstis sāks izņemt skaidru naudu no apgrozības, kas vairs nav tālu, ja skatamies Zviedrija plāno atteikties 2020. gadā Latvija arī ir izteikusi vēlmi.

Kas attiecās uz ICO, man nav žēl, ka nopelna cilvēki, bet ilgtermiņā daudziem no tiem blokķēde 100gadus nebūs vajadzīga. Piemēri ir daudzi, kāda velna pēc piemēram mājas īpašumtiesības man būtu jānostiprina uz blokķēdes, lai es varētu p****t privāto atslēgu un nekad vairs nepierādīt, ka māja ir mana, vai kļūdas pēc nosūtīt savas īpašumtiesības kādam citam? Kāda velna pēc biržām vajadzīgi savi tokeni vai katram atsevišķam biznesam, kad vienkārši var izmantot BTC, LTC vai anonimitātei XMR.

Ok uzskatu, ka ir sfēras, kur blokuķēde ir noderīga, balsošanā, odometru datu ierakstīšanā vai tālbraucēju stundu ierakstīšanā, bet tam nav nepieciešami smart contrakti un tokenu izlaišana.

Ļoti lielisks piemērs ir Hodl Hodl, bez ICO vnk uztaisīja P2P decentralizētu biržu, nav ne savu kkādu dīvainu tokenu nekādu smart contraktu.

newbie
Activity: 28
Merit: 0
March 06, 2018, 03:46:17 PM
Sveicieni visiem! Man te kaut kāds cymex.net pa telefonu regulāri piedāvā "sabiezēt". Wink Kāds kaut ko zin par to sesku kantori?

Nekas nav zināms, bet jebkurš, kurš ir tik uzbāzīgs, ir ignorējams vai liekams melnajā sarakstā.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
March 06, 2018, 07:54:14 AM
Sveicieni visiem! Man te kaut kāds cymex.net pa telefonu regulāri piedāvā "sabiezēt". Wink Kāds kaut ko zin par to sesku kantori?
full member
Activity: 882
Merit: 112
Your Data Belongs To You
March 05, 2018, 06:28:05 PM


Pašlaik kripto un anonimitāti visvairāk varētu asociēt ar finansēm. Un te rodas dažādas pretrunas, jo nebūtu iespējams noteikt maksājamo nodokļu apmēru u.tml. It kā viss būtu kārtībā, ja katrs apzinīgi un godīgi arī tos noteiktu un nomaksātu. Taču, kā jau visiem zināms, tā tas dzīvē nestrādā, un balstīšanās uz pliku uzticību nav pietiekami pārliecinoša.



Padoma par Fiatu un crypto , butiba ljoti lidziga . Ja mes apskatam klasisku pirkumu , naz atskiribas vai tu iedod banknoti vai crypto ar NFC jo nodoklu maksasana vai nemaksasana paliek tirgotaja zinaa.
member
Activity: 118
Merit: 10
March 05, 2018, 10:34:14 AM
Nu kaadam taa anonimitate varbut ir vajadziga bet ne jau parastajam cilvekam,visi dati tak jebkuram jau bankaas ir sadoti iekshaa jau sen taapataas. Vairums nodarbojaas peljnas ne anonimitaates peec. Nekur neesmu redzeejis ka kaads ar to nodarbotos lai ieguutu anoniimu maksaajuma liidzekli kaa taadu un peec tam to arii taa izmantotu,visi gaida lambo un bagaatiibu.

Nu protams kaadam jau vajag to anonimitaati,bet ne jau vairumam. Katrs izmanto to pa savam.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
March 05, 2018, 03:56:27 AM
Varbūt vērts pastudēt, kā un kāpēc vispār tāds kripto izcēlās un kādas problēmas risina. Ja izmanto tikai kā gateway priekš vairāk Eiro, tad netiek izmantots praktiski nekāds kripto potenciāls.

Par anonimitāti varbūt vieglāk izskaidrot tā, ka būtu labi, ja cilvēkiem būtu izvēle būt anonīmiem vai nē, kad un ja to izvēlas, nepiekrīti? Bez nekādām ierunām, ka "ja neesi neko sliktu izdarījis, tad nav, ko slēpt".
Var būt daudz dažādu iemeslu, lai datus, informāciju, nepadarītu visiem zināmu, kas var atšķirties no pašas personas preferencēm. Es gribētu teikt, ka tā ir cilvēktiesība, cilvēktiesība uz anonimitāti, uz paša izvēles brīvību.

Pašlaik kripto un anonimitāti visvairāk varētu asociēt ar finansēm. Un te rodas dažādas pretrunas, jo nebūtu iespējams noteikt maksājamo nodokļu apmēru u.tml. It kā viss būtu kārtībā, ja katrs apzinīgi un godīgi arī tos noteiktu un nomaksātu. Taču, kā jau visiem zināms, tā tas dzīvē nestrādā, un balstīšanās uz pliku uzticību nav pietiekami pārliecinoša.

Pašreizējā finanšu sistēmā uzticam šos datus bankām, bankas nodokļu institūcijām un tā tālāk, pa vidu kaut kur informācija vēl mēdz noplūst institūciju "attīstīto" IT sistēmu dēļ vai pat labprātīgi. Kaut kā ne pārāk forši, vienalga kāda informācija, bet ka tavi personīgie dati ir kā izmētātas papīra lapas vējā, ikvienam pieejamas aplūkošanai, nodošanai svešās rokās, turklāt par šiem pakalpojumiem vēl maksājam komisijas maksas.
member
Activity: 118
Merit: 10
March 04, 2018, 04:21:17 PM
Es par to anonimitaati nesaprotu,ko tad visi anoniimi taisaas taa pirkt? Es piemeram bitkoinu pelnu ne jau kaadai anonimai maksashanai bet lai mainiitu uz parasto naudu.

Kaut ko pirkt ar bitkoinu ir shkeerdeeshanaas,buus taapat kaa ar to picu,bitkoins domaats glabaashanai un veelaak kaut kad arii pardoshanai kad sasniegs ne mazaak kaa 100k $ vismaz  Smiley
newbie
Activity: 28
Merit: 0
March 04, 2018, 10:18:21 AM
Projekts var attīstīties bez nekādiem ICO. Pietiek ar labu ideju, open source un community. Kāda sagadīšanās, vai tik Bitcoin tieši tā neizveidojās?
Un par anonimitāti vēl var strīdēties. Pašlaik drīzāk pseidoanonīmi - neesi uzreiz atpazīstams, bet, ja kārtīgi parokas, tad var atrast sākumpunktu.
member
Activity: 118
Merit: 10
March 03, 2018, 06:13:49 PM
Kaada starpiiba kas tur skaitaas un kas nee,galvenais nopelniit uz ICO un dajebkaa reekjina un peec tam apmainiit to uz bitkoinu. Un kaa ICO nav kriptovaluuta? Tie ir tie pashi altkoini tikai ethereum kjeedee. Un kaa ar tiem nevar veikt anonimus maksajumus? Logiski ka var un pirkt produktus ar. Galiigi jau sashnjaucies Grin

Nu kaut kaads onecoin jau logjiski ka ponzi ir Cheesy

Nu un ICO jau logjiski vajag investorus lai uzsaaktu to projektu kaa taadu,kas veelaak var attiistiities taalaak.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1029
Show middle finger to system and then destroy it!
March 02, 2018, 05:49:31 PM
Bļeģ jūs esat debīli! ICO, visādi tokeni un tamlīdzīga huiņa nav nav kriptovalūta, jo paredzēta duraku un viņu ieguldījumu piesaistei, nevis anonīmu maksājumu nodrošināšanai. Bitcoin ir kriptovalūta. Altkoini ir Litecoin, Ixcoin, I0coin un tamlīdzīgas alternatīvas kriptovalūtas. Pie tām es arī pieskaitu Namecoin.

Viss pārējais ir līdzīgs OneCoin piramīdai, kas ir ponzi shēma, bet OneCoin blokčains ir parasta Excel tabula.
Pages:
Jump to: