Pages:
Author

Topic: [LTC] Litecoin Bilgi Paylaşımı Bölümü - page 15. (Read 58483 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Kıyıda köşede LTC saklayanlar, dip noktalardan alanlar parasını 4'e 5'e katladı bile Smiley
Umarım tepe noktasından çıkış yapmayı unutmazsınız.
3 gün önce uyarmıştım, umarım tepe noktasından çıkış yapıp zarar etmemişsinizdir Smiley
0.03'ten aşağı kırılacağı o kadar belliydi ki...
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Öyle bir yükselltiler ki bayağı kişi 10$ görecek gazıyla 7-8$ civarından aldı, bayağı satış oldu. Açıkçası kısa tekrar o kadar yükseliş zor gibi geliyor bana.
Daha doğrusu kısa bir sürede bir yükseliş daha yapabilir belki 8$seviyesine alanlar elden çıkarabilmek için ama daha fazlasını bilemiyorum.
sr. member
Activity: 412
Merit: 251
Hashrate 1.2 THin altına düştü. Ani yükselmeler satış için fırsat olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Çok yüksekten mal almamak lazım.

YTD
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Hızlı yükselişin ardından beklenen geri çekilme yaşandı. 4$ civarında bir süre daha dinlenme ve yeni bir güçlü yukarı sıçrama bekliyorum. Ağustos sonuna kadar bu hareketleri görmemiz mümkün.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
unutulmuştu bence bu hareket iyi oldu. en azından ölmediği anlaşılmış oldu, isteyince potansiyeli olduğu belli artık.yukarı aşağı hareketlenecektir. bence biraz daha düşebilir ama hacim devam ettiği sürece yukarı hareketi kesin olacaktır.hacim biterse yavaş yavaş asağı inmeye başlar
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Ltc 4$ ın altına doğru gidiyor.Bir önceki sayfada fazla şiştiğini söylemiştim yüklü girilmemeli.

abi iyisinde ne zaman neye girelim onu diyin, tüyolar nerede..düşüş değil çıkış haberi verin Grin
daha yükselecektir benim düşüncem.. daha yüklü miktar ltc satmak isteyen kişiler var.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Ltc 4$ ın altına doğru gidiyor.Bir önceki sayfada fazla şiştiğini söylemiştim yüklü girilmemeli.

abi iyisinde ne zaman neye girelim onu diyin, tüyolar nerede..düşüş değil çıkış haberi verin Grin

Çıkarken sat, düşerken al. Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 500

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
btce de 5dolardan geri dönmüş.şuan 6dolar.tepki gelmesi normal.şuan panikleyip satanlar var birde ilk yükselişi kaçırdım diyip alanlar var.haftasonu etkisiylede akşama doğru biraz daha düşebilir benim düşüncem.
hero member
Activity: 490
Tam bir rollercoaster.

legendary
Full nakitteyim artık istediği yere kadar düşebilir  Grin
hero member
Activity: 625
kırmızı dildolar 4 e kadar dumplarlar.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Panik satisi yapanlara geçmis olsun. Toparlanmaya basladi yeniden 6.50$ seviyesinde.
legendary
📌 peerguess.com 📌
Sağlam düştü.
KNC firması bir hangar dolu asic scrypt ile 10 aydır litecoin kazıyor.. ellerindekini boşaltacaklardır..
Bu kırılımı knc yaptı ise eğer 10$'ın üstüne uzun zaman çıkmayacaktır. sanırım 8-10$ aralığında ellerindeki boşaltacak olabilirler.
legendary
Sağlam düştü.
legendary
Activity: 1064
Arkama yaslandım, keyifle yükselişi izliyorum. Bitcoin 270'i geçmeye çalışırken LTC 8.5$'ı aştı. İlk hedef 10$.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Litecoin bu gidişle eski günlerine geri döner. Bitcoindeki sorunlar yüzünden Litecoine geçerek yatırımını bölen insanlar çoğalıyor.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
LTC 8.50$ = 0.032BTC

Bakalım ne zaman 10$ olacak. Wink
legendary
📌 peerguess.com 📌
LTC'nin işlem hacmi sonunda Btc'yi geçmiş bulunuyor.. LTC 54M $'a ulaştı, BTC ise 45M $
Pages:
Jump to: