Pages:
Author

Topic: Merak ediyorum aramizda ne kadar bayan arkadas var? - page 5. (Read 656 times)

newbie
Activity: 8
Merit: 0
Fazla olacağını sanmıyorum :\
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Erkekler kadar olmasa da yeterince ilgiliyiz diyebilirim Cheesy

Asena hanım şimdi arkadaşa o kadar veryansın yaptım sizde geldiniz ben varım dediniz irezil oldum burda Cheesy bayanlar yazmaz anlamında dalga geçtim resmen arkadaşla ama demek ki yazabiliyormuşsunuz Cheesy konuyu açan arkadaş kusura bakmayasın ben yanıldım Cheesy
member
Activity: 378
Merit: 11
Bayanlar bu sektorle cok haşır neşir degıller benım gordugum hiç kimse yok
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Erkekler kadar olmasa da yeterli sayıda kadının crypto dünyasıyla ilgilendiğini biliyorum. Başta benim kız arkadaşım olmak üzere onun arkadaşları bayağı ilgili bu dünyayla. Umarım sayıları artar.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Erkekler kadar olmasa da yeterince ilgiliyiz diyebilirim Cheesy
member
Activity: 294
Merit: 10
Vertex.Market, the World's First ICO Aftermarket
anonim kalmak önemli diyorlardı Smiley çok sayıda kız arkadaşım var kriptolarla ilgilenen, kendimden biliyorum Tongue
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Simdi eminim varsa da bayanlar ben varim demez sozum meclisten disari bir suru mal arkadas var ortalikta. Merak ettim sadece ne kadar ilgili bayanlar crypto ya.Smiley

Hocam merak bir sebepten ötürü uyanir insanda ve değerli bir merak olursa insanlara şuur alternatifi gibi gelirse ilgi görür ve faydalanirlar.. Ama sizinkisi kusura bakmayin da vur beline kazmayı tarzinda olmuş.. Bu yüzden bu merakınızdan vazgeçin Smiley
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
Simdi eminim varsa da bayanlar ben varim demez sozum meclisten disari bir suru mal arkadas var ortalikta. Merak ettim sadece ne kadar ilgili bayanlar crypto ya.Smiley
Pages:
Jump to: