Pages:
Author

Topic: Merit Bağış Alanı - Unofficial - page 27. (Read 35910 times)

member
Activity: 98
Merit: 28
April 30, 2018, 04:10:56 AM
deadley, Sylon, Amazix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyalarını derlediğim konu linki https://bitcointalksearch.org/topic/deadley-sylon-amazix-ve-tokensuitein-tum-aktif-kampanyalar-3264016

deadley, Sylon, Amazix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyalarını bir spreadshette topladım. Spreadsheete buradan ulaşa bilirsiniz.

Her hangi bir yanlışlık, eksiklik varsa, lütfen bana bildirin. Listeyi daha da geliştirmek için tüm önerilere açığım.
Konu ilgi görürse sürekli güncellenecektir. Umarım +Merit konusunda cömert davranırsınız. Birine Merit verirken sizin Meritleriniz eksilmez. Eksilen sadece sMerit(sendable Merit - gönderilebilir Merit)lerinizdir.
jr. member
Activity: 40
Merit: 1
April 29, 2018, 09:20:25 AM
Nolur bana da merit yollayın 1 tanecik ya 1 tanecik
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
April 29, 2018, 08:53:51 AM
Güzel bir haber , güzel bir konu olduğunu düşünüyorum sizde öyle düşünüyorsanız meritlerinizi bekliyorum

https://bitcointalksearch.org/topic/m.35637292

Hocam twitteri aciyorum 15 20 kere bunu görüyorum. Facebook u aciyorum ordada aynı keza ve senin konu sayesinde 168. kez falan aynı haberi görmüş oldum. Çabanı takdir ediyorum ama ben sahsıma merit kaynagı olsam buna 1 merit basmam Grin kusura bakma ama işin gerçeği o.

İlla merit kazanmak istiyorum azimliyim diyorsan bu ara forumda arbitaj konuları revaçta insanlar bu işi öğrenip kolay yoldan para kırmak istiyor yerinde olsam böyle bir çalışma yapıp sunabilirdim. Veya bu forumdaki ve tüm kripto camiasındaki en büyük korku olan "hack" nasıl kendimizi güvene alırız nasıl hack lenmeyiz nasıl elimizdekini kaybetmeden piysada oyuncu oluruz gibi bir konu üzerinden gidebilirsin bence.
member
Activity: 210
Merit: 16
April 29, 2018, 06:21:49 AM
Güzel bir haber , güzel bir konu olduğunu düşünüyorum sizde öyle düşünüyorsanız meritlerinizi bekliyorum

https://bitcointalksearch.org/topic/m.35637292
jr. member
Activity: 112
April 28, 2018, 06:23:44 AM
Merit sistemi ile kafama takılan soru şu oldu. Merit özellikle sr Member full Member arasında dolaşıyor. Acaba sadece bu adamlar mi gerçekten kaliteli paylaşım yapıyor yoksa jr member veya Member üyeler tinlanmiyor mu ? Ya da daha farklı birşey mi var.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
April 26, 2018, 01:44:35 PM
Merit sistemine çok kızmıştım açıkçası,  benim gibi yararlı bir konu açmayan, kişiler için rütbe atlamak imkansız oluyor haliyle. 😃

Neyse uğraşan faydalı olanlar için güzel bir sistem olmuş
Waveswallet başlığına bir soru yazdım iki gündür sallayan yok,
Dağıttıklarımdan kalan 5 meriti cevap verene yollayacağım böyle bari cevabımızı alalım  😃

jr. member
Activity: 168
April 25, 2018, 12:48:30 PM
Arkadaşlar merit kazanmak için tam anlamıyla ne yapmamız gerekiyor bu konuda açıklayıcı olarak yardımcı olabilecek birisi varmı, yorumlarımız olumlu derken nasıl olacak yani, konu açtığımızda insanların ilgisini çekebilecek konumu açmak lazım, yada bunları tam anlamıyla yapsakta alacağımız merit sınırlı mi oluyor, tskler

Merit sistemi getirilirken amaçlanan şey forumun daha kaliteli olmasıydı. Çünkü eski sistemde her 14 günde günde 1 tane post yazsan bile 14 gün sonunda aktiviten dolmuş puan kazanıyordun. Belirli aktivite puanına geldiğin zamanda Rütbe atlıyordun. Şimdi onu değiştirip bir nevi sosyal medyadaki gibi Like butonu gibi merit getirildi. Aslında yazıdıgın herseyin 4x4 lük kaliteli filozof havasında olmasına gerek yok düşünce olarak bir konuda şaka bile yapsan eğer insanlar o postu beğenirse merit verebilirler güzel insanları eğlendiren güldüren bir espri ise tabi  Grin.

Global kısımda bakıyorum millet birbirine şaka yapıyor ondan bile meritleşiyorlar ama Türkçe kısımda kaynaklar kısıtlı oldugu için suan sıkıntı çekiyoruz. Cok işe yarar önemli şeyler bile olsa insanlar birbirine merit veremiyorlar.

Bunda en büyük etkenlerden birisi sistem ilk getirildiği sıralarda herkes zamanla tekrar sMerit gelecekdir diye birbirine bol keseden merit dağıtmıstı 10 20 30 hatta 50 atanlar falan oldu. Bu sekilde dagıtılıp harcandıgı ve kaynaklar kısıtlı oldugu için suan merit kazanımı zor gibi görünüyor. 

Sen yine yararlı gördüğün baslıklarda konu açmaya çalış burda insanların yararına olacak şeyleri paylasıp dile getirmeye çalış. Eminim zamanla hersey yerine oturacakdır. Sende foruma kalite kazandırdıgın için ödülünü alacaksındır.

Eskiden saçma sapan yorumlar airdroplar falan paylaşırken daha meriti yeni çözdüm desem yeridir lakin şu bir gerçek baya bı uğraşmak gerekecek çünkü seninde dediğin gibi merit almak baya bir zor uğraşalım bakalım teşekkür ederim benden sana bir merit hadi bakalım  Grin Grin
sr. member
April 25, 2018, 10:43:54 AM
Arkadaşlar merit kazanmak için tam anlamıyla ne yapmamız gerekiyor bu konuda açıklayıcı olarak yardımcı olabilecek birisi varmı, yorumlarımız olumlu derken nasıl olacak yani, konu açtığımızda insanların ilgisini çekebilecek konumu açmak lazım, yada bunları tam anlamıyla yapsakta alacağımız merit sınırlı mi oluyor, tskler

Merit sistemi getirilirken amaçlanan şey forumun daha kaliteli olmasıydı. Çünkü eski sistemde her 14 günde günde 1 tane post yazsan bile 14 gün sonunda aktiviten dolmuş puan kazanıyordun. Belirli aktivite puanına geldiğin zamanda Rütbe atlıyordun. Şimdi onu değiştirip bir nevi sosyal medyadaki gibi Like butonu gibi merit getirildi. Aslında yazıdıgın herseyin 4x4 lük kaliteli filozof havasında olmasına gerek yok düşünce olarak bir konuda şaka bile yapsan eğer insanlar o postu beğenirse merit verebilirler güzel insanları eğlendiren güldüren bir espri ise tabi  Grin.

Global kısımda bakıyorum millet birbirine şaka yapıyor ondan bile meritleşiyorlar ama Türkçe kısımda kaynaklar kısıtlı oldugu için suan sıkıntı çekiyoruz. Cok işe yarar önemli şeyler bile olsa insanlar birbirine merit veremiyorlar.

Bunda en büyük etkenlerden birisi sistem ilk getirildiği sıralarda herkes zamanla tekrar sMerit gelecekdir diye birbirine bol keseden merit dağıtmıstı 10 20 30 hatta 50 atanlar falan oldu. Bu sekilde dagıtılıp harcandıgı ve kaynaklar kısıtlı oldugu için suan merit kazanımı zor gibi görünüyor. 

Sen yine yararlı gördüğün baslıklarda konu açmaya çalış burda insanların yararına olacak şeyleri paylasıp dile getirmeye çalış. Eminim zamanla hersey yerine oturacakdır. Sende foruma kalite kazandırdıgın için ödülünü alacaksındır.
jr. member
Activity: 168
April 25, 2018, 08:52:22 AM
sr. member
April 25, 2018, 08:27:02 AM
Merhaba,
Borsalarda 2FA Nasıl Etkinleştirilir Nasıl yedeklenir.(Binance Bittrex Bitfinex)
-Google Authenticator nedir?
-Nasıl etkinleştirilir?
-Nasıl yedeklenir?
-Telefonumu kaybettim, kodu tekrar nasıl alabilirim?

Tüm bu soruların cevaplarını ve çözümlerini anlattığım konum.
https://bitcointalksearch.org/topic/borsalarda-2fa-nasl-etkinletirilir-nasl-yedeklenir2fa-nedir-3376567
full member
Activity: 411
Merit: 134
April 22, 2018, 04:09:13 AM
Bu şekilde sistem her halükarda tıkanıyor.Hakikatten J.Member olarak ölüp gideceğiz üst rankları görmeden. Sad

Atıyorum en azından 5 like hakkı verselermiş üye başına ve akabinde 10 like = 1 merit  şeklinde olsaymış sistem daha bir işlevsellik kazanırmış.Elimiz kolumuz bağlandı resmen.  Undecided
member
Activity: 448
Merit: 33
April 21, 2018, 04:24:17 PM
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 21, 2018, 10:37:22 AM
Baya zaman önce yine bu konuya bir kaç konumu yazmıştım ama hala merit ile ilgili ciddi sıkıntılarım var, gerçi sırf ben değil forumda baya kişinin merit yüzünden sorunları var. EFS'nin merit dağıtımını görüyorum ama EFS modluk mu yapsın? merit mi göndersin? @teramit'in merit kaynağı ise gerçekten ihtiyacı olan kişilere merit verirse gerçekten çok iyi olacaktır.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 21, 2018, 01:51:36 AM
Artık lokalde birinin rank atlaması imkansıza yakın, benim 200 merit vardı, bol keseden dağıttık, türkçe kısmı için efs dışında belki 2-3 tane daha merit kaynağı olmalı

Ben başvurdum ama olumlu olumsuz bir dönüş olmadı. Ama o başlık sayesinde @EFS ve @teramit in Türkçe forumda merit kaynağı olduğunu öğrendim. onların dağıttıkları meritlere bakarsanız zaten anlarsınız.
eal in merit verdiğine sık sık rastlıyorum ama teramiti cok görmedim. Teramitten ricamız olsun bu baslıktaki iyi konulara olabildigince merit verirse toplulugun gelişmesinde faydası olur.
yada byrallier en azından bu 2 kaynak ile iletisime geçip merit icin kaynaklara özelden raporlama yapsa oda iyi olabilir
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
April 20, 2018, 08:03:12 PM
Artık lokalde birinin rank atlaması imkansıza yakın, benim 200 merit vardı, bol keseden dağıttık, türkçe kısmı için efs dışında belki 2-3 tane daha merit kaynağı olmalı

Ben başvurdum ama olumlu olumsuz bir dönüş olmadı. Ama o başlık sayesinde @EFS ve @teramit in Türkçe forumda merit kaynağı olduğunu öğrendim. onların dağıttıkları meritlere bakarsanız zaten anlarsınız.
newbie
Activity: 79
Merit: 0
April 20, 2018, 03:48:40 PM
konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum adamsın kardeşim.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
April 20, 2018, 01:49:58 PM
sr. member
April 20, 2018, 12:27:18 PM
Valla burdaki başlık gibi globalde de bagış baslıgı açılmış https://bitcointalksearch.org/topic/merit-system-upgrade-2827596 onlarda durum sadece Full senior ve Hero üyeleri kapsamış ama başlığı açan abi 10 10 20 20 dağıtıyor millete  Grin

O başlığı bende ana konuda bahsetmiştim, benden sonra açmış ve hatta elemanla mesajlaştık, kendisini tebrik ettim. Büyük ihtimal o merit kaynağı olabilir, yada sonradan başvurup merit kaynağı haline gelmiş olabilir + legend rütbesine ben merit sisteminden sonra geçtim. Bana hero merit sayısı olarak 130 gönderilebilir merit verdiler ve o ilk ay çoktan biterdi, bir sürü insanın desteği ile tekrar dağıtıma devam edebildik. Legend lere merit sistemine geçişte merit 200-300 arası verildi. Ben hero> dan legend e geçtiğimde bana yeni merit vermediler hatta bunu bizdeki merit konusunda ve ana merit konusunda defalarca yazdım. rütbe atlamada da merit verilmesi gerektiği ile ilgili ama dikkate alınmadı.

bizim hero ve legend lere burada çok iş düşüyor, özellikle legend lere, malum zaten rütbeni almişsin, senden sonrakileri desteklemekten başka bir işe yaramıyor merit, onlardan da konu postuna bakarsanız destekleyen çok arkadaş oldu sagolsunlar.

Merit kaynağı nı yerel modlarda karar verebiliyor olsa bende başvururdum, ingilizcem çok iyi değil. Türkçe okuduğum gibi herşeyi 100% anlamıyorum bu sebeple globalde merit kaynağına başvurma şartı olduğundan başvuramıyorum doğru bir değerlendirme yapamayacağımdan - 100% anlamazsan değerlendiremezsin değil mi- . Local e gelirse localde bir kaç merit kaynağı seçeriz, belki EFS bu konuyu konuşabilir bizim adımıza.

İnşallah dediğiniz gibi EFS bu konu için Türkçe Local kısmına bir çözüm getirebilir kaynak işine.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
April 20, 2018, 11:15:22 AM
Valla burdaki başlık gibi globalde de bagış baslıgı açılmış https://bitcointalksearch.org/topic/merit-system-upgrade-2827596 onlarda durum sadece Full senior ve Hero üyeleri kapsamış ama başlığı açan abi 10 10 20 20 dağıtıyor millete  Grin

O başlığı bende ana konuda bahsetmiştim, benden sonra açmış ve hatta elemanla mesajlaştık, kendisini tebrik ettim. Büyük ihtimal o merit kaynağı olabilir, yada sonradan başvurup merit kaynağı haline gelmiş olabilir + legend rütbesine ben merit sisteminden sonra geçtim. Bana hero merit sayısı olarak 130 gönderilebilir merit verdiler ve o ilk ay çoktan biterdi, bir sürü insanın desteği ile tekrar dağıtıma devam edebildik. Legend lere merit sistemine geçişte merit 200-300 arası verildi. Ben hero> dan legend e geçtiğimde bana yeni merit vermediler hatta bunu bizdeki merit konusunda ve ana merit konusunda defalarca yazdım. rütbe atlamada da merit verilmesi gerektiği ile ilgili ama dikkate alınmadı.

bizim hero ve legend lere burada çok iş düşüyor, özellikle legend lere, malum zaten rütbeni almişsin, senden sonrakileri desteklemekten başka bir işe yaramıyor merit, onlardan da konu postuna bakarsanız destekleyen çok arkadaş oldu sagolsunlar.

Merit kaynağı nı yerel modlarda karar verebiliyor olsa bende başvururdum, ingilizcem çok iyi değil. Türkçe okuduğum gibi herşeyi 100% anlamıyorum bu sebeple globalde merit kaynağına başvurma şartı olduğundan başvuramıyorum doğru bir değerlendirme yapamayacağımdan - 100% anlamazsan değerlendiremezsin değil mi- . Local e gelirse localde bir kaç merit kaynağı seçeriz, belki EFS bu konuyu konuşabilir bizim adımıza.

aynnen katılıyorum ve gerçekten  dikkat edilmesi gereken konu bu forumda rütbe atlandığında da o rütbe için olan meritler verilirse en azından gizliden yapılan merit satışlarda baltalanır . biraz daha stabil durumda düşer merit olayı.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
April 20, 2018, 08:39:53 AM
Valla burdaki başlık gibi globalde de bagış baslıgı açılmış https://bitcointalksearch.org/topic/merit-system-upgrade-2827596 onlarda durum sadece Full senior ve Hero üyeleri kapsamış ama başlığı açan abi 10 10 20 20 dağıtıyor millete  Grin

Pages:
Jump to: