Pages:
Author

Topic: LEDGER A ATIP UNUTMALIK KOİNLER ÖNERİSİ - page 5. (Read 773 times)

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Yahu hocam çokta kasmamak lazım ledger medger. Bak işte ilk 100e ne var ne yok ordakilerden at içine bak sonra işine 2020ye kadar da bırak bu işleri. Çünkü eth tabanlı bir çok coin var ilk 100de ama kendi blockchainini geliştrmeyen projeler geride kalır. Ledgerın da çöp olur yani
member
Activity: 132
Merit: 10
sanırım herkes Neo ve Litecoin'de hemfikir. Peki düşük supply miktarlı keşfedilmemiş koin önerisi olan var mı? elimde hali hazırda POSW var.

bir de OmiseGo için ne düşünüyorsunuz?
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
basic attention token - BAT ileride iş yapar marketcap'ın da artmasıyla...circulating 1 milyar total 1.5 milyar token, ethereum tabanlı, başında mozilla'dan brendan eich var. al-tut iki sene içinde en kötü 20 dolar olur, tanesi 26 cent şu anda...
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
PoA.network, gerisi hikaye bana göre şu an olması gereken seviyenin çok daha altında gelecekte çok daha güzel bir pozisyonda olacağına inanıyorum özellikle ico wizard özelliğiyle ön plana çıkmaya başlayacak, ethereum kadar prim yapmasa da sağlam pay koparacak.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
Pundi,credits bu ikisi olabilir ben 1000 dolarlık tutuyorum şuan ikisindende dip seviyedeler bence şuan yatırım yapabilirsin.
member
Activity: 633
Merit: 15
ledger destekli posw mayıs ayında swap olayı var, değerlenebilme ihtimali yüksek.
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
Monetha gibi tokenleri sakın atmayın derim devri bitti bunların ben genel olarak uzun vadeye karşıyım ama litecoin mutlaka olsun litepay ile çok fazla değerlenecek
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
erc 20 destekler ledger ve erc 20 destekli birçok token vardır değerlendirebileceğiniz. ben ins' nin fiyatına bakmanızı öneririm swap yapıldıktan sonra bir miktar pundix alabilirsiniz kenara atmalık neo da olsun benim şahsi görüşüm tabi para sizin karar sizin  Smiley
member
Activity: 280
hocam ledger e atıp unutmalık koinler demişsiniz, ama ben ledgeri güvenli bulmuyorum, yani bir şey atıp unutamazdım ben ledgerin içinde,
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Biraz ERC20 almak en güzeli olur. Şuanda fiyatı çok uygun olan, ins, oax, mth aklıma ilk gelenler. cpy şuanda fiyat olarak çok aşağıda. ico'nun çok çok altında. Güzel bir proje. Onun dışında Neo, ETH ve henüz kendi zincirine geçmemiş olan. Ama kısa sürede geçecek olan HDAC.
full member
Activity: 420
Merit: 100
ledger walletin desteklediği coinlere şöyle bir baktım bitcoin ethereum zaten belli bir seviyeye gelmiş, elimde de 10000 tllik bir sermeye olduğunu var sayarsak şuan için düşük fiyatlı coinleri alıp 202ye kadar beklersem daha çok kar etme ihtimalim olacağı aşikar. ledgerin desteklediği coinlerin de hepsi 2020ye kadar iyi işler yapar diye düşünüyorum bu yüzden elimdeki sermayeyi bölerek düşük fiyatlı olanların hepsinden azar azar alır unuturdum.
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Oyle birsey yapacak olsam portfoyun agirligini (%75) buyuk coin'lere yani BTC, ETH, ve NEO gibilerine yatirirdim geri kalan %25 ile de ilerisi icin umit veren, kadrosu guclu olan 3-5 projelere yatirim yapardim (0x, MTH, STL, VEN, CVC, XLM gibi)
member
Activity: 378
Merit: 20
Dostum geleceği olan coinler bence ethereum, neo, bitcoin ve litecoin. Bitcoinde bulunsun sepetinizde. Sadece tek bir coine bağlamayın paranızı.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben olsam şunları alır ve unuturdum: MTH, EOS, WAVES, NEO, ETC, BNB...
Bitcoin ve Ethereum'u listeye eklemedim. Para 10.000 TL olduğu için küçük coin/tokenlerden daha çok alınıp daha iyi kar elde edilebilir.
İyi şanslar ve bol kazançlar.
member
Activity: 132
Evet arkadaşlar uzun süredir bu piyasadayım. Belki yüzlerce al sat yapmısımdır ama artık ledger alıyorum ve ona attıgım koinleri 2020'ye kadar dokunmadan saklamayı hedefliyorum. Sizlere sorum siz olsanız neler alıp atardınız.

Yaklaşık 10,000 Türk Lirası gibi bir bütçeniz oldugunu farz edin. Sizin alıp beklemeye koyulacağınız koinler nelerdir. (bu arada tabiki bu koinlerin ledger nano s tarafından da desteklenmesi gerekiyor.)

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...
Herkese bol kazançlar.
Pages:
Jump to: