Pages:
Author

Topic: lisk.io nedir ne değildir? - page 23. (Read 34965 times)

hero member
Activity: 742
Merit: 501
March 07, 2016, 01:05:12 PM
Lisk in bu tanitim basliginda çokca kavgalar, scammers laflari okudum..  Crypti ile dolandirdiniz bunla da devam ediyorsunuz vs vs vs...

İnkiliçcem iyi degil,tam anlamiyla anlamadan yargilamak istemiyorum ama pek saglam pabuç degil gibi bunlar..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
March 05, 2016, 01:27:51 PM
Buna nasıl yatırım yapılıyor. Daha önce yobit in ico ları dışında hiç ico ya katılmadım. Biraz yol gösterirseniz 100mBTC kadar yatırım yapma düşüncesindeyim.
ico.lisk.io üye olun new exchange menüsünden btc deposit edin karşılığında hesaba lisk ekleyecek
full member
Activity: 168
Merit: 100
March 05, 2016, 08:43:12 AM
Buna nasıl yatırım yapılıyor. Daha önce yobit in ico ları dışında hiç ico ya katılmadım. Biraz yol gösterirseniz 100mBTC kadar yatırım yapma düşüncesindeyim.
sr. member
Activity: 335
Merit: 250
March 04, 2016, 06:18:21 PM
Direk dump yiyecektir. Almayın şu aşamada. Benzer hikayeyi onlarca icoda gördük.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
March 04, 2016, 12:05:53 PM
Toplanan btc ve komünite desteğine bakarsak uzun vadeli olmasa bile bi 5x minimum görür diye düşünüyorum.
Ether rep gibi olacağını sanmam ama alırsanız yükseldiğinde hepsini satmayın ne olur ne olmaz.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
March 04, 2016, 04:33:45 AM
Aslında Lisk'i altenatif kripto paralar bölümümüze taşıyabilirz. Bende mentalpanda'nın söylediği gibi uzun vadeli bir proje olarak görmüyorum Lisk'i ancak kısa vadede getirisi olacağı görüşündeyim.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
March 04, 2016, 04:25:03 AM
Arkadaşlar,
lisk.io diye bir şey halka arz ediliyor.
bir ico ama adamlar bir javascript freamework yazmışlar bununla dinamik webapp lar yapılacak imiş veya öyle bir şey pek anlamadım.
ingilizcesi iyi bir üyemiz konu hakkında bilgi verebilirse sevinirim.

javacript altyapısı sunuyorlar geliştiriciler sidechain block zincirinde uygulama yazıp ağda yayınlıyor merkezi olmayan uygulamalar söyleminin temeli de bu, ilerleyen zamanlarda geliştiriciler yazdıkları uygulamaları dappstora ekleyip para kazanabilme imkanına sahip olabilecekler.

aynı ekibin daha öncede crypti adında benzer konulu bir projesi tutmamış fark olarak da liskin her zaman açık kaynak kodlu olacağını ve her adımın kominüte eşliğinde şeffaf bir şekilde yapılacağından bahsetmişler.şuan ico da 2000 küsür btc topladılar lisk=risk unutmamakda fayda var ve şuan ico fiyatı sabit değil icoda aldığımız coinler gün geçtikçe azalıyor ico bitene kadar şuan gördüğümüz değerden tahminim %30 a kadar daha azalabilir. bu kadar bitcoinin olduğu yerde illaki pump dump savaşları yaşanacaktır uzun vadeli düşünmemek gerektiği görüşündeyim.

chat.lisk.io 'da developerlardan birisi sürekli aktif ve soruları cevaplıyor.
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
March 04, 2016, 03:29:49 AM
Arkadaşlar,
lisk.io diye bir şey halka arz ediliyor.
bir ico ama adamlar bir javascript freamework yazmışlar bununla dinamik webapp lar yapılacak imiş veya öyle bir şey pek anlamadım.
ingilizcesi iyi bir üyemiz konu hakkında bilgi verebilirse sevinirim.
Pages:
Jump to: