Pages:
Author

Topic: LEDGER A ATIP UNUTMALIK KOİNLER ÖNERİSİ - page 4. (Read 773 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
Al binance coin at kardeşim cüzdanına mis gibi ledgerde almışsın mis gibi kafan rahat olur valla kendi ağlarına geçeceklermiş merkezsiz olacaklar çok kazandıracak
member
Activity: 132
Merit: 10
ledgere laf etmek neyin kafası ben de anlamadım
member
Activity: 448
Wanchain kesin unutucağım ilk coin olurdu 5 dolardan satıyolar el altından şuan 1 sene sonra moon yani bu coin
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Ağırlık sırasına göre icx neo bnb ve zrx.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Sirin Labs ekibinin SRN tokenini almanız belki sizi mutlu edebilir. Çıkartacakları telefon piyasaya düştüğü an fiyatı kesinlikle uçuşa geçecektir. Tam tarihini bilmiyorum belkide telefon çıkmıştır bile, aldım unuttum hiç ellemiyorum düşsede artsada.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Hocam ledgere para vermeyin onun yerine bir flash disk alın gene aynıya geliyor, her türlü sanal ortam yansa kaybolsa gene aynı,
Smiley söyler misin neyin kafası bu? Aynısından ben de istiyorum. “Ledger yerine bitane flash disk gene aynıya geliyor” ne demek ya? Dostum sen coin denen şeyi MP3 mü sanıyorsun? Yada jpeg formatlı resim mi sanıyorsun? Tüh ya, ben taa Fransa’dan 94 €’ya boşa ledger getirtmişim Smiley Sağ da solda “coinlerim çalındı’’ başlıkları demek ki bu yüzden bitmiyormuş.
Başlığı açan arkadaşım, ledger’i düşünmekle çok iyi yapmışsın. Bi oda dolusu paran varsa o odanın kapısında bir kilit olsun ve  anahtarı sen de olsun.
member
en başta neo olacak zaten arkadaşlar. Vertcoin için ne düşüüyorsunuz?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
En büyük payı ethereuma ayırırdım yani %60 kadarını, sonra ufak ufak bnb %10, waves %10 falan bitcoin alır mıydım bilmiyorum bazen can sıkıcı derecede dalgalanma yaşıyor, bu arada ledger en mantıklı cüzdan herhangi bir güvenlik sorunu yok illa ki orda tutardım bu aldıklarımı
member
Activity: 504
Ledgere atıp unutmalık en başta ethereum olurdu şu an fiyatıda gayet iyi, ayrıca neo ve zilliqa güzel projeler. Tabi birde ins var fiyatı çok düştü onunda
full member
Activity: 252
Merit: 103
vala şuan piyasaya cıkmadı ama dav yani şuan imzasında olduğum projenin çıakracağı coin her geçen gün artıcak inana buna ben kalibimle inanıyorum ayrıca wawes ve neo da baya gelişicek kesin olarak düşünürsende eth derim ama dav tam yatırım yapmalık ben bi 10 bin dolar yatırıcam
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
2020 ye kadar roadmapteki amaçlarının hepsini yerine getirebilecek ekibi sağlam güvenilir olan coinleri seçerdim bir örnek MAN olabilir.Bir diğer kriterde her hafta veya her ay pos gibi çalışan Pundix coini olabilir,hem ekibi çalışıyor hemde çalışan bir sistemleri var belki tutar.
O kadar uzun vade yatırım yapılacaksa en az 5 coin olmalı bence riski bölmek açısından.
full member
Activity: 770
Merit: 103
benim anlamadığım nokta daha hiçbir açığı bulunmammışken ve son derece güvenliyken sanki bütün kriptosunu ledger yüzünden kaybetmiş gibi birilerinin saçma salak yorumlar yapması
member
Activity: 280
Hocam ledgere para vermeyin onun yerine bir flash disk alın gene aynıya geliyor, her türlü sanal ortam yansa kaybolsa gene aynı,
member
Neo'da çok mantıklı duruyor. Gelecek için de posw yeni adıyla XSN
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Hocam ben size btc öneririm en temizi btc, diğer koinler yalan dolanken btc bu işin ilk göz ağrısıdır, çok iyi bir koindir,
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ledgere giren coin iş yapar diye bir kural yok. Tıpkı borsa da ki coinler gibi parasını verince ledgere girebiliyor. İllaki ledgere de coin tutacaksın BTC eth onun dışı bence yalan. Diğerlerini de tutabiliriz ama btc ya da eth kadar uzun soluklu olacağını zannetmiyorum
member
Activity: 294
valla ben ledgere hiç bir şey atmam, söylemiş olayım, bir işe de yaramıyor zaten, onun yerine paper wallet a atarım mis gibi,
full member
Activity: 448
Merit: 124
bu HOLD işini büyük coinler haricinde 2-3 yıla kadar çıkartmak çok mantıklı olmayabilir heleki ERC-20 tokenlar ile. En azından 2-3 hold luk bir token in kendi çalışır güvenilir bir networku olması yada çok sağlam bir projeye dayanması gerekiyor.
member
Activity: 532
Merit: 29
Gerçekçi olmak gerekirse 2020'ye kadar unutmanız mümkün değil ledger'a atacağınız coin/tokenleri.

Bu kadar spekülatif bir piyasada, elbette önümüzdeki senelerde de bazı olaylar yaşayacağız ve bunların sonucunda dengeler yine çok kez değişecek. Bu yüzden karı realize etmek ya da zararı aza indirgemek için müdahale etmeniz gerekecektir. Uzun süreli hold aksiyonunun getirisinin yanında, bir çemberin etrafında dolaşmak gibi, sizi başladığınız yere geri getirme hatta daha da kötüsü zarara uğratma olasılığı olduğu için piyasaya göre hareket etmelisiniz bu süreç içerisinde.

2 sene öylece beklemektense, piyasanın gerektirdiği hamleleri zamanında yaparsanız çok daha karlı çıkarsınız.
member
Activity: 476
Bende yakın zamanda bir Ledger almayı düşünüyorum. Çok bir param olduğundan değil ancak artık maden bu piyasadayız ledgerinde gereklilik olduğunu düşünüyorum.
Pages:
Jump to: