Pages:
Author

Topic: McAfee: Matematik Bitcoin’de 1 Milyon Dolara İşaret Ediyor - page 3. (Read 584 times)

sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Kim istemez ki bitcoin bu rakama ulaşsın hepimizi çok mutlu eder. McAfee bu lafları piyasaya yatırımcı çekmek maksatlı ediyorsa bu hiçte inandırıcı bir tarz değil.
member
Activity: 980
Merit: 12
2020 yılı ve 1 milyon dolar gibi bir uçuk tahmin. Lütfen güldürmeyin beni. Tamam piyasa uçacak diye bekleniyor da o kadar da uzun boylu olamaz yahu. Biraz mantıklı sallasaymış keşke.  Grin
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Matematikte o kadar çok kural, teori var ki. O kurallardan birisini alarak 1 milyonu da görebilirsiniz 1 milyarı da. sıkıntı yok. Bunun bir de piyasada olabilitesi var.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
İnsan bitcoin 1 milyon dolar olacak yazısını görünce şöyle bi seviniyor.Ama tabii ki olmasını istediğimiz şey olduğu için böyle oluyor.Yoksa gerçekten öyle olabileceği için değil.Mc affee nasıl bir matematik yaptı ki acaba bu rakamı buldu.Çünkü bitcoin fiyatına böyle bir tahmin yapılabilmesi için değişken ve belirsiz o kadar etken var ki.Sallamasyon olmuş resmen.
member
Activity: 252
Merit: 11
Okuyacam diye 2 dk zaman kaybettim Cheesy Bakalım acaba somut temellere dayanan bir tahminde mi bulunmuş acaba diye baktım ama yok adam hala büyük atışlarda. Olurda dediği gibi 2020 de 1 Milyon dolar olursa işte o zaman bu adamın tavırlarını düşünemiyorum. Çünkü ne kadar da uuk bir tahmin olsa da bu piyasa da her şey mümkün Smiley
member
Activity: 392
Merit: 10
JOhn McAfee matemetağine göre bitcoin 1 milyon dolar olacakmış ,hangi matemematik yönetmeni kullandın da 1 milyon dolar rakamını buldun diye sormak lazım ,kripto piyasasının saygınlığını kaybetmiş lüüzmsüz bir adam haline geldi zaten.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
McAfee çok manipülatif olarak değerlendirmeler yapıyor, farklı zamanlarda farklı beklentiler açıklıyor ve bence genelde aldığı pozisyonlara göre açıklamalara ağırlık veriyor objektifliğine inanmıyorum geçmiş hareketleri ve demeçleri itibariyle
member
Activity: 994
Merit: 20
McAfee denen şahsın tahminlerine pek önem vermiyorum açıkçası. Bu açıklamasında da hala saçmaladığına inanıyorum. 2020 yılına zaten kalmış 1 yıl. 1 milyon dolar çok mantıksız bir tahmin.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Kırk kere dersen o olur derler ya bu adamda diye diye sonunda yapacak herhalde. Kafa iyiyken hesapladıysa herhal napcan idare edecez.
member
Activity: 268
Merit: 12
Ya bu adam ne kadar boş bir adam sürekli aynı tarz açıklamalarla gündeme gelmeye mi çalışıyordur nedir hala çözebilmiş değilim.
full member
Activity: 462
Merit: 100
hem matematik bilmiyor hem de şaçma sapan tahminlerine matematik bilimini alet ediyor:) 2020 yılında biz yeniden 20 bin doları görsek milyon dolar olmuş gibi seviniriz
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
John Mcafee isimli spekülatör abimiz artık haddini aşmaya başladı. Önceleri her açıklaması piyasa üzerinde olumlu veya olumsuz hareketler üretebiliyordu. Çünkü o zamanlar bu kadar kendini kullandırmıyor aklı ile açıklamalar yapıyordu mantığa dayanan. Ama şimdilerde tam bir spekülatör oldu ve ifşa edildi bu saatten sonra yapacağı açıklamalar piyasaya güvensizlikten başka hiç birşey getirmez. Saygılar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Matematiğe, tablolara baktığımız zaman 1 milyon dolar olacağını görüyoruz. İşin içinde McAfee olduğu zaman ise bunun spekülasyondan ibaret olduğu düşüncesi beyinlere yerleşiyor. Bu sefer haklı çıkmasını umuyorum.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Bende diyordum nerde bu McAfee  Smiley  Yine bol keseden atmış, matematikten dem vurmuş ama en azından 4 işlemde olsa nasıl 1 milyon doları işaret ediyor onu anlatsaydı. İnşallah biz yanılırız 1 milyonu bulur neden istemeyelim hepimiz bir şekilde yatırımcıyız sonuçta.
jr. member
Activity: 378
Bitcoin bir milyon dolar olma ihtimali  kulağa oldukça hoş gelsede ,akıl ve mantık devreye girince bunun mümkün olmadığını söylüyor ,kripto piyasasında umutları taze tutmak için yapılan açıklama.
jr. member
Activity: 266
olaya logaritmik grafikler, gann analizi, fibonacci katlamaları artık ne ile bakıyorsa. tamam hyip yapmada usta bir isim ama icolarda bu yönü etkili. bitcoinde öyle etkisi yok. kaç tane borsa yöneticisi, kripto uzmanı gazladı da ralli ortada yok.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Macafee matematik 1 milyon doları işaret ediyor derken matematik ile arasının nasıl olduğu zaten açıklamalaındna gayet net bir şeklide belli oluyor ,boşa zaman harcatıyor .
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bu kadar iddalı sözleri olan bu adamın vardır bir bildiği demekten kendimi alamıyorum sonuçta 2018'in son çeyreği kaldı yani 2020 ye 1 yıl birde çeyreklik kaldı bekleyelim görelim 1 milyon dolar olmasın bunun 10 da biri  olsa da güzel olur .
member
Activity: 350
Merit: 11
Bu kadar ilginç bir adam daha varmadır acaba ,adamı kapıdan kovsan bacadan giriyor ,kripto piyasası yatırımcılarına verdiği zararlar yetmemiş gibi hala açıklamalar peşinde koşuyor , ben şahsen büyük çoğunluğun bu şahsa itibar etmediğini düşünüyorum.
member
Activity: 1022
Merit: 10
Bitcoin'in 2020 yılında 1 milyon dolara ulaşması imkansıza yakın bir ihtimal. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi için kripto para piyasasının inanılmazın ötesinde bir büyüme gerçekleştirmesi gerekir ve 1 sene gibi bir zaman diliminde bu seviyede bir büyüme çok zor.
Pages:
Jump to: