Pages:
Author

Topic: Merak ediyorum aramizda ne kadar bayan arkadas var? - page 3. (Read 656 times)

member
Activity: 62
Merit: 10
Kusura bakmayın arkadaşlar, aramızda olmanız güzel. Hayat müşterek kadın erkek her alanda birlikte çalışsın.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
bayan değil, KADIN. önce onu bi öğrenin.
burada feminist söylemler içine girmek istemezdim ama sizin şu iğrenç kelimeleriniz beni çok yoruyor Wink
Ben yapınca kızıyorlar sonra bir de sözlükten alıntı falan yapıp açıklama çabasına giriyorum yalnız olmadığımı bilmek güzel Smiley
newbie
Activity: 196
inşallah bayanlar da bu işe çok çok ilgi duyar ve erkeğe bağımlı olmaktan kurtulurlar (maddi anlamda). şahsen bir vurgun yapmam durumunda çevremdeki bayanlara sermaye yapabilecekleri bir miktar btc vermeyi isterim. özellikle evden yapılabilecek bir iş olması, çocuklu bayanlar için bir avantaj! onlar bizim anamız bacımız eşimiz sevgilimiz kızımız...seviyoruz sizleri...
Umarım sizin gibi düşünen insanların sayıları da artar. Hiç kimse kimseye bağımlı olmasın kendi ayakları üzerinde dursun Smiley
jr. member
Activity: 59
Hanımefendi çok var. Belli etmiyorlar. Malum biz Türk erkekleri. Dertleri sadece iş yapmak. Haklılar. Benim tanıdıklarım var.
member
Activity: 102
Merit: 25
Bence neredeyse hiç yoktur.
newbie
Activity: 84
yüzde bir varsa ancak o kadardır
member
Activity: 202
Merit: 21
bunu bende cok merak etmıstım yabancı forumlarda baya bi var ama türk kadını sanırım erkeklere yaptırıyor bu işi çok nadir dekgeldim çünki.
newbie
Activity: 154
bayan değil, KADIN. önce onu bi öğrenin.
burada feminist söylemler içine girmek istemezdim ama sizin şu iğrenç kelimeleriniz beni çok yoruyor Wink
member
Activity: 252
ilgilenen arkadaslar var hemde iyi bilgililer.:DDD
member
Activity: 285
Merit: 12
%70dir bence erkeklerin oranı, belli etmeseler de baya arkadaşım var örneğin bu işlere giren. Kendini belli edince rahatsız ediliyorlar malum ülkenin hali.
full member
Activity: 616
Merit: 100
%80 erkek %20 bayan olduğunu düşünüyorum. Ama neden merak edildiğini anlamış değilim kadınlar riski pek göze alamaz ondan dolayı az oldugunu düşünüyorum ama erkeklerin çogu riski göze alır onun için erkek daha fazla
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Bayanlar bu işe göre değil.
Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

aynen valla size katiliyorum. Mis gibi evdesin ise geldin gittin derdin yok cocuk ne oldu derdin yok:) Evden hallet

O zaman size kolay gelsin Smiley bol kazançlar..

Bu arada eğer imza kampanyasına katılırsaniz ek bir gelir elde edersiniz yapmanız gereken sadece bu forumda hafta da 15 20 yorum yapmaniz olacak ilgilenirim derseniz benim katildiğim kampanya bitince katilacağim kampanyaya sizide dahil ederiz..

evet imza ve blog baya kolay ve iyi:)

Anliyorum zaten bilgim dahilinde diyorsunuz Smiley
member
Activity: 294
Borderless for People, Frictionless for Banks
Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

aynen valla size katiliyorum. Mis gibi evdesin ise geldin gittin derdin yok cocuk ne oldu derdin yok:) Evden hallet

Bu arada eğer imza kampanyasına katılırsaniz ek bir gelir elde edersiniz yapmanız gereken sadece bu forumda hafta da 15 20 yorum yapmaniz olacak ilgilenirim derseniz benim katildiğim kampanya bitince katilacağim kampanyaya sizide dahil ederiz..

evet imza ve blog baya kolay ve iyi:)
sr. member
Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

member
Hocam kusura bakmayın ama bence tam da bayanlara göre bir iş.. Evinde oturup riglerle ilgilenmesi, borsayı takip ederek al sat yapması, oturdugu yerden mis gibi para kazanması tam da bayanlara göre.. Şahsen bir şirkette erkeklerin içinde çaycilik yöneticilik o bu şu neyse artik yapmasindan kat kat daha iyi…  Görüyoruz otobuslerde sabahin korunde birsuru bayan ne mağdurluklarla ise gidiyor sahsen ben çok üzülüyorum.. Madencilik tam bayan işi bu ve v.s sebeplerden bayanların madencilik yapması çok daha iyi olur..

member
genellikle nedense hep bayanlar merak ediliyor erkekleri neden sormuyorlar Smiley

Her yer erkek dolu her yer
sr. member
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Normal kız arkadaşım ilgileniyor üyeliği mevcut fakat pek yazmıyor sadece global okuma yapıyor
member

Neden gercekten merak ediyorum? Neye dayanarak yani bayanlara gore degil dediniz???
member
Simdi eminim varsa da bayanlar ben varim demez sozum meclisten disari bir suru mal arkadas var ortalikta. Merak ettim sadece ne kadar ilgili bayanlar crypto ya.Smiley

Hocam merak bir sebepten ötürü uyanir insanda ve değerli bir merak olursa insanlara şuur alternatifi gibi gelirse ilgi görür ve faydalanirlar.. Ama sizinkisi kusura bakmayin da vur beline kazmayı tarzinda olmuş.. Bu yüzden bu merakınızdan vazgeçin Smiley

Simdi siz benim erkek oldugum kanaatina nerden vardiniz anlayamadim:)

Ahaha bu çok iyiydi işte Cheesy

degil miiiii? Smiley
Pages:
Jump to: