Pages:
Author

Topic: McAfee: Matematik Bitcoin’de 1 Milyon Dolara İşaret Ediyor - page 4. (Read 584 times)

sr. member
Activity: 980
Merit: 257
O değil de geçen sene boğadan önce bu adamın yine bitcoin ile ilgili çıkışları vardı. Yine aynı söylemleri gündeme getirmeye başladı. Birşeyler olabilir yine hiç belli olmaz.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bu adamı konuşmaktan gına geldi. açıkçası adama güvenimizde kalmadı. kendi cinsel oragını düşünüyor sanırım yok 1 milyon dolar çok büyük rakam.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
2020 yılında bitcoin 1 milyon dolar olsun bide gel ben seni sik mcafee, ama olmazsa denizin buz gibi soğuk sularından gelen yarramı sokarım
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
1 milyon dolar sonucuna nasıl ulaştığını anlatmamış. matematik yalan söylemez, fiyat düşse bile madencilik devam eder, bir şekilde kazanmaya devam ederler falan filan. grafiksel olarak şu yöntemi kullandım, katlamalı şöyle hesaplar yaptım da 1 milyon dolar sonucuna ulaştım konusunun cevabı yok.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Çok iddialı sözler inanasım geliyor Grin 2020 yılında 1 milyon dolar diyor sürekli. Yakın bir zaman dilimi ve 1 bitcoinim var şükür tutuyorum hadi bakalım görecez.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
Adamımız hala sözünün arkasında, çoktandır kendisiyle alakalı haberleri görmüyorduk. Gündemden ne zaman düşse birşeyler yapıp tekrar hatırlatıyor kendisini. Bu arada iddiası umarım gerçekleşir, çok ütopik bir iddia orası doğru ama yüzde yüz olmayacak diyemeyiz de.
hero member
Activity: 1071
Merit: 500
Matematik 1 Milyon Dolara işaret edebilir de reel dünya verilerinin etkisini nasıl hesaplayacağız. Sadece matematikle olsaydı şu an mülti milyonerdik.
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Yine çıktı piyasaya bol keseden desteksiz atan adam. Artık insanlar bunun ne mal olduğunu anladı hala utanmadan çıkıp boş boş konuşuyor.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
McAfee'de belli bir zeka kırıntısı olmasa bu noktalara gelemezdi. Ben bu adamın sezilerine güvenmek istiyorum çünkü işime geliyor inşallah görürüz 1 milyon dolar eşittir 1 Bitcoin'i  Smiley
newbie
Activity: 168
Merit: 0
McAfee başladığı gene bitcoin ile ilgili görüşlerini açıklamaya ,2020 yılına şurda bir şey kalmadı ,eğer 2020 yılına çıkarsak her beraber göreceğiz bitcoinin kaç dolar olduğunu ve sözünde durup durmayacağını.
member
Activity: 336
Merit: 10
matematiğin bir sürü dalı var.analatik,geomotri,cebir vs.bu bizlerin hiç bilmediği bir matematik dalı.uçurtmatik  Grin Grin Grin
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Kim bu adam be şunun konuşmalarının reklam yapılması bile gülünç olmaya başladı. 2020 yılına sanki 10 sene falan varmış gibi altı üstü 2 yıl var 1 milyon dolar olacakta ne diye buralarda sürünüyor, bu işlere yeni giren en bilgisiz adam bile bırak uçmayı 10k doları geçeceğimize olan inancını kaybetmiş. Başka amacı falan mı var acaba belki de fiyata etki etmese edecek bunu biliyor satabildiği en yüksek yerden satacak elindekileri ya da cidden mal.  Cheesy
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Bu adam, Bitcoin 1 milyon dolar olmazsa cinsel organımı kesip yerim dedi, ben şimdi bu sözünü nasıl tutacak onu merak ediyorum. Çünkü yaşı itibariyle cinsel organ mafiş, 2020 de daha da fena hale geleceğini hesaplarsak (Kendi diyor ya matematik yalan söylemez, bence de doğru) o organdan hayır gelmeyeceğine göre bunu nasıl parlatırım diye düşünürken, bunu da bitcoine bağlama fikri aklına geldi. Bence bu adamın şovları yüzünden pek çok insan batıp gidecek.. Olan bizim akıl ve diğer organlarımızın sağlığına olacak. Herkese sağlık dolu günler dilerim.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Adam sovmen zaten nasıl bir matematik işlemi yapmışda bu sonuç bulmuş.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Al işte bir tane daha. Bir önceki postum düşecek diyen biriyle alakalı. Bu amca zaten atıp tutmayı çok seviyo. Geçenlerde bir cüzdan hacklenemez eğer yapan olursa 100K $ hediye edicem dedi. Cüzdan hacklendi. Bu ne derse tersi olur eminim.
member
Activity: 360
Merit: 18
Kripto para piyasasının en çok konuşulan isimlerinden birisi olan siber güvenlik uzmanı ve kripto para meraklısı John McAfee AMBCrypto ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. McAfee görüşme boyunca kripto para dünyasının nasıl işlediğine dair görüşlerini anlattı ve Bitcoin madenciliğinin kripto para ekonomisi içerisindeki yerine dikkat çekti.

Kripto para madenciliği hakkında konuşan McAfee kendi tecrübelerine dair bu yorumu paylaştı;

“MGT ile birlikte çalışırken dünyanın en büyük Bitcoin madencilik operasyonlarından birisini yönetiyorduk. Bitcoin’in fiyatı ne olursa olsun madencilik yapıyorsanız para kaybetmezsiniz. Diyelim ki fiyat 2.000 dolara düştü, herkes işin içinden çıkar, zorluk derecesi sıfıra düşer ve siz de günde sizi zengin edecek kadar koin çıkarmaya devam edersiniz.”

2020 Yılında 1 Milyon Dolar İddiamın Arkasındayım
Kripto para madenciliğinde sıcaklık, hash gücü, madencilik zorluğu ve elektrik tüketimi gibi detayların önemine dikkat çeken McAfee Bitcoin üretiminin önümüzdeki dönemde iyice zorlaşacağına değindi;

“SON ÜRETİLEN BİTCOİN’E NEDEN BAKMIYORUZ? BİR KOİNİ ÇIKARMAYA ÇALIŞAN BİNLERCE İNSAN VAR. BU KRİPTO PARANIN DEĞERİ NE OLACAK? BELKİ DE MİLYARLAR. MATEMATİK YALAN SÖYLEMEZ. SİZ İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN, AMA MATEMATİĞİ DİNLEMEK ZORUNDASINIZ. 2020 YILINDA BİTCOİN’İN DEĞERİ MİLYON DOLAR OLMALI. 2020 ARALIK İÇİN TAHMİNİM BU VE HALA BU TAHMİNİMİN ARKASINDAYIM. TRANSFER İŞLEMLERİ İÇİN BİR NUMARALI KRİPTO PARA BİTCOİN. İSTATİSTİKLERİ BİR DE SİZ DÜŞÜNÜN.”

https://kriptokoin.com/mcafee-matematik-bitcoinde-1-milyon-dolara-isaret-ediyor/
Pages:
Jump to: