Pages:
Author

Topic: [LTC] Litecoin Bilgi Paylaşımı Bölümü - page 16. (Read 58483 times)

legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Kıyıda köşede LTC saklayanlar, dip noktalardan alanlar parasını 4'e 5'e katladı bile Smiley
Umarım tepe noktasından çıkış yapmayı unutmazsınız.
sr. member
Activity: 323
Merit: 250
0.03'ü zorluyor şu anda 0.0290'da. 0.03 altındaki fiyatlar bence ucuzdur almanızı tavsiye ederim.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ltc den sonra nmc ve ppc ye  de pump geldi , btc-e coinleri birbirini takip ediyor sanki üç aşağı beş yukarı biri pump görünce diğerleri ardından geliyor gündüz aklımdan geçmişti nmc almak sonra vazgeçtim , özlemişiz böyle hareketli günleri
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Hiçbir şey için geç sayılmaz. Şimdi alan 10$ üstünden çok rahat satar 1 ay içinde. 20 Ağustosta fiyatın tavan yapmasını bekliyorum.
aynı fikirdeyim 10$ civarı rahatlıkla satış yapılabilir
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
Hiçbir şey için geç sayılmaz. Şimdi alan 10$ üstünden çok rahat satar 1 ay içinde. 20 Ağustosta fiyatın tavan yapmasını bekliyorum.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
1.3 USD civarı iken alan var mı?  Cry

ben hayli kazı yaptım.. direk alım yok.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ltc biraz daha artıp dump yiyebilir.İyi şişirdiler.Ben açıkçası yüklü miktarda girilmemesi taraftarıyım.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
1.3 USD civarı iken alan var mı?  Cry
legendary
📌 peerguess.com 📌
VE ARTIK LTC 6 dolar oldu..

bende sattim artik, alan hayrini gorsun..

erken çıkmışsın bence. daha KNC firması 12 aydır bu coini kazıyor.. 10$'in üstü olmadan ellerindeki boşaltmazlar diye tahmin ediyorum.
Bugün işlem hacmi Bitcoin'i geçebilir.. Geçerse haber olacağını düşünüyorum.

tavsiyen icin tesekkur ederim guzel kardesim ancak, kazanilan miktar 3 gunde 13 btc net kar olunca, analizini yapip cikiyorsun. acgozluluge giderse is, eldekinden de oluyorsun.

kisa vadeli düşünüyorsan güzel kar elde etmişsin.. iyi bir alışveriş.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
36 btc ile ltc ye geçtim
inşallah düşmez  Cheesy Cheesy Cheesy

Hocam sizin BTC yatırımınız iyiymiş. Bende o kadar BTC olsa ben de LTC'ye girerdim. Ben portföyümün %25'i ile girdim.
hero member
Activity: 840

erken çıkmışsın bence. daha KNC firması 12 aydır bu coini kazıyor.. 10$'in üstü olmadan ellerindeki boşaltmazlar diye tahmin ediyorum.

tavsiyen icin tesekkur ederim guzel kardesim ancak, kazanilan miktar 3 gunde 13 btc net kar olunca, analizini yapip cikiyorsun. acgozluluge giderse is, eldekinden de oluyorsun.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
36 btc ile ltc ye geçtim
inşallah düşmez  Cheesy Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Ağustosa kadar böyle giderse 20-30$ seviyelerini görebiliriz. 5BTC'lik LTC yatırımım bulunuyor şu an ve daha fazlasını almayı düşünüyorum.
legendary
7.67$
0.0283BTC

müsadenizle oha diyorum bu ne böyle ya, darısı btc nin başına
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
7.67$
0.0283BTC
legendary
📌 peerguess.com 📌

hero member
Activity: 840
su an 7.22 $ ve cikiyor

0.03 BTC yi zorlar mi bugun, hic belli olmaz..
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
7$ olduk neredeyse. Tahminlerim çıkarsa daha gidecek çok yolu var demektir.
legendary
litecoin  hergün zirve üstüne zirve yapıyor, ağzım açık izliyorum resmen , 6.5 dolar oldu, btc kuru da 0.024 ü geçti
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
ltc deki artışın sebebi çin borsalarındaki sert düşüş olabilirmi acaba, spekülasyona açık

http://m.radikal.com.tr/dunya/cin_borsalari_cakildi-1393168

25 Ağustosta blok yarılanması bekleniyor. O zamana kadar çıkış yapacaktır. Yatırım yapmayı düşünenler 1.5 aylık bir plan yapabilirler.
Pages:
Jump to: