Pages:
Author

Topic: Lisk najperspektivnija cryptovaluta 2017. - page 5. (Read 14337 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
February 11, 2017, 01:19:10 PM
#3
Zašto misliš da je Lisk 10x perspektivniji od ethera, ako su oboje platforme za decentralizirane aplikacije a ether je nastao godinu dana ranije i već ima funkcionalne aplikacije?
sr. member
Activity: 362
Merit: 250
February 11, 2017, 12:32:08 PM
#2
Jednostavan prikaz Liskovog potencijala naspram Ethera


sr. member
Activity: 362
Merit: 250
February 11, 2017, 12:24:25 PM
#1
Pozdrav ljudi

Vidim da ima sve više zainteresiranih za alternativne cryptovalute, pa evo ja sam došao predstaviti Lisk svima  koji još nisu upoznati s niime. Svi su manje više čuli za Ethereum, i jasno vam je što je sve ETH postigao 2016. godine. Lisk je trenutno tamo gdje je ETH počeo prošle godine, jedino što je Lisk 10x perspektivniji žeton od Ethereuma.

Mogućnost zarade koju pruža trgovanje ALT/BTC naspram USD/BTC je  ogromna, tolika da ja osobno više ne trgujem BTC/USD.

Što je to toliko posebno u trgovanju ALT/BTC? Posebno je to što kvalitetne alternativne cryptovalute godišnje naprave skok u svojoj cijeni 10-20x što znači da na uloženih 1BTC zaradite 10-20BTC godišnje, bez dodatnog trgovanja i uz to  naravno da kupite i zaradu od porasta cijene BTC-a.
Dok s druge strane ukoliko kupite BTC i prodate ga nakon godinu, kupite zaradu samo od porasta cijene BTC-a što bi za prošlu godinu bilo oko 3x

Ethereum je 2016. povećao svoju vrijednost 20x, usporedba potencijala ETH/LSK:



Orginalni Liskov topic, slobodno se priključite i nemojte propustiti LSK vlak!!

https://bitcointalksearch.org/topic/annlsk-lisk-blockchain-application-platform-for-javascript-developers-1346646
Pages:
Jump to: