Pages:
Author

Topic: Ligue 1 2021/22 Sezonu - page 8. (Read 1045 times)

legendary
Activity: 2100
Merit: 1040
August 09, 2021, 05:56:07 AM
Uzak ara PSG olur. Hatta psg şampiyonluğunu Mart ya da Nisan ayında bile ilan eder. Eğer bazı maçlarda rotasyon yapmazsa mağlubiyet alacağını bile düşünmüyorum.
Lille geçen yıl mucizeyi gerçekleştirdi.
Şampiyonluk adayı olarak ankete PSG ve diğerleri diye ikiye ayırmak daha mantıklı gibi😀

Lille hala çok iyi gidiyor. Burak ve Yusuf'un iyi geçenlerde oynadığı kupa maçında da, dün akşamda bol gollü maçlar izlettiriyor. Başarısından ziyade göze hoş gelen futbol izliyoruz her maçında.
Burak ta yaşlandı hocam ya 36 yaşına geldi hala gol atıyor milli takımda da bundan eser yoktu yusufta kornerden çok güzel bir asist yaptı bunları gördükçe milli takımda galiba uyum yoktu diye aklıma geliyor yine de bu sene Paris bırakmaz Lille şampiyon olamaz bu sene
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
August 09, 2021, 05:54:04 AM
Uzak ara PSG olur. Hatta psg şampiyonluğunu Mart ya da Nisan ayında bile ilan eder. Eğer bazı maçlarda rotasyon yapmazsa mağlubiyet alacağını bile düşünmüyorum.
Şampiyonluk adayı olarak ankete PSG ve diğerleri diye ikiye ayırmak daha mantıklı gibi😀

Lille hala çok iyi gidiyor. Burak ve Yusuf'un iyi geçenlerde oynadığı kupa maçında da, dün akşamda bol gollü maçlar izlettiriyor. Başarısından ziyade göze hoş gelen futbol izliyoruz her maçında.
legendary
Activity: 2100
Merit: 1040
August 09, 2021, 05:34:04 AM
Psg şampiyon olamazsa bu senede takımı dağıtıp ligden çekilsinler. Dünyadaki en büyük yıldızlar senin takımında, gidipte şampiyonluğu Lille, Lyon yada Marsiyalya'ya verme bir zahmet bu sene şampiyon ol. Messiyi topla buluşturacak çok yetenekli oyuncular var paris takımında. Messinin bütün yeteneklerini izlemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada psg token son haftalarda ufak ufak yükseliyordu. Bugün markete baktığımda 50 dolar aşmıştı, Messi transferi Psg tokenede yaradı sanırım:)
Hocam herhalde psgyi fiyatlayan Messi oldu bir de Messi kendisi kriptopara üretirse düşünemiyorum neler olabileceğini adam tek başına kripto borsasında bir takımın kriptoparasını yükseltiyor bu arada psg ye transfer olmazsa o zaman iyi dump yeter psg Grin bakalım Fransa liginde durum ne olacak bence Paris alır götürür kupayı farkla bu sezon
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
August 09, 2021, 05:18:22 AM
Lig 1 kendi içinde şampiyonlar ligi gibi 13 tane farklı takımın şampiyon olması aslında çok güzel bir şey her takımın iddalı olması ligede yansıyarak izlemesi keyifli bir lig olacaktır. Genelde maç özetlerini izleyen biriyim çok fazla vakit ayıramıyorum ama bazı özel maçları izlemek daha keyifli olabiliyor. Messinin de  bu ligde olması izlenmeyi arttıracaktır. Benimde favorim Psg
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
August 09, 2021, 05:03:22 AM
Psg şampiyon olamazsa bu senede takımı dağıtıp ligden çekilsinler. Dünyadaki en büyük yıldızlar senin takımında, gidipte şampiyonluğu Lille, Lyon yada Marsiyalya'ya verme bir zahmet bu sene şampiyon ol. Messiyi topla buluşturacak çok yetenekli oyuncular var paris takımında. Messinin bütün yeteneklerini izlemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada psg token son haftalarda ufak ufak yükseliyordu. Bugün markete baktığımda 50 dolar aşmıştı, Messi transferi Psg tokenede yaradı sanırım:)
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
August 09, 2021, 04:25:14 AM
İlk hafta maçları oynandı, lig 1 bizim için takip edilecek bir lig olacak hem psg yıldızları hem de lille de oynayan milli oyuncular üstelik cengiz ünderin Marsilya’da oynaması sebebiyle Türk futbolseverler için daha da önemli hale geldi, bu arada dün Marsilya adına Cengiz 1 gol attı,
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 09, 2021, 03:37:29 AM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
August 09, 2021, 03:12:56 AM
Bu seneki favorim PSG, büyük ihtimalle PSG Leo Messi'yi transfer edecek hatta Eyfelin orda gösteri hazırlanıyor diye okumuştum, Messi ve Ramos'un gelmesi takımı çok daha güçlendirdi. Bu sene Şampiyonlar Ligi kupasınında en büyük adaylarından PSG.
Bu sezon için kafa kafaya gidebilecek takım göremiyorum PSG karşısında.
Ama sezon bi başlasın ondan sonra daha detaylı konuşuruz bu konuları.
legendary
Activity: 2954
Merit: 1477
Rollbit.com Crypto Futures
August 08, 2021, 07:43:51 PM
Beş büyük ligin belki de en az takip edileni ancak tarihte 13 farklı şampiyon çıkararak daha homojen bir şampiyonluk mücadelesi sunan Fransa'nın en üst düzeydeki ligi Ligue 1 için neden tartışma konusu açılmaz? Forumun spor işlerinden sorumlu arkadaşları ayıplayarak Fransa Ligi konusunu açıyorum. Smiley

Üç Türk oyuncunun taşıdığı son şampiyon Lille, en pahalı kadroya sahip olup son yıllara ambargo koyan Paris Saint-Germain, on bir yıldır şampiyonluk göremese de ligi en çok kazanan Marsilya, 2017'de şampiyon olup acaba seri yapar mı diye düşündürürken bir anda ortadan kaybolan Monaco, üst üste yedi kez şampiyon olup milenyumu domine eden ama sonra bir daha haber alınamayan Lyon ve daha nicesi Ligue 1'de mücadele edecek.

İlk anketimizde sezon öncesi şampiyonluk adayınızı soruyoruz. Anket 30 gün açık kalacak.
Pages:
Jump to: